[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuEpi Info

Epi Info 7.2.2.6

 TIP    ZDARMA   

 
Analýza epidemiologických statistik
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Epi Info

Epi Info se používá celosvětově pro rychlé vyhodnocení výskytu onemocnění, pro vývoj malých až středně velkých systémů dohledu nad nemocemi, jako součásti integrované s jinými rozsáhlými nebo celopodnikovými informačními systémy veřejného zdraví a v neustálém vzdělávání odborníků v oblasti veřejného zdraví, kteří se učí vědě o epidemiologii, nástrojích a technikách.

Modul Form Designer od Epi Info umožňuje uživatelům vytvářet dotazníky a formuláře pro zadávání dat v Epi Info. Pomocí aplikace Form Designer uživatel umísťuje otázky a pole pro zadávání dat na jednu nebo více stránek a přizpůsobí proces zadávání dat podmíněným vzorům přeskakování, ověření dat a vlastním výpočtům naprogramovaným uživatelem pomocí Kontrolního kódu Form Designer.

Modul Enter společnosti Epi Info automaticky vytvoří databázi z dotazníku ve formulářovém návrhu. Uživatelé zadávají data, upravují stávající data nebo vyhledávají záznamy. S klávesou Enter se zobrazí formuláře a uživatelé provedou zadání dat, zatímco kontrolní kód ověří data nebo provádí automatické výpočty, které byly zadány ve formulářovém návrhu.

Modul Epi Map zobrazuje geografické mapy s údaji z Epi Info. Mapa Epi je postavena na softwaru MapObjects společnosti ESRI (Environmental Systems Research Institute). Mapa Epi zobrazuje tvarové soubory obsahující geografické hranice vrstvené s výsledky dat z modulu Analýza.

 
 
 
 
 
Detail produktu Epi Info
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 7.2.2.6
Výrobce   (vše od výrobce)CDC-INFO
Stránka produktuhttps://www.cdc.gov
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem60
Hodnocení Instaluj.cz40
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 02.07.2020, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru21,34 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Epi Info
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2020 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama