stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

MoveSub

MoveSub 3.51

 CZ    ZDARMA   

 
Komplexní editor pro synchronizaci filmových titulků
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení MoveSub manažerem stahování
 

 MoveSub

Určitě se vám někdy stalo, že jste si stáhli z Internetu titulky k vašemu oblíbenému filmu a pak jste zjistili, že se zobrazují na úplně jiném místě, než jste očekávali. To je způsobeno tím, že vámi stažené titulky byly vytvořeny pro jinak sestříhanou nebo zkomprimovanou verzi filmu. A právě program MoveSub vám pomůže tento problém odstranit, neboť slouží na synchronizaci titulkových souborů (*.sub, *.txt) určených pro přehrávač Micro DVD Player.

Pro synchronizaci titulků stačí zadat minimum vstupních hodnot, konkrétně jsou dvě. Jedná se o čísla snímků, u kterých se má zobrazit první a poslední titulek filmu. Pokud tuto hodnotu nemáte jak zjistit, pak můžete zadat přesný čas pro zobrazení prvního a poslední titulku.

Ve druhé verzi přibyl vestavěný editor titulků, ve kterém můžete upravovat jednotlivé řádky titulků. Aplikace vám dále umožní přehrát film k němuž titulky upravujete, takže přesně vidíte, na kterém místě se titulek objeví. Po spuštění filmu se vždy zobrazuje číslo snímku, který je právě na obrazovce.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu MoveSub
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 3.51
Výrobce   (vše od výrobce)Pavero Software Ltd.
Stránka produktuhttp://pavero.wz.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem662
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 98/ME/2000/XP
Velikost souboru294,52 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download MoveSub
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace