stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Kalendář Zahrádkáře

Kalendář Zahrádkáře 2011

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Skvělý kalendář nejen pro záhradkáře!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Kalendář Zahrádkáře manažerem stahování
 

 Kalendář Zahrádkáře

Kalendář Zahrádkáře je vhodný k vedení vlastních denních poznámek a úkolů v Kalendáři správě adres a kontaktů v Adresáři a ukládání časově nedefinovaných poznámek v Notesu, proto pracuje ve třech oddělených režimech. Nově obsahuje kromě běžného kalendáře a adresáře i notes pro správu poznámek a pro vyšší bezpečnost dovoluje celý obsah šifrovat. Systém akcí a rad do zahrady včetně jejich aktualizací zůstal zachován.

 

Aby byl kalendář pro vás zajímavější, je doplněn každý den o radu do zahrady. Rady berte jen jako vodítko a s prací na zahrádce se přizpůsobte aktuálnímu vývoji počasí. V radách často najdete odkaz na podrobnější informace uveřejněné v časopisu Zahrádkář nebo v Rukověti zahrádkáře. Pokud časopis náhodou nemáte ve své knihovně, můžeme vám některá starší čísla do rozebrání zaslat, Rukověť najdete na webových stránkách ČZS v plném znění. Kalendář vás včas upozorní na aktuální zahrádkářské akce nebo vám 12x do roka připomene termín vydání našeho časopisu Zahrádkář.

Program nevyžaduje instalaci, je spustitelný na Windows XP a vyšších a vzhledem ke své malé velikosti je vhodný i k používání z přenosných paměťových USB zařízení (USB disků). To vám umožní mít kalendář stále při sobě. Jeho ovládání je velice jednoduché, pracuje v ročním, měsíčním, týdenním i denním režimu. Kromě běžné denní poznámky můžete vkládat i úkoly, vyhledávat nesplněné, vést agendu kontaktů, spravovat všeobecné s datem nesvázané poznámky.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Kalendář Zahrádkáře
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2011
Výrobce   (vše od výrobce)Aleš Podskalský
Stránka produktuhttp://www.zahradkar.org
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem892
Hodnocení Instaluj.cz
512
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 6 / + 6) 
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru707,46 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Kalendář Zahrádkáře
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace