stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Revelo

Revelo 1.0

 CZ    TIP   

 
Desktop aplikace k evidenci elektrospotřebičů a jejich revize podle ČSN 33 1600 ed.2.
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Revelo manažerem stahování
 

 Revelo

Popis
Revelo je jednoduchý program pro evidenci, kontrolu a revize elektrických spotřebičů. Vyhovuje požadavkům normy ČSN 33 1600 ed.2. Program je vyvíjen a testován ve spolupráci s revizními techniky společnosti Revelo.

Program Revelo přináší mnohé výhody:

  • Údaje každého spotřebiče se ukládají do interní databáze. Při opakovaném měření se tyto údaje nemusí dohledávat a znovu opisivat, stačí je vyvolat z databáze. Tím vzniká úspora času. Zadáním identifikace pomocí čárového kódu, RFID nebo manuální vložením identifikačního čísla se údaje o spotřebiči vyvolají včetně předchozích měření. Technikovi zbývá jen doplnit naměřené veličiny a posoudit způsobilost spotřebiče k dalšímu provozu.
  • Shromáždění údajů v databázi má další významnou výhodu v tom, že pomocí integrovaných nástrojů program s předstihem vyhodnocuje, kdy a u kterých spotřebičů končí jeho způsobilost k provozu a je nutné provést opakovanou revizi.
  • Identifikaci spotřebičů je v některých případech možné výhodně doplnit prostředky pro automatizovaný sběr dat - čárovými kódy nebo čipy RFID. Program tyto technologie podporuje. Součástí programu je nástroj na vytváření štítků s čárovým kódem všech běžných standardů. RFID čipy jsou nejmodernější způsob evidence. Výhodou je možnost umístění čipu do pouzdra spotřebiče, kde nemůže dojít k jeho poškození nebo ztrátě. Proto je ideální hlavně k označení ručního elektrického nářadí.
  • Součástí programu je tiskový modul, který zajišťuje generování sestav s možností tisku, náhledu nebo exportu tiskové úlohy do dokumentu PDF. Vestavěný návrhář sestav umožňuje uživatelům neomezené možnosti předvolené sestavy upravovat a dokonce vytvářet sestavy zcela nové podle aktuální potřeby. Kromě různých typů přehledových a sumárních sestav jsou obsaženy oba základní protokoly a sice protokol o revizi a revizní karty. Ukládání tiskových úloh do PDF plnohodnotně nahrazuje fyzické dokumenty a to z toho důvodu, že současná legislativa umožňuje používat elektronický podpis a tím dokumenty jednoznačně autorizovat. Elektronické dokumenty mají oproti tišněné verzi své přednosti - je možné je odesílat elektronickou poštou a tím výrazně šetřit čas i náklady. To ocení hlavně půjčovny a servisní podniky, které jsou povinny vyhotovit revizní zprávu elektrického spotřebiče při každém novém půjčení nebo po provedené opravě.
  • Program je optimalizovaný pro mobilní zařízení s malými rozměry zobrazovače (velmi vhodné jsou tzv. netbooky s 10" - 12" úhlopříčkou a dlouhou výdrží provozu na baterie). S tímto zařízením lze sbírat měřené veličiny a ostatní údaje ukládat do databáze přímo během fyzicky prováděné kontrole spotřebičů.

Program není vázán na žádný konkrétní měřící přístroj.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Revelo
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.0
Výrobce   (vše od výrobce)datales
Stránka produktuhttp://www.datales.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden4
Stažení celkem1 206
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru2,75 MB
Instalacene
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Revelo
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace