stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Formuláře >> Pošta a kancelář
 
 

zpět na výpis
koupitkoupit

Pošta a kancelář

Pošta a kancelář 4.6

 CZ    TIP   

 
Vyplňování formulářů a potisk obálek rychle a snadno
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Pošta a kancelář pomocí akcelerátoru
 

I když panuje doba elektronické komunikace, stále je nutné většinu formulářů vypisovat ručně a to nemluvě o nadepisování obálek, vyplňování podacích lístků, podacích archů nebo poštovních poukázek. Často se stává, že máte problém sami po sobě přečíst napsanou adresu a co teprve úřednice na poště!
Pomocí našeho programu Pošta & Kancelář hravě zvládnete vyplnit jakýkoliv formulář či popsat obálku během několika málo okamžiků a to přehledně a čitelně.

Součástí programu jsou již vytvořené některé formuláře a obálky, ale můžete si během chvilky vytvořit vlastní předlohu a pak jen stačí ji uložit a kdykoli bude potřeba opět ji použít. Náš program umožňuje hromadný tisk ze souboru, rozmísťování kolonek ve formuláři, rozdělit kolonku na políčka, zarovnávat text atp.

Program dokáže měnit také svůj design, v tomto instalačním balíčku naleznete 93 rozšiřujících skinů pro tento program.

Verze 3.2 obsahuje opravy některých chyb předchozí verze an  nové funkce, o které jste si napsali, jako profily databáze adresáře i odesílacích údajů, možnost nastavit datum kolonky či zaostření pozadí fomuláře pro monitor při použití velkého rozlišení podkladu pro tisk.

Verze 3.3 má opravenou chybu při vytváření obálky a nově možnost uložit podklad formuláře pro případné přepracování, dále přibylo 11 nových šablon.

Verze 3.4 - je přidána funkce pro nastavení hromadného vyplňování k libovolnému formuláři (pomocí názvu kolonky) a opraveny chyby nastavení profilu Moje údaje a fulltextového hledání tří profilů databází adres adresáře.

Verze 3.5 - nově obsahuje formulář Podací lístek avizovací, dále možnost přepnout řazení adresáře (vhodné pro hromadný tisk) buď podle abecedy, nebo podle importu, zachová tak vaši zvolenou posloupnost tisku a další drobné opravy chyb.

Verze 3.6 - přidán formulář balík do ruky.

Verze 3.7 - přidáno dalších 29 šablon, byla vylepšena funkce hromadného vyplňování.

Verze 3.8 - přidáno dalších 35 šablon v české verzi a 11 ve slovenské, vylepšeno bylo také okno pro výběr nového formuláře, aby bylo vše přehlednější.

Verze 3.9 - zrychleno načítání pravého panelu formulářů a jejich náhledů a přidány nové šablony pro Daňové přiznání 2012, Faktury s DPH 21% a 15%, Přihláška a odhláška z registru zaměstnavatelů a Přihlašovací lístek k trvalému pobytu.

Verze 4.0 - import do adresáře nově rozeznává mezery v PSČ a automaticky je upraví, program obsahuje možnost propojit formuláře záložkami tak, aby bylo otevírání formulářu nejefektivnější, v menu Soubor - Nový jsou nyní náhledy ve formě ikon formulářů aby byla lepší orientace mezi formuláři, tvoříte-li kolonky můžete nově provést její kopii, aktualizován je i hromadný tisk a je celkově vylepšena podpora programu i pro případ selhání aplikace.

Verze 4.1 - oprava zobrazení pokud je nastaveno větší rozlíšení monitoru DPI (více jak 96), možnost řazemí adresáře i dle firmy, rolování pomocí kolečka myši, oprava podacího lístku a nové formuláře Mezinárodní dobírková poukázka, Oznámení o zahájení OSVČ pro OSSZ, oznámení o ukončení OSVČ, Docházkový lístek, Poštový poukaz na účet R.

Verze 4.1.1 - oprava hromadného tisku.

Verze 4.2 - má vylepšenou možnost vyplňovat shodně až tři kolonky, je opravena chyba přenosu adres z adresáře pro tisk včetně hromadného tisku, přibylo pár českých a slovenských formulářů. Program byl i otestován na finální České verzi Windows 10 a pracuje zde bez problémů.

Verze 4.3 - přidána možnost textových dokumentů včetně hromadného doplňování údajů z adresáře pro hromadný tisk dokumentů. Zrychleno vyhledávání v adresáři.

Verze 4.4 - nově možnost generovat vlastní šítky pro tisk adres dle adresáře a štítku vlastní adresy, aktualizována nápověda a přidána zálohová faktura.

Verze 4.5 - pole čísla účtu bylo rozšířeno aby se vešel IBAN, v generování štítku byly opraveny některé chyby a nově se ukládá nastavení rozměru štítku pro příští použití, opravena chyba při propojení více kolonek s převodem na slovy, opravena chyba změny velikosti při výběru několika kolonek najednou, opravena chyba pokud není v systému žádná tiskárna, program lze spustit pouze jednou aby nedocházelo k chybám, opravené zobrazení chybového hlášeni v případě detekce poškozeného formuláře, oprava chyby načtení neexistujícího souboru, odstraněno bílé lemování okolo formulářů pro lepší viditelnost, při odsouhlasení uživatele sběr informací jak program spolupracuje s tiskárnou. Nové šablony přáníček a oprava některých formulářů, doplněna šablona obálky do vlastních rukou s poučením v rozloženém stavu.

Verze 4.6 - opravena chyba tisku po importu, kdy se tiskla stejná adresa, nové formuláře jako Kupní smlouva na automobil 2017, Plná moc k přepisu automobilu 2017, Žádost o zápis změn silničních vozidel rok 2017, 3x dobírková poukázka A4, 3xA4 Poukázka A - 114, 3xA4 Poukázka A - odesílatel zákazník - 114, Doručenka do vlastních rukou

 

Pošta a Kancelář - dokonalý pomocník pro každého MAGAZÍN

náhledHledáte ideální aplikaci na svůj počítač, která vám denně pomůže s hodně informacemi, jejich zpracováním a dalšímu věcmi, které jsou každý den potřebné dělat? Aplikace s názvem Pošta a Kancelář toto dokonale a hlavně...

Celý článek...

 

 

 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Pošta a kancelář
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 4.6
Omezeníjen 30 dní umožní tisk
Výrobce   (vše od výrobce)PS Media s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.posta-kancelar.cz
Podporovaný jazykČesky, Slovensky
Datum vydání
Stažení za týden1 246
Stažení celkem40 472
Hodnocení Instaluj.cz
570
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 17 / + 53) 
Operační systémWindows 2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru241,59 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Pošta a kancelář
  
Cena489,00 Kč vč. DPH
Naše cena289 Kč vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace