[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Vypalování CD a DVD >> Manuál Nero MediaHome
 
 

zpět na výpis

ikona programuManuál Nero MediaHome

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Český manuál pro Nero MediaHome
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Manuál Nero MediaHome

Manuál Nero MediaHome
Tato příručka je určena pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit používat aplikaci Nero MediaHome. Je založena na procesech a vysvětluje způsob dosažení konkrétních cílů krok za krokem.

O aplikace Nero MediaHome
Nero MediaHome je komplexní software pro správu médií, jako jsou fotografie, videa a hudba. Umožňuje snadné přehrávání skladeb ve vaší knihovně, import nové hudby z disku CD, tvorbu nových playlistů a synchronizaci playlistů a alb s libovolným mobilním zařízením, které je připojeno bezdrátově nebo pomocí rozhraní USB. Sdílejte vaše fotografie, hudbu a videa prostřednictvím oblíbených sociálních sítí. Vypalujte si hudbu na disky CD. Aplikace Nero MediaHome umožňuje snadno vytvářet filmová videa a prezentace s integrovanými filmovými motivy. To vše si pak můžete vypálit na disk DVD, kterým můžete obdarovat přátele či rodinné příslušníky (Nero MediaHome DVD Pack). Zlepšete kvalitu svých fotografií několika klepnutími, ořízněte nepožadované části nebo automaticky odstraňte efekt červených očí. Pomocí funkce rozpoznávání obličejů můžete třídit fotografie v knihovně podle vyfocených osob. Skupiny podle obličejů umožňují snadné Úspěšný start Nero MediaHome 8 vyhledávání fotografií a rychlou a snadnou tvorbu fotografických projektů, jako jsou pohlednice. Při tvorbě fotoalb, kalendářů a pohlednic si můžete vybírat z množství motivů, klipartů a rozvržení. Své vzpomínky můžete přeměnit na upomínkové fotografie, které můžete sdílet s ostatními pouhým uspořádáním jednotlivých alb pomocí aplikace Nero MediaHome. Nero MediaHome může také sloužit jako server médií. Zobrazit vaši kompletní knihovnu médií Nero MediaHome nebo streamovat jednotlivá média můžete v jakémkoli televizoru nebo jiném zařízení s podporou DLNA. Prezentace se kódují přímo, bez nutnosti je nejdříve exportovat do video souboru. Mějte svou kvihovnu médií k dispozici kdekoli u vás doma!

 
 
 
 
 
Detail produktu Manuál Nero MediaHome
Licencezdarma
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem500
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systém
Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru1,94 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Manuál Nero MediaHome
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2021 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama