[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Internet & Sítě >> FTP klienti >> FileZilla Client
 
 

zpět na výpis

ikona programuFileZilla Client

FileZilla Client 3.64.0

 TIP    ZDARMA   

 
FTP klient s mnoha funkcemi
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 FileZilla Client

FileZillaje FTP a SFTP klient a server s mnoha funkcemi jako jsou např. udržování připojení, podpora SLL a GSS, automatická volba mezi binárním a textovým módem, podpora firewallu a proxy atd.

FileZilla Client je snadno použitelný open source program pro správu souborů a přenos dat mezi počítačem a vzdáleným serverem. Je navržen pro usnadnění správy souborů prostřednictvím protokolu FTP (File Transfer Protocol), SFTP (SSH File Transfer Protocol) a FTPS (FTP přes SSL/TLS).

FileZilla Client nabízí přehledné uživatelské rozhraní, které umožňuje uživatelům snadno procházet a spravovat soubory na vzdáleném serveru. Program podporuje přetahování souborů mezi lokálním počítačem a serverem, vytváření složek, přejmenování, mazání a změnu přístupových práv k souborům.

Jednou z klíčových vlastností FileZilla Client je rychlost a spolehlivost přenosu dat. Program optimalizuje přenos souborů a umožňuje paralelní přenosy, což zajišťuje efektivní využití šířky pásma a rychlé přenosy i při práci se soubory velkých rozměrů nebo mnoha malých souborech.

FileZilla Client také umožňuje vytvářet a spravovat seznamy oblíbených serverů, což usnadňuje opakovaný přístup k různým serverům. Program podporuje také možnost připojení k serverům prostřednictvím proxy.

Díky své otevřené architektuře je FileZilla Client často používán a podporován komunitou, což přináší přidanou hodnotu v podobě rozšíření a pluginů. Uživatelé mohou například rozšířit funkčnost programu o podporu dalších protokolů nebo přidat další nástroje pro správu souborů.

Celkově je FileZilla Client ideálním nástrojem pro profesionální i amatérské uživatele, kteří potřebují snadný a spolehlivý způsob pro správu a přenos souborů mezi počítačem a vzdáleným serverem.

Stáhnout FileZilla Client 64bit můžete zde...

 

FileZilla Server MAGAZÍN

náhledTvoříte kompletní webové stránky a poskytujete služby na internetu pro širokou veřejnost? Pokud ano, rozhodně budete časem potřebovat vhodný program pro nahrání finálních webových stránek na FTP server, který bude...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu FileZilla Client
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 3.64.0
Výrobce   (vše od výrobce)Tim Kosse
Stránka produktuhttps://filezilla-project.org
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden79
Stažení celkem37 591
Hodnocení Instaluj.cz512
Hodnocení uživatelé
3.8 (12 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 3 / + 9) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 02.09.2023, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 8/10/11
Velikost souboru11,83 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download FileZilla Client
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama