[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuKdenlive

Kdenlive 23.08.0

 TIP    ZDARMA   

 
Komplexní open source video editor s rozsáhlými možnostmi
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Vytvářejte pokročilé videoprojekty s použitím tohoto komplexního, nelineárního editoru videa, který vám poskytne širokou škálu vynikajících funkcí.

Kdenlive nabízí rozsáhlou sbírku nástrojů pro zvýšení kvality vašich video projektů. Umožňuje vytvářet pokročilé videoprojekty tím, že poskytuje dobře známé rozvržení časové osy, kde lze umisťovat různé klipy, například videa nebo zvukové střihy, a libovolně je kombinovat.
Navíc obsahuje velkou sadu přechodů a efektů, které můžete použít k vylepšení zvuku i videoklipů. Je zde možnost například upravit úrovně zvuku, použít phaser, použít filtr zvukových křivek, provést barevné korekce, oříznout a transformovat videa, zkreslit je nebo rozmazat, apod.

Nabídky konfigurace projektu a aplikace
Kdenlive vám umožní upravit širokou škálu parametrů souvisejících s projekty i aplikací. Proto si můžete vybrat vlastní složku projektu, nastavit preferované rozlišení a frekvenci snímků, nastavit velikost a poměr zobrazení, povolit miniatury videa nebo zvuku, upravit metadata, zobrazit seznam souborů projektu a přistupovat k datům uloženým v mezipaměti v části „Nastavení projektu“.
Další možné konfigurace vyžadují pokročilé počítačové dovednosti nebo alespoň předchozí zkušenosti s podobným softwarem.

Speciální požadavky během nasazení
Tento program nevyžaduje, abyste jej instalovali na cílový počítač, protože pouhé rozbalení archivu, který obsahuje, a spuštění spustitelného souboru vám umožní využívat celou řadu funkcí.
Přestože tato aplikace nemusí být správně nainstalována, je třeba provést několik kroků, aby správně fungovala. Nejprve musíte načíst FFMPEG, rozbalit jej a přesunout obsah jeho složek „bin“ a „presets“ do kořenového adresáře Kdenlive. Jinak během spouštění způsobí chybu a nebude fungovat podle plánu.

 
 
 
 
 
Detail produktu Kdenlive
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 23.08.0
Výrobce   (vše od výrobce)Kdenlive Development Team
Stránka produktuhttps://kdenlive.org
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem367
Hodnocení Instaluj.cz53
Hodnocení uživatelé
3.3 (3 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 2) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 06.07.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru96,56 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Kdenlive
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama