stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Warehouse EU

Warehouse EU 2.0

 CZ    TIP   

 
Podrobná a zároveň velice jednoduchá skladová evidence
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Warehouse EU manažerem stahování
 

Program Warehouse EU je určen pro vedení evidence, vypisování potřebných dokladů, výkazů a podrobné analýzy činnosti firmy z různých aspektů.

Program pracuje jak na jednom lokálním počítači, tak i na lokální síti, je v něm zabudována podpora jakýkoliv scannerů čárových kódů a je vytvořena databáze sériových čísel. Systém skladové evidence a obchodování Warehouse EU je zpracován pro platformu Microsoft Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7 s použitím nejnovějších technologií Microsoft.NET Framework a Microsoft SQL Server 2008. K dodávce programu patří instalační balíček samotného programu a instalační balíček prostředí Microsoft.NET Framework (soubor dotnetfx.exe).

Spolehlivost a rychlost Microsoft SQL Server umožní vytvořit vysoce technologický a spolehlivý systém skladové evidence a obchodování, použití nových technologií Microsoft.NET Framework umožňuje lehce integrovat databázi Warehouse EU se systémy e-bussinesu B2B a B2C.


Systém je dodáván ve třech základních variantách:

  • Warehouse EU pro jednoho uživatele (pro instalaci na 1 počítač, MS Access)
  • Sit’ova verze Warehouse EU Professional
  • Sit’ova verze Warehouse EU Enterprise (zahrnující on-line systém internetového obchodu B2B-B2C Warehouse-Web a speciální systém pro kontrolu dlužníků a věřitelů Warehouse-Fakturace)


Mezi nejvýraznější vlastnosti programu Warehouse EU patří jednoduchost práce obsluhy dokonce nekvalifikovaným uživateli počítače a Multilanguage User Interface (čeština, angličtina, ruština). Je možné dodávat program spolu s počítačem (serverem). V takovém případě se záruční podmínky Gerg Computers s.r.o. vztahují i na celý systém. Pro korporativní klienty je možné uzavřít smlouvu o technickém servisu programového komplexu Warehouse EU a systému řízení databází Microsoft SQL Server.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Warehouse EU
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.0
Výrobce   (vše od výrobce)Greg Computers s.r.o.
Stránka produktuhttp://trade-soft.cz
Podporovaný jazykČesky, Rusky, Anglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem131
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 11.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru12,91 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Warehouse EU
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace