[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupitkoupit

ikona programuNero Video

Nero Video 2023

 CZ    TIP   

 
Jednoduše lepší filmové projekty!
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Co umí software Nero Video:

Software Nero Video nabízí vícestopý střih videa v rozlišení HD, 4K a 8K s nespočtem šablon a efektů. Správa médií založená na umělé inteligenci, podpora videa od okraje k okraji a profesionální efekty, jako je alfa kanál (zelená obrazovka) a efekty PiP, usnadňují tvorbu kvalitních videí.

Manuál v češtině k programu Nero Video naleznete zde.


Správa
Snadno přenášejte videa a obrazové soubory z mobilních zařízení, externích pevných disků, USB pamětí, videokamer a fotoaparátů s rozlišením HD a 4K do počítače. Ukládejte je centrálně v knihovně médií ze softwaru Nero MediaHome pro další úpravy s množstvím informací, jako je datum záznamu, místa nebo zobrazené osoby. Nyní můžete také bleskově archivovat a sledovat své filmy a seriály. Názvy filmů a plakáty se vytvářejí automaticky. Novinka: Získejte přístup k online souborům ve službě OneDrive (soubory na vyžádání) a stahujte obrázky, videa a hudbu pouze tehdy, když je potřebujete pro svůj projekt. Ušetříte tak spoustu místa v úložišti počítače.


Tvorba
Dostaňte své nahrávky do středu pozornosti: Pomocí aplikace 1-Click Video Story můžete během chvilky vytvářet dokonalé filmy a prezentace. Díky hudbě, efektům, vstupu a výstupu můžete své filmy sdílet během okamžiku. Zaujměte své publikum expresními nebo pokročilými úpravami videa s nesčetnými efekty, jako je posun náklonu, starý film, zpomalený pohyb, titulky, přechody, zvukové filtry, animace klíčových snímků a další. Pomocí nového odstraňovače pruhů na jedno kliknutí můžete vylepšit své fotografie a video materiály a připravit je na optimální filmový zážitek na velké televizní obrazovce.


Šablony
Vytvářejte profesionální videa snadno a rychle: Díky více než 1000 filmovým šablonám a dalším efektům můžete svým videím dodat velmi osobní nádech. S novými rozmanitými šablonami filmů včetně zóny s efekty můžete automaticky vytvářet vlastní filmy na témata, jako je rodina, oslavy, děti, cestování, akce a další. Černé pruhy na širokoúhlém televizoru jsou již minulostí. Dokonce i vertikální videa a fotografie ze smartphonu lze snadno importovat jako vertikální video, upravit a dokonale naaranžovat díky šablonám vertikálních videí.


Export a vypálení
Nejlepší filmy pro spokojené diváky: Software Nero Video nedělá kompromisy ani při výběru formátů. Upravujte filmy v nejvyšší kvalitě v rozlišení 4K, Full HD a SD. Dokonce i jednotlivé scény z dlouhých filmů můžete exportovat najednou. Dodejte svým videím DVD™ a diskům Blu-ray™ konečnou podobu pomocí mnoha vysoce kvalitních nabídek disků s mnoha motivy. Pak si pomocí softwaru Nero CoverDesigner navrhněte obaly disků podle svého vkusu a přehrávejte své video disky profesionálně s výběrem menu a kapitol na přehrávači DVD a Blu-ray ve svém obývacím pokoji.


Streamování
Proměňte svůj obývací pokoj v kino: Software Nero Video přesvědčí funkcemi streamování hodnými Oscara. Prezentace nebo videa na televizoru, hudba z knihovny médií v chytrém telefonu, videa na tabletu? To vše je možné pomocí bezplatné aplikace Nero Streaming Player. Pomocí aplikace WiFi Transfer, která je rovněž zdarma, můžete bezdrátově přenášet videa a obrázky z mobilního zařízení do počítače a naopak. Obě aplikace jsou k dispozici pro zařízení se systémem iOS a Android.


Přehrávání
Sami se rozhodněte, kdy je nejlepší čas: ráno, v poledne nebo večer - přehrávejte audio a video soubory v nejrůznějších formátech přesně tehdy, kdy se vám to hodí. Přehrávání fotografií, elegantních prezentací, videí DVD a videí v rozlišení 4K/Ultra HD je nyní ještě snazší. Můžete také snadno spravovat a přehrávat archiv filmů a seriálů, stejně jako v hlavním vysílacím čase.

 
 
 
 
 
Detail produktu Nero Video
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2023
Výrobce   (vše od výrobce)Nero AG
Stránka produktuhttp://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden26
Stažení celkem13 816
Hodnocení Instaluj.cz512
Hodnocení uživatelé
3.8 (12 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 3 / + 9) 
AVG a NOD32Kontrola dne 17.11.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru147,90 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Video
  
Cena1 946,00 Kč vč. DPH
Naše cena
1 547 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama