[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupitkoupit

ikona programuAIDA64

AIDA64 Business Edition 7.20.6800

 CZ    TIP   

 
Profesionální řešení pro správu sítě pro malé a střední podniky
 

 

Stáhnout zdarma

 

 AIDA64

AIDA64 Business Edition
Obchodní řešení, založené na oceněném stroji AIDA64, který vytváří detailní inventarizace hardwaru a softwaru počítačové flotily celé společnosti. Podporuje správu počítačové flotily s funkcemi pro vzdálenou správu. Dále také podporuje rozhodování v oblasti IT pomocí základních statistických údajů a pomáhá společnostem snížit své náklady na IT.

Přehled
Edice AIDA64 Business dokáže vytvářet velmi detailní inventarizace o hardwaru a softwaru z klientských počítačů systému Windows připojených k podnikové síti. Vzhledem k tomu, že podporuje přepínače příkazového řádku, lze vytváření inventarizace plně automatizovat. Sestavy vytvořené z počítačů lze uložit jak do otevřených formátů, kde budou připraveny k dalšímu zpracování, tak i do databáze SQL. Změny mezi snímky auditu sítě vytvožených v různých časech lze sledovat v integrovaném Správci změn. Pokud se vyskytnout nějaké nežádoucí události, dokáže je oznámit správci sítě v reálném čase. dále také podporuje správu počítačové flotily pomocí dálkového monitorování a dálkové ovládání. Tato edice je kompatibilní se všemi 32-bitovými a 64-bitovými edicemi Windows, včetně Windows 10 a Windows Server 2016.

 

Varianty licencí

  1. Licence AIDA64 Extreme: Tato licence je určena pro domácí použití a umožňuje jedinému uživateli nainstalovat a používat tento výrobek až na 3 počítačích.
  2. Licence AIDA64 Network Audit a AIDA64 Business: Jedná se o obchodní licenci, která umožňuje, aby byl produkt použit v lokální síti společnosti nebo instituce na daném počtu počítačů. Umožňuje použití produktu pouze na počítačích, které jsou ve vlastnictví společnosti nebo instituce.
  3. Licence AIDA64 Engineer: Tento obchodní licence umožňuje, aby jeden firemní inženýr nebo IT technik nainstaloval a používal produkt na neomezeném počtu počítačů v rámci dané firmy. To také umožňuje odborníkům na volné noze poskytovat potřebné služby svým klientům.
 

Jak získat informace o základní desce ve Windows 10? MAGAZÍN

náhledRychlé zjištění informací o základní desce se může hodit v různých situacích. Na mnohých strojích navíc nelze vinou restrikcí využít nástroje třetích stran, a je proto třeba využít systémové...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu AIDA64
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) Business Edition 7.20.6800
Výrobce   (vše od výrobce)FinalWire Ltd.
Stránka produktuhttps://www.aida64.com
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, ...
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem1 946
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8/10/11
Velikost souboru70,20 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download AIDA64
  
Cena6 224,00 Kč vč. DPH
Naše cena
5 885 vč. DPH   koupit
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama