stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

JetMIS S3

JetMIS S3 1.9.6

 CZ    TIP   

 
Manažerský informační systém pro Money S3
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení JetMIS S3 manažerem stahování
 

 JetMIS S3

JetMIS S3 je manažerský informační systém (MIS) pro Money S3. Nabízí se ve dvou verzích. Verze Financial obsahuje moduly Účetnictví a Pohledávky a Závazky, verze Premium pak navíc i modul Sklady a odbyt.

JetMIS S3 využívá výhody kontingenčních tabulek (tzv. pivot analýza), ve kterých máte obrovskou svobodu definice sloupců i řádků, seskupování i filtrování dat. Pomocí metody Drill-down se můžete prokliknout až na prvotní záznamy. V účetní části je to řádek účetního deníku a ve skladové zase pohyb zásoby.

JetMIS S3 si dávkově na příkaz obsluhy načítá data do vlastní databáze, ze které pak nabízí jejich velmi rychlé analyzování. Importovat je možné více let a tak je možně dělat meziroční porovnání. Vytvořené reporty si můžete ukládat pro příští použití. Samozřejmostí je export do formátu Microsoft Excel. Přímo v prostředí JetMIS S3 si můžete vedle analyzovaných dat zobrazit i graf, který lze také exportovat. Na výběr je několik typů grafu, podle charakteru dat.

JetMIS S3 se vyznačuje především svou rychlostí a pestrostí analýzy dat. Kromě klasických přehledů, je tak velkým pomocníkem pro tvorbu výročních zpráv i podkladů na porady. Pomocí speciálních funkcí, které jsou popsané níže, obslouží i náročnější požadavky na reporting.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu JetMIS S3
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.9.6
OmezeníDemo - 30 dní
Výrobce   (vše od výrobce)JetSoft s.r.o
Stránka produktuhttp://www.jetsoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem1
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru13,15 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceERP systém Money
Oznámit novou verzi mailem
 
download JetMIS S3
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace