[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuNero Video

Nero Video 2021

 CZ    TIP   

 
Jednoduše lepší filmové projekty!
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Nero Video

Nero Video vám splní všechna přání, pokud chcete vytvářet videa a diashow snadno, rychle a profesionálně.
Nero Video vám nyní nabízí celou řadu exkluzivních funkcí.

Manuál v češtině k programu Nero Video naleznete zde.


Spravujte
Začněte: Své video a obrazové soubory přiveďte do svého počítače s mobilními zařízeními, externími pevnými disky, USB flash disky, videokamery a fotoaparáty HD a 4K s množstvím informací, jako je datum natáčení, místo nebo osoba zobrazená centrálně ve vaší mediální knihovně Nero MediaHome pro další zpracování. Zde můžete také archivovat a sledovat filmy a televizní seriály bleskem. Filmové tituly a filmové plakáty se vytvářejí automaticky. Zbrusu nový: přístup k souborům OnDrive online (soubory na požádání) a stahování obrázků, videí a hudby pouze tehdy, když je budete potřebovat v projektu. To vám ušetří spoustu místa na vašem PC.

Vytvářejte
Vložte záběry do reflektoru pomocí funkce Videoklip 1 krát, abyste vytvořili dokonalé filmy a prezentace. Kompletní s hudbou, efekty, vstupem a ukončením, můžete sdílet své filmy bleskem. Vychutnejte si své publikum s nesčetnými efekty, jako je Tiltshift, starý film, pomalý pohyb, tituly, přechody, zvukové filtry, animace klíčových snímků a další s expresním nebo pokročilým editováním videa. Díky novému 1-klepnutí odstraňovač bar můžete dát své fotografie a videozáznamu a připravit se na nejlepší zážitek z filmu na velké televizní obrazovce.

Šablony
Vytvářejte profesionální videa rychle a snadno: S více než 1000 šablonami filmů a dalšími efekty můžete svým videozáznamům dát osobní dojem. S novými různými šablonami filmů, včetně efektu drop zone, automaticky vytvářejí vlastní osobní filmy na témata jako rodina, párty, děti, cestování, akce a další. Černé pruhy v širokoúhlém televizním přijímači jsou nyní průchozí. Dokonce i vertikální videa a fotografie z vašeho smartphonu lze snadno importovat jako vertikální video, upravovat a dokonale stavět s vertikálními šablonami videa.

Exportujte A Vypalujte
Nejlepší filmy pro šťastné diváky: I při výběru formátu nebudete mít kompromis s aplikací Nero Video. Upravte kvalitní filmy ve formátech 4K, Full HD a SD. Dokonce exportujte jednotlivé scény z dlouhých filmů najednou. Dejte DVD-Video a Blu-ray disky dokonalý dotek s mnoha kvalitními nabídkami disků na mnoha tématech. Nero CoverDesigner navrhněte své disky s vaším vkusem a profesionálně přehrajte video disk s volbou menu a kapitoly na DVD a Blu-ray přehrávači v obývacím pokoji.

Streamujte
Přeměňte obývací pokoj na kino: Nero Video přesvědčuje funkce streamingu s funkcí Oscara. Prezentace nebo videa v televizi, hudba z knihovny médií ve smartphonu, videa na tabletu? Vše je možné díky bezplatnému aplikaci Nero Streaming Player. Pomocí aplikace Free WiFi + Transfer můžete přenášet videa a obrázky bezdrátově z mobilního zařízení do počítače a naopak. Obě aplikace jsou k dispozici pro iOS a zařízení Android.

Přehrávejte
Zjistěte si, kdy je hlavní čas: Ať už ráno, v poledne nebo večer - přehrávejte zvukové a video soubory v různých formátech přesně, když se vám to líbí. Prohlížení fotografií, elegantních prezentací, video DVD a videa 4K / Ultra HD je ještě jednodušší. Můžete také snadno spravovat a přehrávat archiv filmů a televizních seriálů tak, jak by to bylo v hlavní době.

 
 
 
 
 
Detail produktu Nero Video
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2021
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Stránka produktuhttp://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden35
Stažení celkem10 993
Hodnocení Instaluj.cz511
Hodnocení uživatelé
3.6 (11 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 3 / + 8) 
AVG a NOD32Kontrola dne 18.05.2022, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru125,83 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Video
  
Naše cena
1 395 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama