[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Vzdělávání >> Výukové nástroje >> Autoškola professional
 
 

zpět na výpis

ikona programuAutoškola professional

Autoškola professional 3.5.26.1 Listopad 2017

 CZ    TIP   

 
Výuka a testování žáků autoškol dle nových pravidel
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Program Autoškola professional slouží k seznámení se s rozsahem platného zákona o provozu na pozemních komunikacích a všech souvisejících předpisů, kterými jsou přezkušováni uchazeči o řidičské oprávnění a profesionálmí řidiči. Program připraví uchazeče na zkoušky pomocí nejmodernějších výukových metod. Program obsahuje simulátor skutečné zkoušky se všemi náležitostmi tj. skladba otázek, náhodnost při výběru otázek, bodové ohodnocení, pevně stanovený čas pro danou zkoušku atd.. Simulátorem se lze tzv. na nečisto otestovat, zda máte odpovídající znalosti pro zvládnutí ostrého testu před komisařem a na jaký počet. Po vyhodnocení testu jsou nabízeny nadstandardní informace o provedném testu včetně možností zpětné kontroly chyb, dovysvětlení otázek, grafů vývoje výuky a testování apod. Program obsahuje všechny platné otázky pro rok 2017, které lze prohlížet a procvičovat. U každé otázky se zobrazuje také počet bodů, obrázek, dovysvětlující text a související část zákona. Každá situace na křižovatce je programem detailně vysvětlena. Procvičovací modul nabízí otázky nejprve bez zobrazení správně odpovědi. Teprve po zodpovězení a potvrzení dojde k vyhodnocení. Program zaznamenává průběh odpovídání a podle toho připravuje nové otázky k procvičování či opakování. ReVision - Program obsahuje opakovací cykly, které lze libovolně nastavovat v průběhu výuky. Díky automatickému výběru otázek nezbyde, po dokončení všech opakovacích cyklů procvičování, žádná dokonale neprocvičená otázka. Program také při výuce automaticky zaznamenává záporné body u otázek a tím je vyhodnocuje jako problémové, program tyto otázky nabízí k procvičování více-krát než otázky snadné. Program obsahuje 51 dalších neoficiálních dopravních situací (nejsou vyžadovány u závěrečných zkoušek), které můžete prohlížet a procvičovat. Každá situace obsahuje nejen vysvětlení řešení, ale také animaci, která simuluje skutečný pohyb vozidel na křižovatce. Program vám dále nabízí k výuce a procvičování komplet 403 dopravních značek (všechny, které můžete potkat na pozemních komunikacích). Technické otázky byly vytvořeny pro žáky autoškol, kteří chtějí být připravení na případné zákeřné otázky z oblasti ovládání a údržby vozidla nebo motocyklu. Technické otázky jsou vyžadovány u závěrečných zkoušek!

Program obsahuje modul prohlížení a procvičování problémových otázek. Jedná se o otázky, na které je odpovídáno pravidelně chybně nebo střídavě chybně. Program tyto otázky bude nabízet do té doby, dokud nebudou zcela zvládnuté. Problémové otázky detekuje a vybírá program sám podle úrovně odpovídání. Kdykoliv v průběhu výuky a procvičování lze také uschovávat jednotlivé otázky do zvláštního seznamu, který pak lze pomocí speciálních režimů prohlížet nebo procvičovat. Program zobrazuje statistiky vývoje výuky v jednotlivých okruzích (pravidla provozu, dopravní značky, atd.). Sledovat lze i vývoj v testování. Ukládají se protokoly všech provedených testů všech žáků se zaznamenáním chybně zodpovězených otázek v testu. Chybně zodpovězené otázky lze snadno z protokolu spustit v provičovacím modulu a nadále procvičovat. Legislativní koutek - program obsahuje elektronický balík všech důležitých zákonů souvisejících s dopravou, komunikacemi. Otázky jsou se zákony provázány. Pomocí funkce Select&Findlze získat vysvětlení každé otázky pomocí zákona. Program obsahuje kompletní popis a náhledy všech dopravních značek. Jeden program dokáže vyučovat a testovat neomezený počet žáků nezávisle na sobě. Program obsahuje funkci vyhledávání. Vyhledávat lze dle čísla otázky, dále lze vyhledávat pomocí klíčového slova nebo fráze v databázi otázek a legislativy. Administrátor může provávdět aktualizace, zálohování. Program umožňuje tisk otázek na Vaší tiskárně. Formátování je zvoleno tak, aby otázky byly ekonomicky rozložené na papíře. Lze se tak učit otázky kdekoliv mimo počítač. Tisknout lze také cokoliv z legislativy.

Příprava na závěrečné testy se stane interaktivní a zábavná, protože program obsahuje virtuálního průvodce, který se ohlásí ihned po přihlášení profilu. Pracovní plochu programu lze používat ve 2 režimech (plná obrazovka nebo okno programu). Program obsahuje 3 prostředí výchozí, základní a moderní. Moderní a výchozí prostředí je dostupné pouze v plné verzi. Zkušební verze obsahuje základní prostředí. Prostředí lze libovolně měnit se zachováním uložených dat. Program obsahuje podrobnou nápovědu. Instalace programu obsahuje všechny potřebné soubory, proto při práci v programu není vyžadován internet. Program pracuje bez problémů i na síti. Program nevyžaduje žádné odborné počítačové znalosti. Program je vytvořen pro okamžité použití. Práce v programu je i přes velké množství funkcí velice jednoduchá a intuitivní. Primární a nezastupitelnou úlohu výcviku a výuky dopravních předpisů má vaše autoškola. Tento software je však doporučován jako vhodný doplňkový materiál.

 
 
 
 
 
 
Detail produktu Autoškola professional
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 3.5.26.1 Listopad 2017
Výrobce   (vše od výrobce)Jan Dobeš
Stránka produktuhttp://autoskola.dobesoft.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden21
Stažení celkem45 643
Hodnocení Instaluj.cz5125
Hodnocení uživatelé
4.3 (125 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 18 / + 107) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 28.03.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8/10
Velikost souboru17,01 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Autoškola professional
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.Excel a Word  CZ 164
2.Autoškola professional  CZ 21
3.ATF - psaní všemi deseti  CZ 21
4.Miraf SongBook  CZ 21
5.Zbrojní průkaz - testy  CZ 18
6.PointerStick12
7.DoTest  CZ 11
8.iATF - psaní všemi deseti & RSS texty  CZ 10
9.Gilgameš  CZ 9
10.žáček  CZ 8
11.enigeo8
12.Mount Blue  CZ 7
13.Klavaro  CZ 7
14.Brain training7
15.Psaní  CZ 6
16.TeachMe  CZ 6
17.Kdo je kdo v Česku, slovensku a ve světě  CZ 5
18.Baltík  CZ 5
19.1976 Standard Atmosphere5
20.Psaní všemi deseti  CZ 5

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama