[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ikona programuRevelo

Revelo 1.5

 CZ    TIP   

 
Desktop aplikace k evidenci elektrospotřebičů a jejich revize podle ČSN 33 1600 ed.2.
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Revelo

Popis
Revelo je jednoduchý program pro evidenci, kontrolu a revize elektrických spotřebičů. Vyhovuje požadavkům normy ČSN 33 1600 ed.2. Program je vyvíjen a testován ve spolupráci s revizními techniky společnosti Revelo.

Program Revelo přináší mnohé výhody:

  • Údaje každého spotřebiče se ukládají do interní databáze. Při opakovaném měření se tyto údaje nemusí dohledávat a znovu opisivat, stačí je vyvolat z databáze. Tím vzniká úspora času. Zadáním identifikace pomocí čárového kódu, RFID nebo manuální vložením identifikačního čísla se údaje o spotřebiči vyvolají včetně předchozích měření. Technikovi zbývá jen doplnit naměřené veličiny a posoudit způsobilost spotřebiče k dalšímu provozu.
  • Shromáždění údajů v databázi má další významnou výhodu v tom, že pomocí integrovaných nástrojů program s předstihem vyhodnocuje, kdy a u kterých spotřebičů končí jeho způsobilost k provozu a je nutné provést opakovanou revizi.
  • Identifikaci spotřebičů je v některých případech možné výhodně doplnit prostředky pro automatizovaný sběr dat - čárovými kódy nebo čipy RFID. Program tyto technologie podporuje. Součástí programu je nástroj na vytváření štítků s čárovým kódem všech běžných standardů. RFID čipy jsou nejmodernější způsob evidence. Výhodou je možnost umístění čipu do pouzdra spotřebiče, kde nemůže dojít k jeho poškození nebo ztrátě. Proto je ideální hlavně k označení ručního elektrického nářadí.
  • Součástí programu je tiskový modul, který zajišťuje generování sestav s možností tisku, náhledu nebo exportu tiskové úlohy do dokumentu PDF. Vestavěný návrhář sestav umožňuje uživatelům neomezené možnosti předvolené sestavy upravovat a dokonce vytvářet sestavy zcela nové podle aktuální potřeby. Kromě různých typů přehledových a sumárních sestav jsou obsaženy oba základní protokoly a sice protokol o revizi a revizní karty. Ukládání tiskových úloh do PDF plnohodnotně nahrazuje fyzické dokumenty a to z toho důvodu, že současná legislativa umožňuje používat elektronický podpis a tím dokumenty jednoznačně autorizovat. Elektronické dokumenty mají oproti tišněné verzi své přednosti - je možné je odesílat elektronickou poštou a tím výrazně šetřit čas i náklady. To ocení hlavně půjčovny a servisní podniky, které jsou povinny vyhotovit revizní zprávu elektrického spotřebiče při každém novém půjčení nebo po provedené opravě.
  • Program je optimalizovaný pro mobilní zařízení s malými rozměry zobrazovače (velmi vhodné jsou tzv. netbooky s 10" - 12" úhlopříčkou a dlouhou výdrží provozu na baterie). S tímto zařízením lze sbírat měřené veličiny a ostatní údaje ukládat do databáze přímo během fyzicky prováděné kontrole spotřebičů.

Program není vázán na žádný konkrétní měřící přístroj.

 
 
 
 
 
Detail produktu Revelo
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.5
Výrobce   (vše od výrobce)datales
Stránka produktuhttp://www.datales.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem2 541
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 10.08.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru3,67 MB
Instalacene
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Revelo
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.Calibre105
2.Stomedic  CZ 98
3.Cestovní příkazy s automapou  CZ 79
4.pdfFactory Pro75
5.PRO100  CZ 72
6.Knihy jízd  CZ 63
7.Bankovní účty  CZ 60
8.FormOffice  CZ 57
9.KaPiGraf  CZ 52
10.pdfFactory48
11.aSc Rozvrhy  CZ 45
12.FormOffice NET  CZ 39
13.RJ Tools  CZ 28
14.Evernote27
15.AccessFix26
16.CENKROS 4  CZ 24
17.PC štítky  CZ 24
18.QR Code Desktop Reader & Generator23
19.ISDOC Reader  CZ 23
20.BarCode Generator  CZ 23

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama