kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Formuláře >> Pošta a kancelář
 
 

zpět na výpis
koupitkoupit

Pošta a kancelář

Pošta a kancelář 4.9

 CZ    TIP   

 
Vyplňování formulářů a potisk obálek rychle a snadno
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Pošta a kancelář pomocí akcelerátoru
 

I když panuje doba elektronické komunikace, stále je nutné většinu formulářů vypisovat ručně a to nemluvě o nadepisování obálek, vyplňování podacích lístků, podacích archů nebo poštovních poukázek. Často se stává, že máte problém sami po sobě přečíst napsanou adresu a co teprve úřednice na poště!
Pomocí našeho programu Pošta & Kancelář hravě zvládnete vyplnit jakýkoliv formulář či popsat obálku během několika málo okamžiků a to přehledně a čitelně.

Součástí programu jsou již vytvořené některé formuláře a obálky, ale můžete si během chvilky vytvořit vlastní předlohu a pak jen stačí ji uložit a kdykoli bude potřeba opět ji použít. Náš program umožňuje hromadný tisk ze souboru, rozmísťování kolonek ve formuláři, rozdělit kolonku na políčka, zarovnávat text atp.

Program dokáže měnit také svůj design, v tomto instalačním balíčku naleznete 93 rozšiřujících skinů pro tento program.

Verze 3.2 obsahuje opravy některých chyb předchozí verze an  nové funkce, o které jste si napsali, jako profily databáze adresáře i odesílacích údajů, možnost nastavit datum kolonky či zaostření pozadí fomuláře pro monitor při použití velkého rozlišení podkladu pro tisk.

Verze 3.3 má opravenou chybu při vytváření obálky a nově možnost uložit podklad formuláře pro případné přepracování, dále přibylo 11 nových šablon.

Verze 3.4 - je přidána funkce pro nastavení hromadného vyplňování k libovolnému formuláři (pomocí názvu kolonky) a opraveny chyby nastavení profilu Moje údaje a fulltextového hledání tří profilů databází adres adresáře.

Verze 3.5 - nově obsahuje formulář Podací lístek avizovací, dále možnost přepnout řazení adresáře (vhodné pro hromadný tisk) buď podle abecedy, nebo podle importu, zachová tak vaši zvolenou posloupnost tisku a další drobné opravy chyb.

Verze 3.6 - přidán formulář balík do ruky.

Verze 3.7 - přidáno dalších 29 šablon, byla vylepšena funkce hromadného vyplňování.

Verze 3.8 - přidáno dalších 35 šablon v české verzi a 11 ve slovenské, vylepšeno bylo také okno pro výběr nového formuláře, aby bylo vše přehlednější.

Verze 3.9 - zrychleno načítání pravého panelu formulářů a jejich náhledů a přidány nové šablony pro Daňové přiznání 2012, Faktury s DPH 21% a 15%, Přihláška a odhláška z registru zaměstnavatelů a Přihlašovací lístek k trvalému pobytu.

Verze 4.0 - import do adresáře nově rozeznává mezery v PSČ a automaticky je upraví, program obsahuje možnost propojit formuláře záložkami tak, aby bylo otevírání formulářu nejefektivnější, v menu Soubor - Nový jsou nyní náhledy ve formě ikon formulářů aby byla lepší orientace mezi formuláři, tvoříte-li kolonky můžete nově provést její kopii, aktualizován je i hromadný tisk a je celkově vylepšena podpora programu i pro případ selhání aplikace.

Verze 4.1 - oprava zobrazení pokud je nastaveno větší rozlíšení monitoru DPI (více jak 96), možnost řazemí adresáře i dle firmy, rolování pomocí kolečka myši, oprava podacího lístku a nové formuláře Mezinárodní dobírková poukázka, Oznámení o zahájení OSVČ pro OSSZ, oznámení o ukončení OSVČ, Docházkový lístek, Poštový poukaz na účet R.

Verze 4.1.1 - oprava hromadného tisku.

Verze 4.2 - má vylepšenou možnost vyplňovat shodně až tři kolonky, je opravena chyba přenosu adres z adresáře pro tisk včetně hromadného tisku, přibylo pár českých a slovenských formulářů. Program byl i otestován na finální České verzi Windows 10 a pracuje zde bez problémů.

Verze 4.3 - přidána možnost textových dokumentů včetně hromadného doplňování údajů z adresáře pro hromadný tisk dokumentů. Zrychleno vyhledávání v adresáři.

Verze 4.4 - nově možnost generovat vlastní šítky pro tisk adres dle adresáře a štítku vlastní adresy, aktualizována nápověda a přidána zálohová faktura.

Verze 4.5 - pole čísla účtu bylo rozšířeno aby se vešel IBAN, v generování štítku byly opraveny některé chyby a nově se ukládá nastavení rozměru štítku pro příští použití, opravena chyba při propojení více kolonek s převodem na slovy, opravena chyba změny velikosti při výběru několika kolonek najednou, opravena chyba pokud není v systému žádná tiskárna, program lze spustit pouze jednou aby nedocházelo k chybám, opravené zobrazení chybového hlášeni v případě detekce poškozeného formuláře, oprava chyby načtení neexistujícího souboru, odstraněno bílé lemování okolo formulářů pro lepší viditelnost, při odsouhlasení uživatele sběr informací jak program spolupracuje s tiskárnou. Nové šablony přáníček a oprava některých formulářů, doplněna šablona obálky do vlastních rukou s poučením v rozloženém stavu.

Verze 4.6 - opravena chyba tisku po importu, kdy se tiskla stejná adresa, nové formuláře jako Kupní smlouva na automobil 2017, Plná moc k přepisu automobilu 2017, Žádost o zápis změn silničních vozidel rok 2017, 3x dobírková poukázka A4, 3xA4 Poukázka A - 114, 3xA4 Poukázka A - odesílatel zákazník - 114, Doručenka do vlastních rukou

Verze 4.7 - nově nabízí možnost změny znakové sady při změně písma, opravena návaznost kolonek při ukončení editace kolonky myší bez použití ENTER, přidána možnost Vlastní 28 pro hromadný tisk (spojí kolonky Vlastní 1, 2, 3), a umožňuje zarovnat kolonky na střed.

Verze 4.8 - opraven import adres do adresáře kdy vznikaly problémy duplicitních adres u hromadného tisku, vložena kolonka ID záznamu v editaci adresy, přibyla možnost vypsat jen jméno a příjmení (bez firmy) při hromadném vyplnění pod názvem kolonky jmap, 16 nových šablon v nové kategorii usnadnění. 

Verze 4.9 - přibyla podpora skriptování číselných kolonek např. pro výpočet cenových nabídek, faktur apod., číselným kolonkám je možné nastavit i sufix tedy koncovku Kč, EUR... a tyto kolonky byly optimalizovány pro rychlost vykreslení, nová funkce Zoom která zvětší šablonu o 100% pro lepší návrh formuláře, dále program nově umožňuje kopii obrázku/loga tlačítkem kopie, posouvání šipkami klávesnice několika označených kolonek najednou + jejich kopie najednou + mazání najednou, kopírované kolonky automaticky nastavijí jméno s číslem kolonky, oprava zamčení pozic kolonek, udávání pozice kolonky v desetinách milimetru ve status baru, kompletně přepracovaná mřížka pro zarovnávání, s mřížkou umí pracovat i šipky klávesnice a byl zvednut limit počtu tisku štítků na 50 štítku na jedné A4.

 

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl MAGAZÍN

náhledPošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace...

Celý článek...

 

 

 
 
 
 
Detail produktu Pošta a kancelář
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 4.9
Omezeníjen 30 dní umožní tisk
Výrobce   (vše od výrobce)PS Media s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.posta-kancelar.cz
Podporovaný jazykČesky, Slovensky
Datum vydání
Stažení za týden1 284
Stažení celkem44 721
Hodnocení Instaluj.cz570
Hodnocení uživatelé
3.8 (70 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 17 / + 53) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 16.08.2018, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru239,85 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Pošta a kancelář
  
Cena489,00 Kč vč. DPH
Naše cena
289 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world