stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Vypalování CD a DVD >> Nero Platinum Suite
 
 

zpět na výpis
koupit

Nero Platinum Suite

Nero Platinum Suite 2018 v1.10.0.9

 CZ    TIP   

 
Maximální síla pro váš digitální život!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Nero Platinum Suite manažerem stahování
 

 Nero Platinum Suite

Nero 2018 Platinum Suite - 6 programů v jedné sadě:
Nero Video 2018, Nero Burning ROM 2018, Nero MediaHome 2018, Nero Recode 2018, Nero BackItUp 2018, Music Recorder.

 

Nero je unikátní sada multimediálních aplikací pro všechny vaše multimediální úkony ať už jde o fotografie, videa či hudbu. Nový program Nero je výrazně zaměřen na dnešní domácí média a zařízení, jakož i na optimální interaktivitu aplikací v jednom balíčku. 

Můžete to mít! Nero Platinum vám poskytne tu nejvyšší kvalitu, zbrusu nové funkce, sílu nových technologií a řadu digitálních výukových pomůcek, které vám usnadní práci s digitálními médii.

Novinky:

  • DuplicateManager Photo - snadno a rychle odhalí duplicitní složky s fotkami a uklidí Vaši knihovnu
  • Optimalizovaný Nero QuickStart
  • Úvodní obrazovka s vylepšenou plochou
  • Automatické přiřazování obalů a titulů
  • Optimalizovaná mediální knihovna
  • 18 nových filmových šablon plus zóny s funkcí drag-and-drop a nová disková menu!

 

VYPALUJTE A ARCHIVUJTE
Nový Nero QuickStart vás intuitivním způsobem seznámí se sadou Nero Platinum a během několika okamžiků vám zpřístupní její nejdůležitější funkce. Tím ale zábava nekončí: ať už audio CD, DVD nebo Blu-ray disk?, díky osvědčené technologii dokáže Nero dlouhodobě zkopírovat a vypálit vaše fotky, videa, hudbu i data. A pokud chcete mít opravdu stoprocentní jistotu, že se vaše dokumenty nedostanou do nepovolaných rukou, je tu pro vás SecurDisc 4.0 s ochranou heslem a 256bitovým šifrováním!

VYTVÁŘEJTE A UPRAVUJTE
Nyní můžete importovat i vysoce kvalitní záznamy ve formátu HEVC (H.265) nebo nahrávat do počítače filmy ve 4K a HD přímo ze smartphonu, digitálního fotoaparátu či kamery. Využijte funkci expresního nebo rozšířeného zpracování videí a připoutejte vaše publikum k sedačkám pomocí filmových šablon ve 4K a více než 800 úžasných efektů. Exportujte jednotlivé scény z dlouhých filmů jedním tahem. Opatřete svá DVD-Videa a Blu-ray disky profesionálně vypadajícími menu, která vám umožní přeskočit na konkrétní scénu nebo si v aplikaci Nero CoverDesigner vytvořte obal podle vlastního gusta a vychutnejte si filmy i hudbu v té nejvyšší kvalitě. Teď už chybí opravdu jen popcorn!

RIPUJTE A KONVERTUJTE
Importujte veškeré formáty včetně vysoce kvalitního HEVC (H.265) a podle potřeby je převádějte do téměř všech formátů, na které si vzpomenete. Ripujte DVD-Videa*, AVCHD* nebo Blu-ray disky* a soubory jednoduše použijte při tvorbě nových projektů. Konverze jedním kliknutím vám umožní přenést obsah audio CD přímo do připojeného mobilního zařízení. Nero automaticky zajistí nejjednodušší způsob konverze při současném zachování toho nejlepšího zvuku.
*Pouze média bez ochrany proti kopírování.

PŘEHRÁVEJTE A STREAMUJTE
Zapněte reproduktory, připravte plátno: fotky, videa s titulky a hudbu v aplikaci Nero MediaHome nejen rychle najdete a přehrajete, ale díky optimalizované aplikaci Nero MediaHome WiFi Sync také bleskurychle importujete z vašeho mobilního zařízení a přenesete na téměř libovolný smartphone či tablet s iOS nebo Androidem! Přehrávejte takřka všechny dostupné audio i videoformáty včetně 4K (Ultra HD) a vysoce kvalitního HEVC. Díky spojení s Gracenote můžete hudbu na svém mobilním zařízení vyhledávat podle obalu alba a ještě více si tak zpříjemnit zážitek z poslechu. Rozšiřte svoji hudební sbírku pomocí aplikace Music Recorder a nahrávejte zcela legálně MP3 z tisíců internetových rádií.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Nero Platinum Suite
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2018 v1.10.0.9
Omezení15 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Stránka produktuhttp://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden124
Stažení celkem27 183
Hodnocení Instaluj.cz
518
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 5 / + 13) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 10.01.2018, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows 7/8/10
Velikost souboru2,99 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Platinum Suite
  
Naše cena1 672 Kč vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace