stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Vypalování CD a DVD >> Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD
 
 

zpět na výpis
koupitkoupit

Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD

Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD 1.3

 CZ    TIP   

 
Vypalovací program pro CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD / DVD-DL média s intuitivním ovládáním, které zvládne i naprostý začátečník.
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD manažerem stahování
 

 Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD

Program podporuje CD-ROM BD-RE/ BD-R / HD DVD-R / CD-R / CD-RW / DVD-ROM / DVD-R / DVD-RAM / DVD-RW / DVD+RW / DVD+R / DDCD-ROM / DDCD-R / DDCD-RW média včetně Blu-Ray, HD-DVD a DVD-DL.

Vypalování se provádí "on the fly" technologií, která šetří čas a nevytváří žádné odkladací (temporary) soubory na vašem disku.

Program nevyužívá žádné komponenty Windows nebo jiných vyrobců či externích knihoven DLL, je tak stabilní a vypaluje i v případě že Windows již tohoto není schopný (např. při nějakém poškození, výborné pro zálohování před reinstalací systému).

Testováno na SCSI, IDE/EIDE a USB CD/DVD vypalovačkách, pracuje na všech verzích operačního systému (kromě Windows 3.11).

Program je kompletně v českém jazyce.

Verze 1.23 obsahuje navíc přidávání session disku, pamatuje si poslední otevřený adresář, v pravém sloupci lze najednou přidat soubory a složky, má lépe zpracováno kopírovaní medií, je stabilnější a detekuje vložené médium již před vypalovaním pro lepší orientaci volného místa na disku.

Mezi zajímavé funkce nyní patří detekce média v průběhu vytváření kompilace, kdy lze různě měnit disky v mechanice aniž by jste ztratili připravenou kompilaci pro vypálení, získáte tak okamžitý přehled jak bude kompilace vypadat i při výměně několika disků v mechanice, hledáte-li ten pravý disk.

Verze 1.24 má vylepšeno vypalování stejných médií (kopie), kde stačí do mechaniky vložit médium a program se o vše postará automaticky se sčítáním počtu vypálení. Dále v programu přibyla možnost vypalování DVD videa (vypálení *.VOB, *.IFO, *.BUP souborů) a také ukládání médií do .ISO souboru standardu ISO 9660.

Verze 1.3 obsahuje plnou podporu Windows 8, dále pak je možné okno kompilace souborů zvětšit či různě přizpůsobit potřebám zobrazení, program si pamatuje název disku při dalším spuštění a v neposlední řadě umožňuje uzavírat jak datová média tak i DVD video disky, které bez uzavření mohly způsobovat poríže s přehráváním na některých DVD přehrávačích.

 

Vypalovač - snadné a rychlé vypalování MAGAZÍN

náhledV následujících několika odstavcích si společně popíšeme dokonalou aplikaci, díky které je člověk schopen si na svém domácím počítači, popřípadě i notebooku dokonale vypalovat a dělat různé záznamy a to pomocí...

Celý článek...

 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.3
Omezení30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)PS Media s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.vypalovac.cz/
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1 378
Stažení celkem44 884
Hodnocení Instaluj.cz
571
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 15 / + 56) 
AVG a NOD32Kontrola dne 22.01.2018, soubor je bezpečný
Operační systémWindows NT/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru7,84 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Vypalovač CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD
  
Cena489,00 Kč vč. DPH
Naše cena399 Kč vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace