kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Sfairadora

Sfairadora 0.0.113 beta

 CZ    TIP   

 
Malá, rychlá, šikovná databáze...
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Sfairadora manažerem stahování
 

Potřebujete ukládat a spravovat svoje data…
…seznamy svých CD, knih, zákazníků… ale tabulkový kalkulátor je pro to příliš neohrabaný, SQL databáze příliš složitá a speciální programy nedělají přesně to, co chcete?

Napadlo vás někdy, že by se hodilo mít v buňce tabulky další tabulku (třeba v seznamu zákazníků seznam objednávek pro každého jednotlivého zákazníka)? Nebo že byste seskupili seznam filmů podle roku, ve kterém byly natočeny? Nebo filtrovat seznam podle složitějších podmínek. Nebo připojit k tabulce údaje z jiné tabulky? Přidat počítaný sloupec? (A nepřišlo by vám přehlednější psát místo C7*$F$12 třeba cena*DPH?) Nebylo by užitečné takhle upravený pohled na vaše data jedním kliknutím uložit, aby byl příště zase k dispozici? A všechno jednoduše provázat s textovým editorem: nechat si vytvořit šablonu textového výstupu, nebo prostě okopírovat tabulku do textového editoru.

Sfairador je program, který s menším objemem dat umožní snadno udělat, cokoli potřebujete. Začnete s jednoduchou tabulkou a jak se vaše požadavky mění a rostou, Sfairadora poroste s Vámi.

To, co je dost snadné pro každého, ušetří spoustu času i těm, kteří o počítačích vědí víc. Možná jste odborník a zajímalo by vás, jak snadné je vytvářet uživatelské rozhraní, když se na něj podíváte jako na program jehož běh je rozložený v prostoru spíše než v čase, nebo jak elegantně jsme vyřešili ošetřování chyb ve skriptech… Design založený na elegantních myšlenkách udělá program snadný pro všechny a neklade žádná omezení odborníkům.

 
 
 
 
 
Detail produktu Sfairadora
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 0.0.113 beta
Výrobce   (vše od výrobce)Diotima, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.diotima.eu
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden4
Stažení celkem726
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows NT/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru8,67 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracepo 30 dnech častěji připomíná nutnost registrace
Oznámit novou verzi mailem
 
download Sfairadora
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace