[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

Nero Video

Nero Video 2019 v1.10.0.9

 CZ    TIP   

 
Jednoduše lepší filmové projekty!
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

 Nero Video

Nero Video 2019 vám splní všechna přání, pokud chcete vytvářet videa a diashow snadno, rychle a profesionálně.
Nero Video vám nyní nabízí celou řadu exkluzivních funkcí.

Manuál v češtině k programu Nero Video naleznete zde.

SPRAVUJTE
Jednoduše stahujte videa a obrazové soubory z mobilních zařízení, externích pevných disků, flash disků, videokamer nebo HD a 4K kamer do svého počítače a opatřené množstvím informací? například údaji o datu a místě pořízení záznamu nebo zobrazených osobách? je ukládejte do své knihovny médií Nero MediaHome k dalšímu zpracování. Zde můžete nyní také snadno archivovat a sledovat své filmy a seriály. Jednotlivé soubory jsou automaticky opatřeny titulem a filmovým plakátem.

VYTVÁŘEJTE
Upoutejte své publikum expresními nebo rozšířenými možnostmi střihu videa s řadou efektů jako tilt-shift, starý film, zpomalený film, titul, přechody, zvukové filtry, keyframe animace a řadou dalších možností. S novým odstraňovačem pruhů jedním kliknutím zkrášlíte svůj foto- i videomateriál a upravíte ho pro dokonalý filmový zážitek na velké televizní obrazovce. Vertical Video Ready: Videa a fotky pořízené na výšku nyní snadno naimportujete ze svého smartphonu jako vertikální video a následně upravíte a zdokonalíte pomocí nové šablony pro vertikální videa.

STREAMUJTE
Nero Video si vás získá svými takřka oscarovými funkcemi pro streamování: je libo diashow nebo video přímo na televizoru? Nebo snad trochu hudby z knihovny médií na smartphonu? A co video na tabletu? S bezplatnou aplikací Nero Streaming Player je to možné. Své fotky a videa v mžiku bezdrátově přenesete z mobilního zařízení do počítače a zpět pomocí bezplatné aplikace Nero MediaHome WiFi Sync. Obě aplikace jsou dostupné pro zařízení iOS i Android.

PŘEHRÁVEJTE
Přehrávejte zvukové a obrazové soubory nejrůznějších formátů kdy se vám zachce. Zobrazování fotek nebo elegantních diashow a přehrávání DVD, nebo dokonce Ultra HD videí, včetně 4K, je teď ještě jednodušší. Žhavá novinka: Svou knihovnu filmů a seriálů můžete nyní snadno spravovat a přehrávat, jak už se na hlavní vysílací čas sluší a patří!

EXPORTUJTE A VYPALUJTE
S aplikací Nero Video nemusíte dělat kompromisy ani při volbě formátů. Stříhejte filmy v nejvyšší kvalitě s rozlišením 4K, Full HD a SD. Exportujte jednotlivé scény z dlouhých filmů jedním tahem. Doveďte svá DVD-Videa? a Blu-ray disky? k dokonalosti přidáním nových vysoce kvalitních diskových menu pro cílený skok na požadovanou scénu. Vytvářejte obaly podle vlastního vkusu s aplikací Nero CoverDesigner.

ŠABLONY
S 18 novými filmovými šablonami včetně zón s funkcí drag-and-drop si automaticky vytvoříte vlastní filmy na téma rodina, oslavy, děti, cestování, akce a další. Dokonce i černé pruhy na širokoúhlém televizoru budou patřit minulosti.

 
 
 
 
 
Detail produktu Nero Video
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2019 v1.10.0.9
Omezení15 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Stránka produktuhttp://www.nero.com
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden13
Stažení celkem7 006
Hodnocení Instaluj.cz55
Hodnocení uživatelé
4 (5 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 4) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 16.08.2019, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru3,12 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nero Video
  
Naše cena
1 293 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world