kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

AIDA64

AIDA64 Business Edition 3.00

 CZ    TIP   

 
Profesionální řešení pro správu sítě pro malé a střední podniky
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení AIDA64 manažerem stahování
 

 AIDA64

AIDA64 Business Edition
Obchodní řešení, založené na oceněném stroji AIDA64, který vytváří detailní inventarizace hardwaru a softwaru počítačové flotily celé společnosti. Podporuje správu počítačové flotily s funkcemi pro vzdálenou správu. Dále také podporuje rozhodování v oblasti IT pomocí základních statistických údajů a pomáhá společnostem snížit své náklady na IT.

Přehled
Edice AIDA64 Business dokáže vytvářet velmi detailní inventarizace o hardwaru a softwaru z klientských počítačů systému Windows připojených k podnikové síti. Vzhledem k tomu, že podporuje přepínače příkazového řádku, lze vytváření inventarizace plně automatizovat. Sestavy vytvořené z počítačů lze uložit jak do otevřených formátů, kde budou připraveny k dalšímu zpracování, tak i do databáze SQL. Změny mezi snímky auditu sítě vytvožených v různých časech lze sledovat v integrovaném Správci změn. Pokud se vyskytnout nějaké nežádoucí události, dokáže je oznámit správci sítě v reálném čase. dále také podporuje správu počítačové flotily pomocí dálkového monitorování a dálkové ovládání. Tato edice je kompatibilní se všemi 32-bitovými a 64-bitovými edicemi Windows, včetně Windows 10 a Windows Server 2016.

 

Varianty licencí

  1. Licence AIDA64 Extreme: Tato licence je určena pro domácí použití a umožňuje jedinému uživateli nainstalovat a používat tento výrobek až na 3 počítačích.
  2. Licence AIDA64 Network Audit a AIDA64 Business: Jedná se o obchodní licenci, která umožňuje, aby byl produkt použit v lokální síti společnosti nebo instituce na daném počtu počítačů. Umožňuje použití produktu pouze na počítačích, které jsou ve vlastnictví společnosti nebo instituce.
  3. Licence AIDA64 Engineer: Tento obchodní licence umožňuje, aby jeden firemní inženýr nebo IT technik nainstaloval a používal produkt na neomezeném počtu počítačů v rámci dané firmy. To také umožňuje odborníkům na volné noze poskytovat potřebné služby svým klientům.
 
 
 
 
 
Detail produktu AIDA64
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) Business Edition 3.00
Výrobce   (vše od výrobce)Tamas Miklos
Stránka produktuhttp://www.aida64.com
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, ...
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem608
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 09.09.2018, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru14,17 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download AIDA64
  
Naše cena
5 424 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world