[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Vypalování CD a DVD >> Manuál Nero Burning ROM
 
 

zpět na výpis

ikona programuManuál Nero Burning ROM

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Český manuál pro Nero Burning ROM
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Manuál Nero Burning ROM

Tato příručka je určena pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit používat aplikaci Nero Burning ROM. Je založena na procesech a vysvětluje způsob dosažení konkrétních cílů krok za krokem.

O aplikaci Nero Burning ROM
Výkonný vypalovací software Nero Burning ROM umožňuje vypalovat data, hudbu a video na disk. Nero Burning ROM vám poskytuje naprostou a nastavitelnou kontrolu nad projekty vypalování. Můžete − mimo jiné − definovat systém souborů, délku názvu souboru a znakovou sadu a také můžete změnit označení disku. A samozřejmě můžete upravit panel nástrojů aplikace Nero Burning ROM a změnit klávesové zkratky. I přes velké množství funkcí zůstala aplikace Nero Burning ROM snadno použitelným vypalovacím programem, který vám umožní vytvořit disk v několika málo krocích. Vyberte si typ disku (CD/DVD/Blu-ray), určete typ projektu, přidejte požadovaná data a začněte vypalovat.

Pomocí Nero Burning ROM můžete ukládat zvukové soubory z disku Audio CD na pevný disk. Soubory jsou při tomto procesu zakódovány, tj. převedeny do formátu, který počítač dokáže přečíst. Disk Audio CD lze automaticky rozpoznat pomocí databáze Gracenote. Takzvaná metadata, např. název, žánr a název skladby, jsou zjištěna multimediální databází Gracenote a přidružena ke skladbám. Tímto způsobem získáte zvukové soubory, které budou po zakódování označeny přesným a úplným názvem.

 
 
 
 
 
Detail produktu Manuál Nero Burning ROM
Licencezdarma
Výrobce   (vše od výrobce)Ahead Software AG
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem751
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systém
neurčen
Velikost souboru2,70 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Manuál Nero Burning ROM
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2021 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama