[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuCCleaner

CCleaner 6.21

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Freewarový optimalizační pracovní nástroj
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 CCleaner

Program CCleaner odstraňuje nepoužité a dočasné soubory z vašeho systému což umožňuje Windowsům běžet rychleji, větší efektivnost a zvětší místo na vašem disku. Odstraňuje např.:

 • IE, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari - dočasné soubory
 • Windows - koš, poslední dokumenty
 • Čistič registru - pokročilý čistič odstraňuje nepoužité a staré vstupy
 • Nástroje třetí strany - odstraňuje dočasné soubory a poslední seznamy souborů (MRU) z mnoha aplikací.

Free verze má omezenou funkčnost, pokročilejší varianty jsou CCleaner Professional a CCleaner Professional Plus, které jsou placené.

CCleaner odstraňuje také neplatné položky v registrech, což způsobí více místa v operační paměti RAM a vyšší výkon aplikací. Program je možné také uložit na USB (portable), nevyžaduje tak instalaci.


Seznam nových a vylepšených definic čištění v systému Windows 11

CCleaner doplnil seznam funkcí a aplikací systému Windows 11, které čistí. Patří sem:

 • Widgety Windows 11: Tyto widgety zobrazují informace o počasí nebo zpravodajské kanály. Generují však položky v mezipaměti, jako jsou protokoly, dočasné soubory JavaScriptu a obrázky na více než deseti místech v zařízení. CCleaner nyní tyto soubory dokáže automaticky odstranit.

 • Microsoft Teams: Nástroj pro spolupráci, videokonference a chat „Teams“ je nyní plně integrován do Windows 11. Teams generují velké množství dat v mezipaměti, protokolů a dalších dočasných souborů (celkem 13 druhů), které nyní program CCleaner vyčistí.

 • Skype: Windows 11 obsahuje komunikační aplikaci Skype, kterou CCleaner vyčistí odstraněním dat uložených v mezipaměti.

 • Microsoft Zprávy: Nová aplikace Zprávy ve Windows 11 vytváří data v mezipaměti, včetně dočasných internetových souborů (obrázky, data HTML) a souborů cookie, které CCleaner dovede odstranit.

 • Windows Defender: Integrovaný nástroj Windows Defender generuje řadu protokolů, které není třeba dlouhodobě ukládat. Program CCleaner tyto soubory detekuje a odstraní.

 • OneDrive: CCleaner vyčistí i nové soubory v mezipaměti z OneDrive ve verzi pro Windows 11.

 • Průzkumník souborů (dříve Průzkumník Windows): Ve Windows 11 má Průzkumník souborů nový vzhled a nové ovládání, ale došlo i ke změnám „pod kapotou“. CCleaner nyní umí detekovat a odstraňovat stará data vyhledávání, protokoly a zástupce nedávno použitých souborů.

 • Microsoft Zabezpečení rodiny: CCleaner vyčistí dočasné soubory a složky z nástroje Zabezpečení rodiny.

CCleaner je program čištění, který uživatelům pomáhá udržovat jejich počítače optimálně výkonné. Program odstraňuje nepotřebné soubory, které se často hromadí během surfování po internetu, prohlížení webových stránek, stahování programů a dalších činností. CCleaner také automaticky opraví nastavení systému, odstraní nefunkční zástupce a umožňuje rychle a snadno provádět údržbu systému. Kromě toho program nabízí funkce pro čištění registru a úklid systémových souborů.

 

Útok skrz CCleaner byl zákeřnější, než se zdálo MAGAZÍN

náhledV minulých dnech bezpečnostní experti společností MorphiSec, Cisco Talos a Avastu zjistili, že CCleaner v5.33 byl kompromitován backdoorem. Ač sbíral a odesílal informace o napadených zařízeních, zdálo se, že byly útočné prostředky...

Celý článek...

Avast zveřejnil detaily hacku CCleaneru MAGAZÍN

náhledAvast jménem svého CEO Vince Stecklera a CTO Ondřeje Vlčka zveřejnil bližší informace týkající se hackerského útoku na CCleaner a jeho uživatele. Ty poukazují na to, že Piriform byl napaden už před akvizicí Avastem, napadený CCleaner...

Celý článek...

CCleaner trojanizován, problém již zažehnán MAGAZÍN

náhledOchrany CCleaneru prolomili hackeři. Podařilo se jim infikovat jak klasickou desktopovou verzi, tak verzi CCleaner Cloud. Útočníci modifikovali instalátory dvou verzí tohoto produktu firmy Piriform, které jednak odesílaly data na vzdálený server, jednak umožňovaly...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu CCleaner
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 6.21
Omezeníomezené funkce
Výrobce   (vše od výrobce)Piriform Ltd.
Stránka produktuhttps://www.ccleaner.com/
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden335
Stažení celkem350 680
Hodnocení Instaluj.cz5449
Hodnocení uživatelé
2.7 (449 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 210 / + 239) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 16.02.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru75,49 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download CCleaner
  
Naše cena
556 vč. DPH   koupit
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama