[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuForms HelpMate

Forms HelpMate 4.0.14.1

 CZ    TIP   

 
Vytváření, vyplňování a tisk formulářů
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Forms HelpMate

S programem Forms HelpMate elektronicky vytvoříte, vyplníte a vytisknete nejrůznější formuláře tj. poštovní poukázky, obálky; faktury, platební doklady, atd. Program obsahuje řadu funkcí, které zefektivňují práci a šetří čas při běžných činnostech.

Položky šablony jsou detailně nastavitelné (rozložení textu do okének apod.) a plně zapadnou do Vašeho konkrétního formuláře. Položky šablony můžete opatřit nejrůznějšími funkcemi od logických až po statistické.

Tisknete více druhů šablon najednou? Vytvořte si libovolně tiskové sestavy pro nejrůznější kancelářské úkony (např. pro odeslání zásilky tj. faktura, dodací list poštovní poukázka, obálka, podací lístek) - vše během chvilky.

Program podporuje export šablon do nejrůznějších formátů - přes výchozí FHM formát, po PDF nebo XML. Program dokáže standardizovaný formát XML šablony také otevřít. Vytvořený PDF dokument můžete automaticky opatřit digitálním podpisem a odeslat např. zákazníkovi prostřednictvím elektronické pošty a ušetřit tak na poštovném.

Tisk formulářů nikdy nebylo snazší. Program obsahuje nejrůznější metody tisku pro uspokojení celé řady tiskáren. Program umožňuje hromadný tisk přímo z libovolného typu připojené databáze (MS Excel, MySQL, Oracle, MS SQL, MS Access, ale třeba také TXT nebo CSV). Vytisknete tak tisíce formulářů během chvilky.

Program obsahuje vnitřní databázi, kterou můžete opatřit neomezeným počtem zdrojů dat pro používané šablony. Samozřejmostí je správa vnitřní nebo připojené databáze, vytvoření filtru dat dle zadaných kritérií. Program lze napojit na jinou aplikaci a tisknout pomocí jednoduchého textového skriptu. Šablona může mít neomezený počet stran. Položky jsou v rámci jedné šablony odkazovatelné na další položky, proto nemusíte opakovaně vyplňovat stejné hodnoty. Šablony můžete vybavit zatržítky, roletkami, textovým polem, obrázky. Předlohu lze získat ze souboru, z Vašeho skeneru nebo jiného zdroje přímo v programu nebo můžete pomocí nástrojů předlohu snadno vytvořit.

 
 
 
 
 
Detail produktu Forms HelpMate
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 4.0.14.1
Výrobce   (vše od výrobce)Jan Dobeš
Stránka produktuhttp://www.dobesoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden10
Stažení celkem6 539
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
AVG a NOD32Kontrola dne 22.09.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru13,54 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Forms HelpMate
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama