[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuKalenden

Kalenden 2021

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Papírový stolní kalendář v počítačové podobě
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Kalenden

Program funguje od roku 2002 k všeobecné spokojenosti. Je pouze na jeden rok, jako ten stolní, a proto je nutná každý rok nová verze. To má překvapivě velkou výhodu, například pro archivaci. Snadno vyhledáte události, které jste během kteréhokoli roku zapsali. Zkuste použít a nebudete litovat.

Program je koncipován stejně, jako oblíbené stolní kalendáře. Jeho používání je proto podobné a kdo se vyzná ve Windows, může si ho nastavit do nabídky Start tak, že se mu program otevře při každém spuštění počítače. Samozřejmě s nalistovaným týdnem, který právě běží. Návod, který se týká přímo obsluhy programu najdete v jeho oddílu Nápověda.

autor:
Důležité upozornění!

Používáte operační systém Windows 10?
Pak je zapotřebí instalovat Kalendář jako správce. Jde o jednoduché opatření.Klikneme na stažený program "kalen20setup.exe" pravým tlačítkem myši a vybereme volbu - Spustit jako správce.Totéž platí pro extrahovaný "kalenden 2020.zip" pokud si stáhnete tento formát.

Bohužel, to není vše!
Změny, které provedl Windows 10, se týkají také ukládání záznamů.

Vaše záznamy se neukládají přímo do Kalendenu, do předdefinovaných souborů, ale někam na disk, do skrytých souborů, pravděpodobně někam do Dokumentů.Takže, pokud chcete Kalenden na konci roku archivovat i s vašimi zápisky, nepodaří se to.

Jak zjednat nápravu?
Musíte otevírat Kalenden jako správce dříve, než začnete psát. Pak se zápis ukládá přímo do programu. Aby se nám to dařilo napořád, abychom na to nemuseli myslet, můžeme použít tento trik.
Na ikonu Kalendenu na ploše klikneme pravým tlačítkem myši a vybereme - Vlastnosti. Pak vybereme menu Kompatibilita. V tomto menu necháme zatrženo Windows 7 a zatrhneme také Spustit jako správce.. Potvrdíme OK.
Jde vlastně jen o jeden klik navíc. Pokaždé se vám ale objeví hláška :" Chcete této aplikaci od neznámého vydavatele, ..." Musíte, hold, potvrdit, že ano.

 
 
 
 
 
Detail produktu Kalenden
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2021
Výrobce   (vše od výrobce)Saxtron Software
Stránka produktuhttp://zahradkar.wz.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden21
Stažení celkem16 065
Hodnocení Instaluj.cz538
Hodnocení uživatelé
2.9 (38 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 16 / + 22) 
AVG a NOD32Kontrola dne 08.11.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru10,41 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Kalenden
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama