stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Software pro Mobily >> Android >> Nekuli pro Android
 
 

zpět na výpis

Nekuli pro Android

Nekuli pro Android 1.0.0

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Hra, ve které máte za úkol dostat kuličky do důlků
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Nekuli pro Android manažerem stahování
 

 Nekuli pro Android

Ve hře Ne(posedné) kuli(čky) je úkolem dostat kuličky do důlků. Hra využívá senzory v mobilu a ovládá se nakláněním mobilního telefonu a tím dochází i k naklonění hrací plochy a pohybu kuliček. Testováno na LG GW620 (Android 1.5).

Bude-li vám připadat hra lehká můžete si ji stížit barevným rozlišením kuliček, kde je nutné dostat barevnou kuličku do důlku stejné barvy. V případě, že spadne do špatného je nutné kuličku z důlku vyrazit.

Stížit hru si můžete také přidáním vibrací hrací plochy. V zadaných časových intervalech dojde k vibraci hrací plohy, která může rozhodit pohybující se kuličky nebo dokonce i vyhodit kuličky z důlku.

Kuličku může být z důlku vyražena několika způsoby. Prvním je zmíněná vibrace hrací plochy, která může kuličky vyhodit z důlku. Poté při nadměrném naklonění mobilního telefonu může dojít k vypadnutí kuličky z důlku a nakonec můžete jednou kuličku vyrazit kuličku jinou.

Trochu jiná je i hra „na body“, kde je úkolem nasbírat co nejvíce bodů. Na každé hrací ploše je více důlků než kuliček a jakmile kulička do důlku zapadne, již z něj nevypadne. Hrajete-li s barevnými kulička, tak v případě, že kulička spadně do špatného důlku bude vám odečtena polovina bodového ohodnocení důlku.

 

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Nekuli pro Android
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.0.0
Výrobce   (vše od výrobce)Farpen
Stránka produktuhttp://farpen.8u.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem179
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémneurčen
Velikost souboru83,99 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceAndroid
Oznámit novou verzi mailem
 
download Nekuli pro Android
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace