[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

diskuse k programu Audacity

Diskuse Audacity

Diskuse s ostatními uživateli o tomto programu. Podělte se o své zkušenosti, rady a tipy jak software lépe využívat, jak jej vylepšit atp.

Vaše přezdívka
Email (nepovinné)

 Chci dostávat reakce uživatelů na email

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 
profilové foto

tonda · program audacity · uživatel obdrží odpověď emailem

Kto by mi vedel poradiť čo robiť ked mi prograam nahravanie začal trhat a ide len ked sa stale hraje no ked chcem začať druhu stopu tak nejde vôbec dal som počitač do servisu a aj tak to nejde.

Reagovat · 15. květen 2020 18:17

profilové foto

Ivo_x · Verze 2.3.2 je bezva

Skončil jsem prozatím u verze 2.3.2 a jsem opravdu spokojený , přepnul jsem se do vysokého kontrastu a program se mi výborně ovládá.Kdybych si mohl přát , tak by se mi líbilo kdyby se daly všechny ovládací prvky zvětšovat podle potřeby jako měřiče pro přehrávání a záznam .Ale i tak , tohle je bezvadný program , používám jej taky pro záznam internetových hudebních proudů , přímé zachytávání a následnou úpravu oříznutí , normalizaci , vyplnění id3 tagu Verzi 2.3.3 jsem zatím nezkoušel protože to co potřebuji mi šlape perfektně.

Reagovat · 03. březen 2020 13:39

profilové foto

- · Audacity

Podle mne je to s odpuštěním na píču. Už docela dlouho se snažím s tím provést střih, označím oblast a dál nic. Ať zkusím střih, kopírovat nebo cokoliv jiného, pořád mi to opakuje, že musím provést výběr. A co asi dělám? Takže to mažu a jdu hledat jiný nástroj...

Reagovat · 14. listopad 2019 23:23

profilové foto

Ivo_x · Audacity používám už dlouho

Audacity používám už hodně dlouho snad od samého začátku jeho vzniku ale poslední dobou se mi zdálo že to nějak není ono.Stáhnul jsem si i starší verze a zatím zůstávám o 2.0.5 .Používám jej hlavně pro úpravy nahrávek s rekorderu neb počítače , rozsříhání dlouhých bloků na jednotlivé skladby , opravy začátku a konců .Vyzkoušel jsem i dark verzi , líbí se mi , ale není v jč a hlavně dole nemá číselníky s pozicemi. Možná jsou v menu jinde, ale nevšiml jsem si jich. Měl jsem tu verzi na zkoušku jen krátce.

Reagovat · 17. únor 2018 01:35

profilové foto

Rajdek · Re: Audacity používám už dlouho · www.asoftis.cz

A tuto statší verzi 2.0.5 máme ke stažení na záložce Starší verze na www.instaluj.cz/audacity...

profilové foto

Bangava · Výborně

Jedinný software na tvorbu hudby, který je opravdu intuitivní. Nemá sice silné nástroje, ale je okamžitě k dispozici. Vstupy i výstupy jdou velice lehce a hlavně intuitivně nastavit. U jiných programů tohoto typu potřebujete vysokoškolskou přednášku.

Reagovat · 09. květen 2015 11:49

 
 
 
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2020 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama