[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

Epi Info

Epi Info 7.2.2.6

 TIP    ZDARMA   

 
Analýza epidemiologických statistik
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

 Epi Info

Epi Info se používá celosvětově pro rychlé vyhodnocení výskytu onemocnění, pro vývoj malých až středně velkých systémů dohledu nad nemocemi, jako součásti integrované s jinými rozsáhlými nebo celopodnikovými informačními systémy veřejného zdraví a v neustálém vzdělávání odborníků v oblasti veřejného zdraví, kteří se učí vědě o epidemiologii, nástrojích a technikách.

Modul Form Designer od Epi Info umožňuje uživatelům vytvářet dotazníky a formuláře pro zadávání dat v Epi Info. Pomocí aplikace Form Designer uživatel umísťuje otázky a pole pro zadávání dat na jednu nebo více stránek a přizpůsobí proces zadávání dat podmíněným vzorům přeskakování, ověření dat a vlastním výpočtům naprogramovaným uživatelem pomocí Kontrolního kódu Form Designer.

Modul Enter společnosti Epi Info automaticky vytvoří databázi z dotazníku ve formulářovém návrhu. Uživatelé zadávají data, upravují stávající data nebo vyhledávají záznamy. S klávesou Enter se zobrazí formuláře a uživatelé provedou zadání dat, zatímco kontrolní kód ověří data nebo provádí automatické výpočty, které byly zadány ve formulářovém návrhu.

Modul Epi Map zobrazuje geografické mapy s údaji z Epi Info. Mapa Epi je postavena na softwaru MapObjects společnosti ESRI (Environmental Systems Research Institute). Mapa Epi zobrazuje tvarové soubory obsahující geografické hranice vrstvené s výsledky dat z modulu Analýza.

 
 
 
 
 
Detail produktu Epi Info
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 7.2.2.6
Výrobce   (vše od výrobce)CDC-INFO
Stránka produktuhttps://www.cdc.gov
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem3
Hodnocení Instaluj.cz40
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 07.09.2019, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru21,34 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Epi Info
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world