stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

prOFISklad

 CZ    ZDARMA   

 
Přehledný skladový systém
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení prOFISklad manažerem stahování
 

 prOFISklad

OFISklad je přehledný, ucelený a velmi efektivní nástroj pro vedení skladové evidence podnikatelů s ohledem na potřeby důkazních prostředků v daňových řízeních. Skladový systém prOFISklad je mocným nástrojem živnostníka a malého podnikatele při sledování pohybu zásob materiálu a zboží a při jejich správném oceňování.

Skladový systém prOFISklad je vytvořený odborníky s více než desetiletou praxí ve vedení účetnictví a daňové evidence menším či středním firmám a akcentuje tak požadavky a způsob práce právě těchto podnikatelských subjektů. Je velmi jednoduchý a přehledný a přesto nebo právě díky tomu přísně kontroluje chování uživatele, když mu nedovolí provést operace ať již z neznalosti či s úmyslem, které by znamenaly znehodnocení účetních výkazů nebo daňových základů.

Skladový systém prOFISklad je zcela zdarma proto, že předpokládáme od většiny uživatelů pozdější přechod na obchodní a finanční informační systém OFIS, produkt již plně hrazený. Z naší strany se jedná o jednoduchý a jasně čitelný záměr a proto prOFISklad bude vždy zcela zdarma a navíc s plnou podporou jak ve směru jeho dalšího rozvoje tak případných implementací a zakázkových úprav, které nabízíme společně s nástrojem OFIS.

Skladový systém prOFISklad je vhodný pro všechny z Vás, kterým vede účetnictví či daňovou evidenci odborná firma a Vy potřebujete mít správně vedeny „pouze“ sklady. Tento systém je pro Vás, nebo pro Vaše klienty definitivním řešením.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu prOFISklad
Licencezdarma
OmezeníVerze s DPH 9 %
Výrobce   (vše od výrobce)ofis
Stránka produktuhttp://www.ofis.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem954
Hodnocení Instaluj.cz
52
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 1) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 08.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows 2000/XP
Velikost souboru196,00 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download prOFISklad
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace