kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Mobile S5/S4

Mobile S5/S4 1.51.0

 CZ   

 
Mobilní klient MoneyS5/S4
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Mobile S5/S4 manažerem stahování
 

 Mobile S5/S4

Mobile S5/S4 je řešení poskytující mobilní data ERP systému Money S5/S4 v zařízeních s Androidem nebo platformou Windows CE. Využití nalézá u obchodních zástupců, jimž kromě sběru objednávek, nabízí neustálý přehled o zákaznících, jejich odběrech a pohledávkách, o aktuálních cenách či stavech zásob.

Mezi další potenciální uživatele patří ambulantní prodejci prodávající z auta, kteří využijí širokou škálu vystavovaných dokladů, pracují s individuální cenovou politikou odběratelů (slevy, cenové hladiny, akce, ceníky), vedou vlastní pokladnu a tisknou na bezdrátových tiskárnách. Využití Mobile S5 nalézá i ve skladu, kde nabízí veškeré skladové operace od příjmu, expedice (vykrývání objednávek), inventury a to vše s volitelnou podporou skladových pozic. Servisní technik použije Mobile S5 pro vedení svých servisních zakázek a evidenci spotřebovaného materiálu a vykázaných servisních hodin.

Přístup k aktuálním ekonomickým datům prokazatelně zefektivní práci obchodních zástupců (statistiky ukazují na zrychlení a zvýšení četnosti obsluhy zákazníků), zjednoduší činnosti ve velkoskladech a zpříjemní život obchodním zástupcům, kteří tak nejsou vázaní na počítač, aniž by ztratili kontrolu nad svou firmou. K PDA je dnes možné připojit tiskárnu účtenek i plnohodnotných dokladů. Datové terminály dovedou využít integrované čtečky čárového kódu, poštovních klientů, dokážou pracovat s formáty MS Office a mnohdy slouží i jako telefony. Rozviňte plně potenciál vaší společnosti! S Mobile S5 vám vzdálenost nesváže ruce.

 
 
 
 
 
Detail produktu Mobile S5/S4
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.51.0
OmezeníDemo - 30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)JetSoft s.r.o
Stránka produktuhttp://www.jetsoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem3
Hodnocení Instaluj.cz
40
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru2,10 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceERP systém Money
Oznámit novou verzi mailem
 
download Mobile S5/S4
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace