stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Domácnost & Zábava >> Životní styl >> Fitbook Linie Alfa
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Fitbook Linie Alfa

Fitbook Linie Alfa 2.0 CZ

 CZ    TIP   

 
Elektronická aplikace jako kniha o výživě a fitness
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Fitbook Linie Alfa pomocí akcelerátoru
 

Fitbook je označení knihy zabývající se oblastí sportu resp. fitness. Fitbook Linie je tedy elektronická verze knihy, aplikace, která bez nutnosti instalace do operačního systému spustí prohlížecí program, ve kterém se můžete dovědět základní a kvalitní informace z oblasti známé pod pojmem ?Welness? Fitbook jako program, si v rámci projektu ?Postava pro každého? klade za cíl obeznámit současné či budoucí cvičence fitness a kulturistiky o vhodné informace, potřebné k realizaci tréninkových cílů.

Současně tvoří učebnici mým sportovním klientům a je návodem lidem, kteří si chtějí za pomocí ověřených vědeckých principů a postupů zlepšit kondici, postavu a zdraví... Fitbook Linie nahlíží a obeznamuje veřejnost se základní problematikou cvičení, výživy a dalších aspektů a to v obsáhlých sekcích výživy, vitamínů a minerálů (Vitaplus). Dále nahlíží hlouběji na problém štíhlosti a redukčních diet, v části ?Klíč linie? resp poznatků o nárůstu svalstva v profesionální kulturistice v části ?Klíč mohutnosti? Celkově řadou tabulek objasňuje energetické bilance výdejů a příjmů kalorií při různých činnostech a vyzdvihuje důležitost cvičení pro organismus v sekcích ?fitness jako lék?.

 V neposlední řadě neopomíná na psychologické aspekty týkající se cvičení a rozbor motivačních i duševně koordinačních prvků. Fitbook linie má téměř 450 stran o fitness a vychází v českém a anglickém jazyce. (Německá verze, stejně jako DVD program se připravuje).

Obsahuje desítky tabulek a? už z oblasti nutričních hodnot výrobků, energetických bilancí, Glykemických indexů, příkladů tréninků, redukčních diet, intenzifikačních grafů, testů, kalorických verzí Calver, tabulek vitamínů, receptů.. atd.

Fitbook Linie v trialové (zkušební verzi) Vám nabízí náhled na komplexní informace, které můžete získat za dobrou cenu s dalšími slevami, jež se týkají jiných produktů studia jako je instruktážní CD s cviky, či Bodyfit. resp. slevu při získání osobního trenéra a? už formou individuálních vedení nebo vypracování tréninku a výpočtu diety v projektu ?Postava pro každého? Zároveň získáváte možnost vstupu do členské sekce a dalších informací a akcí na webu studia.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Fitbook Linie Alfa
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.0 CZ
Výrobce   (vše od výrobce)studio Rathai
Stránka produktuhttp://www.postavaprokazdeho.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem1 123
Hodnocení Instaluj.cz
58
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 7) 
Operační systémWindows 95/98/ME/NT/2000/XP
Velikost souboru23,36 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Fitbook Linie Alfa
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace