[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Vypalování CD a DVD >> Nero Platinum Suite
 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuNero Platinum Suite

Nero Platinum Suite 2022

 CZ    TIP   

 
Maximální síla pro váš digitální život!
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

9 programů v jedné sadě

Spolehněte se na společnost, která má vedoucí postavení na trhu. Sedm perfektně sladěných programů vám umožní ovládnout váš každodenní život s multimédii. Zjistěte, co můžete očekávat. Tady to je:


Rychle a spolehlivě vyčistí váš fotoarchiv

Nero DuplicateManager Photo: Nemáte již přehled o fotoarchivech na vašem počítači? Máte vícenásobně zkopírované duplikáty fotek a tolik podobných fotek vytvořených zpracováním snímků nebo zpracováním HDR? Zde vám rychle pomůže zbrusu nový režim ?Najít podobné snímky? v Nero DuplicateManager Photo. Spolehlivě a rychle odhalí duplicitní a podobné složky s duplicitními fotkami, uklidí vaši knihovnu, uvolní cenné místo na disku a zároveň udělá pořádek ve vašem mediálním centru Nero MediaHome.
 

Importujte, Vytvářejte A Upravujte

Sada Nero Video: Program pro střih videa vám umožňuje plnou kreativitu při nejsnadnějsím ovládání a nejlepší výsledky pro vaše filmové projekty. Pomocí 1-Click Video Story vytvoříte dokonalé filmy a diaprezentace. Nová aplikace Nero LifeThemes PRO umožňuje automatické vytváření autentických nálad. Navíc pak můžete svá videa doplnit hudbou, více než 1000 efekty a automatickým odstraňovačem pruhů na 1 kliknutí. Veškeré vaše fotografie a videa tak upravíte pro dokonalý filmový zážitek. Také videa a fotky pořízené na výšku nyní snadno naimportujete ze svého smartphonu jako vertikální video a následně upravíte a zdokonalíte pomocí nové šablony pro vertikální videa. Kromě toho vytvoříte a vypálíte vysoce kvalitní DVD videodisky a Blu-Ray-Discs? se spoustou nových nabídkových šablon.


Organizujte, Přehrávejte A Streamujte

Nero MediaHome: V Nero MediaHome máte nyní také přístup k vašim online souborům uloženým na OneDrive (Files On Demand) a můžete si je přímo stáhnout. Tím si ušetříte spoustu paměťového místa na vašem počítači a přesto máte vaše snímky, videa a hudbu kdykoli k dispozici. A samozřejmě si můžete všechno přehrát obvyklým způsobem, ať už se jedná o DVD videa, hudební CD, hudební soubory, fotky, diaprezentace, videa, filmy nebo televizní seriály. Streamujte své fotky, filmy a televizní seriální včetně filmových titulků bezdrátově na televizi ve vašem obývacím pokoji.


Ukládejte, Šifrujte A Komprimujte

Nero BackItUp: Zabezpečte své cenné mediální soubory pomocí integrované aplikace Nero BackItUp. Budete tak mít jistotu, že všechna vaše data jsou bezpečně zajištěná. Nero BackItUp vám pomůže zabezpečit všechny vaše vzpomínky na počítači nebo laptopu. Pro aktivaci zabezpečení stačí kliknout na jediné tlačítko ? Nero BackItUp se následně postará o pravidelné zálohování všech souborů ve vámi určených intervalech. K dispozici je také kontinuální ochrana, což znamená, že Nero BackItUp chrání nová data nepřetržitě při každé aktualizaci. Úplná novinka: Nyní můžete zálohovat také na vaše preferované cloud služby (Google Drive, OneDrive). Přes cloud pak můžete vaše data také online obnovit.


Ripujte A Konvertujte

Nero Recode: Spojte to, co patří dohromady: Importujte veškeré formáty včetně vysoce kvalitního HEVC (H.265) a podle potřeby je převádějte do téměř všech formátů, na které si vzpomenete. Ripujte DVD*, AVCHD* nebo Blu-ray disky?* a soubory jednoduše použijte k tvorbě nových projektů. Úplná novinka: Konvertujte vaše video soubory také speciálně pro použití na video discích (DVD-Video?, AVCHD, Blu-ray Disc?) a přeneste plně kompatibilní soubory přímo do svých video projektů. Díky aplikaci Nero SmartEncoding tím výrazně zkrátíte doby vytvoření vašich video disků. Konverze jedním kliknutím vám umožní přenést obsah zvukového CD přímo do připojeného mobilního zařízení.
*Pouze pro média bez ochrany proti kopírování.

 

Streamujte A Stahujte

Audials Music Recorder: Music Recorder, který je součástí sady Nero Platinum, je vaší vstupenkou do světa hudby. Poslouchejte hity svých oblíbených kapel a objevujte nové písně díky přístupu k více než 100 000 internetových rádií a tisícům koncertů, hudebních klipů a fanouškovských výtvorů. Music Recorder ukládá hudbu do souborů MP3 bez ochrany DRM. Tyto soubory můžete následně zkopírovat i do svého přenosného zařízení!


Vypalujte, Kopírujte A Archivujte

Nero Burning ROM: Třída sama pro sebe. Ať už CD, DVD nebo Blu-ray disky?, svěřte kopírování a vypalování svých cenných dat ověřenému specialistovi ? svěřte je sadě Nero Platinum. Ještě jednodušší je to s aplikací Nero QuickStart, kterou lze nyní spustit také přetažením na ikonu Nero na ploše. Ty nejdůležitější úlohy tak vyřídíte během několika málo okamžiků. Díky technologii SecurDisc 4.0 s 256bitovým šifrováním, ochranou heslem a optimalizační technologií si navíc můžete být naprosto jisti, že vaše data budou žít dlouhým a spokojeným životem. Obzvlášť snadno a kvalitně také vypálíte zvuková CD, a to včetně obalu alba a automatického vylepšení zvuku.

 
 

 

 
 
 
 
Detail produktu Nero Platinum Suite
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2022
Omezeníněkteré funkce jsou deaktivovány
Výrobce   (vše od výrobce)Nero AG
Stránka produktuhttps://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden97
Stažení celkem58 437
Hodnocení Instaluj.cz519
Hodnocení uživatelé
3.7 (19 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 5 / + 14) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 20.10.2022, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru140,78 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Platinum Suite
  
Naše cena
3 796 vč. DPH   koupit
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.Asoftis Burning Studio  CZ 368
2.Nero Free  CZ 256
3.Ashampoo Burning Studio Free  CZ 183
4.Nero 9  CZ 137
5.Nero Burning ROM  CZ 105
6.Nero Platinum Suite  CZ 97
7.PowerISO  CZ 89
8.Ashampoo Burning Studio  CZ 71
9.Nero Standard Suite  CZ 58
10.CloneCD  CZ 53
11.Alcohol 120%  CZ 29
12.Nero Burn Lite29
13.BurnAware Free  CZ 25
14.CopyToDVD19
15.Power2Go18
16.BurnAware Premium  CZ 18
17.CloneDVD17
18.BurnAware Professional  CZ 17
19.CloneDVD  CZ 12
20.Active@ ISO Burner12

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama