[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuVIKLAN Jednotky

VIKLAN Jednotky 1.15.10.1

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Program pro převod jednotek, výpočet obrazců a fyzikální výpočty
 

 

Stáhnout zdarma

 

 VIKLAN Jednotky

Převod nejrůznějších jednotek, výpočty obrazců, těles a fyzikální výpočty.
Stane se Vám občas, že si nemůžete vzpomenout, jak rychle převést třeba kilojouly (kJ) na kilokalorie (kcal)? Potřebujete rychle a spolehlivě převést výkon v kW (např. vašeho vozu) na výkon v koních? Nebo jen chcete mít jistotu a převody a výpočty času, délek, energie, hmotnosti, objemu, plochy, práce, průtoku, rovinných úhlů, rychlosti, síly, teploty, tlaku a výkonu přenecháte raději specializovanému programu? Dostali jste za úkol spočítat plochu složitě tvarované plochy nebo objem složitého tělesa? Nevíte si rady s fyzikálními výpočty? Chcete vypočítat objem či hmotnost složitého tělesa, ale neznáte hustotu použitého materiálu?
I s těmito pokročilými problémy Vám pomůže nová verze programu VIKLAN Jednotky.

V minulosti byly zařazeny výpočty obrazců, výpočty těles, paměti ploch, objemů a hmotností či výpočty detailních vlastností trojúhelníku (těžiště, výšky, těžnice, opsané a vepsané kružnice a další), jeho zobrazování v měřítku a export výkresu do DXF formátu pro CAD programy. Podobně byly v dalších verzích rozšířeny výpočty obrazců kruhová úseč, kruhová výseč, výseč mezikruží a čtyřúhelník. Dále byla přidána užitečná podpora jednotek SI a práce s nimi, včetně tvorby vlastních vzorců.

V poslední verzi 1.15.10.1 byly rozšířeny možnosti v převodech veličiny průtok. Byly přidány nové jednotky a vytvořen nový dialog pro pokročilé převody průtoku vzduchu s ohledem na normální a aktuální stav definovaný atmosférickým tlakem a teplotou u zadané a výsledné hodnoty.

Veškeré funkce programu jsou logicky provázané tak, abyste si jakoukoliv vypočtenou či používanou hodnotu nemuseli opisovat ani pamatovat, ale abyste ji naopak mohli jednoduše přenést tam, kam právě potřebujete. Ať už díky funkci kopírování a vkládání, nebo za pomoci pokročilých pamětí ploch, objemů a hmotností. S provázaností různých funkcionalit programu úzce souvisí i znalostní báze - knihovna hustot různých materiálů, která se stala u uživatelů velmi oblíbenou pro snadnější výpočty objemů nebo hmotností těles.

Zároveň se samotným programem na pozadí byla rozšířena i jeho uživatelská podpora na domovském webu. Zde se Vám nabízí možnost shlédnutí instruktážních videí pro používání programu i psaný návod pro pokročilé funkce. Postupně budou přidávána nová videa. Upozorňujeme Vás, že spouštěcí soubor se musí vždy jmenovat "vklJednotky.exe", nikdy se nesmí přejmenovat, jinak program nebude fungovat! Pro správný běh aplikace je doporučen 32-bitový operační systém.

 
 
 
 
 
Detail produktu VIKLAN Jednotky
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.15.10.1
Výrobce   (vše od výrobce)Ing. Josef Spilka - VIKLAN
Stránka produktuhttp://www.viklan.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden13
Stažení celkem5 240
Hodnocení Instaluj.cz57
Hodnocení uživatelé
5 (7 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 7) 
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Velikost souboru845,12 KB
Instalacene
Odinstalacene
Minimální konfiguraceMS .NET Framework 2.0
Oznámit novou verzi mailem
 
download VIKLAN Jednotky
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.TPV výpočty Lite  CZ 125
2.STATISTICA  CZ 96
3.PC Kalkulačka  CZ 41
4.NCSS24
5.Kalkules  CZ 17
6.Statistika  CZ 15
7.VIKLAN Jednotky  CZ 13
8.Karnaughova mapa  CZ 8
9.DreamCalc7
10.Deskriptivní geometrie  CZ 7
11.Matik 6-9  CZ 7
12.Alternate Calculator6
13.Solid Geometry  CZ 5
14.Regular Coordinates  CZ 5
15.Násobilka  CZ 5
16.Prvočísla  CZ 4
17.Kalkulačka  CZ 4
18.Matematika 3.4  CZ 4
19.Komplexné čísla  CZ 4
20.BODMAS Calculator4

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2021 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama