stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

Nero Video

Nero Video 2017 v1.10.0.4

 CZ    TIP   

 
Vytvořte si výjimečné video!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Nero Video manažerem stahování
 

Vyzkoušejte aplikaci Nero Video 2017 a získejte okamžitý přístup k nejdůležitějším funkcím, které vám pomohou vaše fotky a videa probudit k novému životu plnému vzrušující akce. Ať už importujete, zpracováváte, vytváříte, přehráváte nebo streamujete, výsledek bude zaručeně legendární!
 

Manuál v češtině k programu Nero Video naleznete zde.


VYTVÁŘEJTE
Díky 42 filmovým šablonám ve 4K a řadě filtrů optimalizovaných pro 4K se zařadíte po bok profesionálů. Čeká na vás bezpočet efektů jako název, přechody nebo zpomalený čas, filtry pro audio a video i zcela nová funkce exportování několika jednotlivých scén z dlouhého videa ? a to je pouze začátek. Náhled upravovaného videa ve Full HD, zpracování na dvou monitorech v expresním nebo rozšířeném režimu, vícestopý střih, klíčování a další funkce vám pomohou vaše projekty dovést k dokonalosti, ať už zrovna pracujete na videosouboru pro počítač či mobilní zařízení, nebo na DVD, AVCHD či Blu-ray disku?. Více tipů a triků vám prozradí také aplikace Nero KnowHow.

STREAMUJTE
Nero Video 2017 si vás získá svými takřka oscarovými funkcemi pro streamování: je libo diashow nebo video přímo na televizi? Nebo snad trochu hudby z knihovny médií na smartphonu? A co video na tabletu? S bezplatnou aplikací Nero Streaming Player je to možné. Svá videa a fotky v mžiku oka bezdrátově přenesete z mobilního zařízení do počítače a zpět pomocí bezplatné aplikace Nero MediaHome WiFi Sync. Obě aplikace jsou dostupné pro zařízení s iOS i Androidem.

PŘEHRÁVEJTE
Ať už ráno, v poledne nebo večer, přehrávejte audio a videosoubory nejrůznějších formátů kdy se vám zachce. Zobrazování fotek nebo elegantních diashow a přehrávání DVD nebo dokonce Ultra HD videí je teď jednodušší a ? díky podpoře 4K ? působivější než kdy předtím. Žhavá novinka: do filmů nyní můžete vkládat titulky v libovolném jazyce a následně přehrávat v aplikaci Nero MediaHome.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Nero Video
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2017 v1.10.0.4
Omezení15 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Stránka produktuhttp://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden10
Stažení celkem4 338
Hodnocení Instaluj.cz
55
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 4) 
AVG a NOD32Kontrola dne 11.09.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 7/8/10
Velikost souboru2,93 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Video
  
Naše cena633 Kč vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace