stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Domácnost & Zábava >> Sport >> BodyFit Instruktor Alfa
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

BodyFit Instruktor Alfa

BodyFit Instruktor Alfa 2.1cz

 CZ   

 
Elektronická kniha metodiky a komplexního řešení fitness
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení BodyFit Instruktor Alfa pomocí akcelerátoru
 

Program je elektronická kniha z naší edice FitBook. BodyFit Instruktor má cca 400 stran o praktické stránce fitness. Vychází v českém a anglickém jazyce. Obsahuje nejen základy teorie Fitness, vložené ve stejnojmenné sekci, doplňující nezávislý první díl FitBook Linie, ale jeho stěžejním obsahem je hlavně zásobník cca 200 cviků jejich variant a modifikacích přehledně setříděných dle lokace působení na sval. Ty Vám spolu semnou představí modelka a fitnesska Zuzana Johaníková.

Součástí je kromě fotodokumentace cviku také jeho podrobný popis. Je vysvětlen také průběh techniky pohybu s dýcháním. Jsou zde uvedeny kompatibilní varianty cviku a informace, které uvádějí důležitost některých poznatků a eliminují vytváření chyb. Samozřejmostí této sekce je přechod k informacím o aerobním tréninku jako nezbytné součásti. Aerobních formách a začleňování této aktivity do Vašeho tréninkového programu.

Program BodyFit informuje také o stretchingu jako o oblasti s největšími nedostatky sportovních cvičenců. Zabývá se nejen osvětlením definic, druhů a pojmů, ale zavedením stretchingu do cvičební praxe. Není opomenuta ani klidová část mimo tréninkový proces fitness.

V sekci s názvem ?Regenerace ve fitness? se dozvíte běžné druhy i podrobné lékařské praktiky, související s touto problematikou. Následná část ?Tréninkový plán? seznamuje s odbornou metodikou fitness a principy cvičení. V téže sekci je zahrnuta problematika při zdravotním postižení pohybového aparátu ale i běžných dysbalancích běžné cvičící populace.

Závěr sekce je určen ženám a problematice cvičení a těhotenství. Bonusově je také přidána kladně hodnocená část z předchozí elektronické publikace FitBook Linie a to sekce doplňků výživy. Zde se tedy čtenář podrobně seznámí s druhy doplňků stravy, jejich použitím a komplexní problematikou suplementace. Nechybí ani možnost odborného vypracování tréninkových fitness služeb nabízené autorem.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu BodyFit Instruktor Alfa
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.1cz
Výrobce   (vše od výrobce)studio Rathai
Stránka produktuhttp://www.postavaprokazdeho.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem565
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémWindows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru21,55 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download BodyFit Instruktor Alfa
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace