[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ikona programuVirtual DJ

Virtual DJ 2023 b7555

 TIP   

 
Profesionální mixážní software
 

 

Stáhnout zdarma

 

Virtual DJ je program umožňující mixovat mp3 skladby. Je určen jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Nabízí nám různé funkce, jako např. BeatLock engine (snadné udržení rytmu), smyčkový generátor, rychlé vyhledávání skladeb, mnoho efektů a široká nabídka samplů. Dokončený mix je možno uložit na disk a vypálit na CD.

Novou exkluzivní funkcí VirtualDJ 8 je nová koncepce "sandbox". Sandbox je funkce, která vám pomůže připravit další mix, zatímco publikum stále poslouchá předchozí skladbu.

Nový "sampler" ve verzi V8 se zbavil všech omezení starého sampleru v7. Nyní může současně hrát neomezený počet vzorků. Vzorky mohou být zvukové, video nebo statické snímky.

Další velkou novinkou v VirtualDJ 8 je nespočet vestavěných editorů.

TRACK CLEANER: umožňuje snadno vytvářet "úpravy" vašich skladeb. Všechny útočné texty můžete odstranit tak, že je "invertujete", můžete vystřihnout dlouhé intra nebo irelevantní řeč nebo smyčku pro rozšíření stopy.

VIDEO EDITOR: má dvě hlavní použití: lze jej použít k úpravě stávajícího videa přidáním některých textových efektů na části, nebo na příslušných textech. Nebo může být použit k přidání úplně nového videozáznamu k existující skladbě pouze pro audio, s použitím částí videa z jiných video souborů. Může se také použít k vytvoření videoklipu pro remixovanou verzi pomocí částí z videoklipu původní verze.

BPM EDITOR: vám umožňuje snadno a pohodlně nastavit beatgrid vašich písní. Dokonce můžete určit různé bpm pro různé části uvnitř stejné skladby.

TAG EDITOR: byl také vylepšen. Je možné dávkovým způsobem upravit spoustu stop, uložit značky zpět do souborů a je kompatibilní se širokou škálou formátů souborů a značek.

 

Virtual DJ - i ty se staň DJem MAGAZÍN

náhledSnad každý malý kluk chtěl být jednou DJ a chtěl stát na pódiu, pod kterým jsou stovky tisíc fanoušků jeho muzikální tvorby a chtějí po něm buď podpis, nebo zahrát a zamixovat jeho oblíbenou písničku nebo jak se v tomto...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu Virtual DJ
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2023 b7555
Omezení20 dní
Výrobce   (vše od výrobce)Atomix Productions
Stránka produktuhttp://www.virtualdj.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden147
Stažení celkem112 420
Hodnocení Instaluj.cz5511
Hodnocení uživatelé
4.2 (511 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 85 / + 426) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 07.02.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru448,48 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Virtual DJ
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama