kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Service Manager

Service Manager 1.0.7

 CZ   

 
Evidence a vyřizování servisních zakázek s vazbou na Money S3
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Service Manager manažerem stahování
 

 Service Manager

Service Manager je aplikace určená pro firmy zabývající se servisní činností (počítače, tiskárny, kopírky atd.). Servisní zakázku sleduje od nahlášení potřeby servisu, delegování servisního technika, až po vyřízení zakázky a její export do ekonomického systému Money S3.

Systém pracuje se třemi základním typy zakázek - "Placený servis", "Záruční oprava" a "Servis strojů v pronájmu". V závislosti na typu se zakázka exportuje do Money S3 jako faktura, nebo skladová výdejka. Adresář kontaktů včetně jejich provozoven a skladové hospodářství je synchronizované s Money S3.

Service Manager eviduje modely strojů a obsahuje kompletní databázi výrobních čísel servisovaných strojů. Díky tomu je možné sledovat historii servisních zásahů konkrétního stroje.

Karta zakázky obsahuje veškeré potřebné údaje jako je adresa provozovny, model a výrobní číslo stroje, popis závady, datum zaevidován a termín výjezdu. V rámci zakázky se také eviduje spotřebovaný materiál a náhradní díly a vykazuje se počet hodin servisu. Na základě těchto údajů pak probíhá vyskladnění z Money S3 a fakturace.

Service Manager disponuje množstvím přehledových sestav sloužících pro vyhodnocení tržeb a ziskovosti, podkladů pro mzdy servisních techniků a historie a ziskovosti jednotlivých strojů (v pronájmu). Velmi užitečnou sestavou je také přehled plánovaných servisních výkonů, který je možné seskupit dle dnů, nebo dle servisních techniků.

 
 
 
 
 
Detail produktu Service Manager
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.0.7
OmezeníDemo - 30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)JetSoft s.r.o
Stránka produktuhttp://www.jetsoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem3
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7
Velikost souboru389,66 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceERP systém Money
Oznámit novou verzi mailem
 
download Service Manager
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace