stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Ostatní >> ServiceManager S5
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ServiceManager S5

ServiceManager S5 1.4.0

 CZ    TIP   

 
Evidence a správa servisních zakázek v Money S5
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení ServiceManager S5 manažerem stahování
 

 ServiceManager S5

ServiceManager S5 je aplikace pro evidenci a správu servisních zakázek realizovaná jako modul Money S5. Je určená pro firmy zabývající se servisní činností - počítače, tiskárny, kopírky, nápojové automaty, pracovní stroje atd.

Díky zakomponování do Money S5 je zajištěna přímá vazba na katalog výrobků, adres, dokladů a dalších seznamů evidovaných v Money S5. Samotná aplikace pak zavádí několik vlastních pomocných seznamů - číselníky závad, techniků, modely strojů, apod. Začlenění do S5 rovněž umožňuje vytvářet nad zakázkami různé tiskové sestavy stejným způsobem jako nad jakýmkoliv jiným seznamem S5.

Vlastní zakázky lze zadávat a zobrazovat buď v klasickém seznamu Money S5 nebo v podobě kalendáře známého např. z Outlooku. Kromě základních údajů jako je adresa koncového příjemce, datumy zaevidování, očekávaného vyřízení, předání, střediska, činnosti, apod. se na zakázce evidují především údaje k servisovaným strojům. Zakázka se vystavuje na jeden či více strojů současně, přičemž ke každému stroji se pak eviduje typ závady, technik provádějící opravu a seznam položek použitý pro vyřízení zakázky. Aplikace umožnuje zobrazení dostupných a chybějících množství výrobků pro pokrytí všech zakázek a obsahuje i funkci pro generování objednávek zboží použitého na zakázkách. Zakázka se uzavírá vygenerováním cílového dokladu - faktury, dodacího listu, prodejky.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu ServiceManager S5
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.4.0
OmezeníDemo - 30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)JetSoft s.r.o
Stránka produktuhttp://www.jetsoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem4
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7
Velikost souboru264,38 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceERP systém Money
Oznámit novou verzi mailem
 
download ServiceManager S5
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace