stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Vzdělávání >> Výukové nástroje >> Umíme to s Delphi
 
 

zpět na výpis

Umíme to s Delphi

Umíme to s Delphi 1.1.13.574

 CZ    ZDARMA   

 
Programová offline verze seriálu
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Umíme to s Delphi manažerem stahování
 

 Umíme to s Delphi

Na internetových stránkách www.zive.cz pravidelně vychází seriál o programování v Delphi, jehož autorem je ing.Václav Kadlec. Je to aplikace, pomocí níž lze snadno procházet jednotlivými kapitolami tohoto seriálu. Celý seznam kapitol je obsažen v základním stromu. Jednotlivé soubory kapitol jsou ve formátu [*.htm] a mají číslo dané kapitoly. Z toho plyne, že pokud nebudete využívat aktualizace pomocí tohoto programu, lze další kapitoly "ručně" přidávat stažením stránky pro tisk dané kapitoly nebo stažením všech potřebných souborů z adresáře htm na tomto webu. Bližší informace o off-line aktualizaci naleznete v podrobné nápovědě k programu.

Program obsahuje mimo základního stromu jednotlivých kapitol, který je pevný a nelze jej upravovat, i uživatelský strom, jehož strukturu lze měnit. Uživatelský strom lze i exportovat i importovat, pro případ přenesení na jiný PC, popř. po přeinstalování aplikace. Totéž platí i o záložkách a poznámkách.

Mezi užitečné funkce patří záložky (umožňující prakticky okamžité otevření příslušné kapitoly), vyhledávání jak v názvech kapitol, tak i v jednotlivých dílech seriálu, poznámkový blok, nebo aktualizace (jak nových dílů, tak i samotného programu) z internetu (např. jako AVG). Užitečných funkcí programu je více a jeho součástí je i podrobný help.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Umíme to s Delphi
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.1.13.574
Výrobce   (vše od výrobce)Pavel Polívka
Stránka produktuhttp://umime-to-s-delphi.wz.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem562
Hodnocení Instaluj.cz
52
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 2) 
AVG a NOD32Kontrola dne 04.10.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 2000/XP
Velikost souboru6,61 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Umíme to s Delphi
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace