[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Sfairadora

Sfairadora 0.0.113 beta

 CZ    TIP   

 
Malá, rychlá, šikovná databáze...
 

 

Stáhnout zdarma

 

Potřebujete ukládat a spravovat svoje data…
…seznamy svých CD, knih, zákazníků… ale tabulkový kalkulátor je pro to příliš neohrabaný, SQL databáze příliš složitá a speciální programy nedělají přesně to, co chcete?

Napadlo vás někdy, že by se hodilo mít v buňce tabulky další tabulku (třeba v seznamu zákazníků seznam objednávek pro každého jednotlivého zákazníka)? Nebo že byste seskupili seznam filmů podle roku, ve kterém byly natočeny? Nebo filtrovat seznam podle složitějších podmínek. Nebo připojit k tabulce údaje z jiné tabulky? Přidat počítaný sloupec? (A nepřišlo by vám přehlednější psát místo C7*$F$12 třeba cena*DPH?) Nebylo by užitečné takhle upravený pohled na vaše data jedním kliknutím uložit, aby byl příště zase k dispozici? A všechno jednoduše provázat s textovým editorem: nechat si vytvořit šablonu textového výstupu, nebo prostě okopírovat tabulku do textového editoru.

Sfairador je program, který s menším objemem dat umožní snadno udělat, cokoli potřebujete. Začnete s jednoduchou tabulkou a jak se vaše požadavky mění a rostou, Sfairadora poroste s Vámi.

To, co je dost snadné pro každého, ušetří spoustu času i těm, kteří o počítačích vědí víc. Možná jste odborník a zajímalo by vás, jak snadné je vytvářet uživatelské rozhraní, když se na něj podíváte jako na program jehož běh je rozložený v prostoru spíše než v čase, nebo jak elegantně jsme vyřešili ošetřování chyb ve skriptech… Design založený na elegantních myšlenkách udělá program snadný pro všechny a neklade žádná omezení odborníkům.

 
 
 
 
 
Detail produktu Sfairadora
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 0.0.113 beta
Výrobce   (vše od výrobce)Diotima, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.diotima.eu
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem1 642
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows NT/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru8,67 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracepo 30 dnech častěji připomíná nutnost registrace
Oznámit novou verzi mailem
 
download Sfairadora
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama