stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Farpr

Farpr Start

 CZ   

 
Farářova pravá ruka ? sborová kartotéka a evidence sborových shromáždění
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Farpr pomocí akcelerátoru
 

Program je opticky i funkčně rozdělen na pět základních částí:

  • Evidence shromáždění - zde je možno zaznamenávat shromáždění jak v sídle sboru, tak i v kazatelských stanicích či na jiných místech. Shromáždění jsou členěna podle druhu shromáždění. U shromáždění lze uvésti základní popis včetně zpívaných písní, užitých biblických oddílů, účasti i výše sbírek a jejich účelu. Tyto údaje program může zpracovat do přehledů. Lze vytvářet velké množství tiskových sestav.
  • Kartotéka - Základním bodem této části programu je evidence členů sboru. Vzhledem k požadavkům uživatelů je umožněno zaznamenávat i osoby mimo sbor s jednoznačným rozlišením členů a nečlenů sboru. Každá osoba v kartotéce je přiřazena k domácnosti, má svůj vztah k hlavě rodiny, svá osobní data i další údaje. Kartotéka je také styčným bodem s účetním programem Kytička. V účetnictví lze pořizovat doklady anonymně (účetně se jedná o dar) a do Farpru pak přiřazovat jmenovitě přijímané částky. V posledku to znamená, že v účetním programu je zapsán příjem od konkrétní osoby s variabilním symbolem a částka je převedena do karty této osoby v kartotéce programu FARPR. Tiskové sestavy obsahují přehledy členů sboru, adresy, telefonní seznam, hlasovací a podpisové archy a další, tisk obálek a štítků. Jedním z dobrých nástrojů pro tisk adres (na obálky, štítky i dopisy) může být použití hromadné korespondence v programu WORD. Pro tento nástroj je připraven speciální formát exportu adres. Na vyžádání můžeme poskytnout demonstrační dokument Wordu s podrobným postupem pro zpracování exportu z FARPRu.
  • Sbírka kázání - obsahuje seznam kázání publikovaných ve "Sbírce kázání" od roku 1950. Slouží k rychlému a pohodlnému vyhledávání kázání pro čtené bohoslužby. Ve sbírce lze vyhledávat podle všech sledovaných údajů včetně autorů kázání. Sbírku je možno doplňovat podle vycházejících sbírek. V této části lze také stanovit názvy nedělí pro celý rok. Tak budou také k dispozici při pořizování shromáždění.
  • Pošta - Umožňuje evidovat došlou korespondenci. Též sledovat, zda mělo být a bylo odpovězeno. Je zde možno psát dopisy a vybírat adresáty jak z kartotéky tak z organizací, dopisy lze tisknout.
  • Diář - Slouží jako adresář kazatele s podrobnými informacemi či seznam kontaktů pro sbor.
 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Farpr
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) Start
Výrobce   (vše od výrobce)JIRRA software s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.jirra.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem720
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémWindows 98/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru51,43 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Farpr
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace