kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

TreeBuilder

TreeBuilder 1.3.4

 CZ    TIP   

 
Přehledná správa a tvorba složených karet v Money S3
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení TreeBuilder manažerem stahování
 

 TreeBuilder

TreeBuilder je určen výhradně těm, kteří v Money pracují se složenými kartami. Obzvláště jí ocení ti, kteří v Money S3 provozují vícestupňovou výrobu, nebo kompletaci. Money S3 dokáže zobrazit vždy pouze komponenty dané složené karty. Pokud je v definici složené karty další vnořená složená karty, Money S3 jí již hlouběji zobrazit nedokáže. Musíte tuto složenou kartu najít a prohlídnout si její definici. TreeBuilder to řeší jinak, čímž Vám nabízí maximální přehlednost a navíc umožňuje i editaci těchto složených karet online nad daty Money S3.

TreeBuilder zobrazuje složené karty včetně jejich definice ve stromové hierarchické struktuře, obdobně jako například Průzkumník. V levé části obrazovky jsou zobrazeny všechny skladové karty. Pouhým kliknutím na značku „+“ u složené karty dojde k rozbalení definice složené karty. V případě, že je součástí definice další složená karta, můžete rozbalovat dále až se dostanete na jednoduché karty. V pravé části obrazovky je možno zobrazit buď detail vlevo vybrané skladové karty s možností editace, která se ihned projeví v Money S3, nebo seznam zásob vybraného skladu členěný do skladových skupin. Funkcí Drag’n’Drop, tedy přetažením karty z pravé části do levé, kde je zobrazen hierarchický strom, je možné upravovat definici složených karet. Změna se ihned promítne v Money S3. TreeBuilder sám hlídá, aby nedošlo k nelogickému zacyklení karet a porušení pravidla maximálních pěti úrovní vnoření. Omezení 5 úrovní je dáno dnes již pouze strukturou formulářů Money S3. V TreeBuilderu je možné toto pravidlo vypnout a tvořit i více vnoření.

Další funkcí TreeBuilderu je generování kompletního číselníku jednoduchých karet, které jsou potřeba k výrobě/kompletaci složené karty. Pro určení pořizovací ceny složené karty dokáže pracovat s průměrnou cenou, nebo s poslední nákupní cenou. Podle kódu státu původu je schopný jednotlivé komponenty rozdělit do skupin.

 
 
 
 
 
Detail produktu TreeBuilder
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.3.4
OmezeníDemo - 30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)JetSoft s.r.o
Stránka produktuhttp://www.jetsoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem4
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows 2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru4,14 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceERP systém Money
Oznámit novou verzi mailem
 
download TreeBuilder
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world