stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

BitKinex

BitKinex 3.2.3

 ZDARMA   

 
Inovativní kombinace FTP, SFTP a WebDAV klienta
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení BitKinex manažerem stahování
 

 BitKinex

BitKinex představuje inovativní kombinaci FTP, SFTP a WebDAV klienta. Vedle služeb standardně nabízených dnešními známými FTP klienti (Drag and Drop pro download i upload souborů, podpory SSL/SSH, možnosti editace vzdálených souborů, podpory FXP, automatického obnovení spojení a navázání přerušených požadavků, rekurzivního uploadu adresářových struktur, prohledávání a porovnávání adresářů, ...) Bitkinex představuje některé jedinečné přístupy a řešení.

Použitím vícenásobných připojení urychluje nejen přenosy dat, ale především souběžné prohlížení vzdálených adresářových struktur.

Nedělá rozdíly mezi uživatelskými požadavky. Vestavěný systém správy požadavků umožňuje podrobně sledovat a ovlivňovat průběh veškerých spuštěných úkonů (transferů stejně jako editace vzdálených souborů, vytváření nebo odstraňování adresářových struktur, prohledávání a porovnávání adresářů, ...). Veškeré uživatelské požadavky je možné pohodlným způsobem zastavovat, upravovat, obnovovat pozastavený průběh a znovu spouštět.

Unikátní technologie nepřímých přenosů dovoluje bez překážek provádět i úkony jako kopírování souborů na FTP serveru z jednoho vzdáleného adresáře do jiného nebo přenášet soubory mezi dvěma servery komunikujícími prostřednictvím rozdílných protokolů.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu BitKinex
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 3.2.3
Výrobce   (vše od výrobce)Barad-Dur, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.bitkinex.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem704
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 19.10.2017, soubor je 100% bez virů
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru8,07 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfigurace32MB RAM, Pentium compatible CPU
Oznámit novou verzi mailem
 
download BitKinex
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace