stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Syntan Snowdrop

Syntan Snowdrop 2005

 TIP    ZDARMA   

 
Vyspělý kalkulátor matematických funkcí pro Windows
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Syntan Snowdrop manažerem stahování
 

 Syntan Snowdrop

Umožňuje provádět výpočty s i poměrně složitými matematickými funkcemi (reprezentovanými symboly), jako kdyby to byla jednoduchá čísla.
Ale mým záměrem nebylo vytvořit nějaký další monumentální matematický program. Namísto toho jsem chtěl vytvořit něco s lidskými rozměry, něco užitečného pro studenty řešící domácí úlohy nebo pro inženýry, kteří si chtějí rychle udělat představu o nějakých závislostech.

Proto jsem zvolil jednoznakové pojmenování symbolů. To sice omezuje jejich počet na 26, avšak to pro výše uvedené potřeby bohatě stačí a navíc všechno zůstává jednoduché a průhledné. Aplikace má kromě editoru, který slouží jako vlastní kalkulátor, také seznam symbolů, ve kterém lze jednotlivým symbolům přiřazovat matematické výrazy zapsané v editoru. Takže Syntan je především kalkulátor, ale ne jenom!

Protože se říká, že jeden obrázek vydá za tisíc slov, je Syntan vybaven velmi praktickým grafem, ve kterém si lze současně zobrazit až tři funkce.

Syntan nabízí také přehled okamžitých hodnot všech symbolů, zvládá derivace i polynomy a má mnoho dalších možností, všechno živě a v pohybu, budete-li si to přát. A všechno pěkně vypadá, je jednoduché a snadno použitelné.


Co pro používání Syntanu potřebujete:

  • Hardware: PC 400MHz nebo rychlejší, 64MB RAM nebo více
  • Software: Windows 95 nebo novější

Pokud si chcete nainstalovat počeštěnou verzi, je nutné během instalace zvolit Custom a zrušit zaškrtnutí u English. Provedete-li typickou instalaci, je Syntan v anglické verzi, avšak ve složce CZ jsou české soubory pro učitele (.tut) i česká verze souboru Translation.txt (pokud tímto souborem nahradíte stejnojmenný soubor v kořenové složce Syntanu, dojde k jeho počeštění).

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Syntan Snowdrop
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2005
Výrobce   (vše od výrobce)Petr Tureček
Stránka produktuhttp://www.syntan.net
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem146
Hodnocení Instaluj.cz
53
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 2) 
Operační systémWindows 95/98/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru1,32 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Syntan Snowdrop
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace