stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Audio & Video >> Tvorba hudby >> Blood Synth a Bloody Queen
 
 

zpět na výpis

Blood Synth a Bloody Queen

 TIP    ZDARMA   

 
Dvojice softwarových syntetizérů z rodinky Thowt
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Blood Synth a Bloody Queen manažerem stahování
 

 Blood Synth a Bloody Queen

Šestioscilátorový synth Bloody Synth a aditivní Bloody Queen. Oba jsou jak jako standalone, tak v provedení VST pluginu - třeba pro Cubase, v plné verzi a bezplatně.

Blood Synth

Virtuálně analogový syntetizer. Dva oscilátory vektorová syntéza s možností grafické tvorby, další dva spacializované na modelování pravěkých analogů a poslední dva univerzální. K tomu všechny provázané možností vzájemné frekvenční modulace a směrovatelné do dvou nezávislých cest s vlastním VCF a vlastní obálkou. Různými intermodulacemi lze dosahovat specifické intermodulace, efekty a pazvuky. Nástroj pro zvukové hračičky, kteří nestojí o konfekci.

Bloody Queen s Blood synth sdílí většinu funkcí a vlastností - kromě té podstatné: Radikálně se liší zvukovými generátory - a tedy i zvukem. Blood Queen má dva aditivní generátory, které spektrum skládají z jednotlivých harmonických (těch umí až 128). Je možné je použít paralelně i k vrstvení spektra až do 256 harmonických a lze je použít i ke vzájemné frekvenční modulaci. Spektra, stejně jako obálky, filtry a další klíčové parametry se přitom nastavují naprosto intuitivně graficky, prostě je "nakreslíte" myší. Také na velkou část zdánlivých popisků stačí kliknout a změníte je v přepínače, hračičkové najdou desítky a desítky parametrů, ke kterým vás většina jiných nástrojů vůbec nepustí. Kombinací obou generátorů a jejich různou filtrací a samostatnými obálkami lze vymodelovat unikátní zvuky, geniální na varhanní zvuky, kovové intermodulace atd. Svým charakterem se tak Bloody Queen blíží třeba legendárnímu Kawai K-5000.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Blood Synth a Bloody Queen
Licencezdarma
Výrobce   (vše od výrobce)Abraka-Dabra s.r.o.
Stránka produktuhttp://bloodage.eu
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden2
Stažení celkem734
Hodnocení Instaluj.cz
51
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systémneurčen
Velikost souboru13,41 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Blood Synth a Bloody Queen
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace