[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

AIDA64

AIDA64 Extreme 6.00.5100

 CZ    TIP   

 
Efektivní diagnostický a benchmarking sofware pro Windows
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

AIDA64 Extreme Edition
Špičkový nástroj pro systémové informace, velmi oblíbený počítačovými nadšenci po celém světě. Poskytuje nejen velmi detailní informace o hardwaru a nainstalovaném softwaru, ale také pomáhá uživatelům diagnostikovat problémy a nabízí benchmarky na změření výkonu počítače.

Přehled
Edice AIDA64 Extreme má stroj na detekci hardwaru, který je bezkonkurenční ve své třídě. Poskytuje podrobné informace o nainstalovaném softwaru a nabízí diagnostické funkce a podporu pro přetaktování. Protože monitoruje senzory v reálném čase, může shromažďovat přesné napětí, teploty a hodnoty otáček ventilátoru. A její diagnostické funkce pomáhají odhalit a předcházet obtížím v oblasti hardwaru. Nabízí také několik benchmarků pro měření výkonnosti jednotlivých hardwarových komponent nebo celého systému. Je kompatibilní se všemi 32-bitovými a 64-bitovými edicemi Windows, včetně Windows 10 a Windows Server 2016.

Varianty licencí

  1. Licence AIDA64 Extreme: Tato licence je určena pro domácí použití a umožňuje jedinému uživateli nainstalovat a používat tento výrobek až na 3 počítačích.
  2. Licence AIDA64 Network Audit a AIDA64 Business: Jedná se o obchodní licenci, která umožňuje, aby byl produkt použit v lokální síti společnosti nebo instituce na daném počtu počítačů. Umožňuje použití produktu pouze na počítačích, které jsou ve vlastnictví společnosti nebo instituce.
  3. Licence AIDA64 Engineer: Tento obchodní licence umožňuje, aby jeden firemní inženýr nebo IT technik nainstaloval a používal produkt na neomezeném počtu počítačů v rámci dané firmy. To také umožňuje odborníkům na volné noze poskytovat potřebné služby svým klientům.
 

Jak získat informace o základní desce ve Windows 10? MAGAZÍN

náhledRychlé zjištění informací o základní desce se může hodit v různých situacích. Na mnohých strojích navíc nelze vinou restrikcí využít nástroje třetích stran, a je proto třeba využít systémové utility....

Celý článek...

Jak rychle zjistit informace o BIOSu? MAGAZÍN

náhledVe Windows 10 se dají snadno a rychle zjistit základní informace o BIOSu, aniž by člověk restartoval či musel využít nástrojů třetích stran. Vše obstará příkazová řádka či nástroj Systémové...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu AIDA64
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) Extreme 6.00.5100
Omezení30 dní, některé diagnostické prvky nejsou dostupné
Výrobce   (vše od výrobce)FinalWire Ltd.
Stránka produktuhttp://www.aida64.com
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, ...
Datum vydání
Stažení za týden23
Stažení celkem17 643
Hodnocení Instaluj.cz522
Hodnocení uživatelé
5 (22 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 22) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 09.10.2019, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru44,45 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download AIDA64
  
Naše cena
1 041 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world