[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
koupit

AIDA64

AIDA64 Extreme 6.00.5100

 CZ    TIP   

 
Efektivní diagnostický a benchmarking sofware pro Windows
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

AIDA64 Extreme Edition
Špičkový nástroj pro systémové informace, velmi oblíbený počítačovými nadšenci po celém světě. Poskytuje nejen velmi detailní informace o hardwaru a nainstalovaném softwaru, ale také pomáhá uživatelům diagnostikovat problémy a nabízí benchmarky na změření výkonu počítače.

Přehled
Edice AIDA64 Extreme má stroj na detekci hardwaru, který je bezkonkurenční ve své třídě. Poskytuje podrobné informace o nainstalovaném softwaru a nabízí diagnostické funkce a podporu pro přetaktování. Protože monitoruje senzory v reálném čase, může shromažďovat přesné napětí, teploty a hodnoty otáček ventilátoru. A její diagnostické funkce pomáhají odhalit a předcházet obtížím v oblasti hardwaru. Nabízí také několik benchmarků pro měření výkonnosti jednotlivých hardwarových komponent nebo celého systému. Je kompatibilní se všemi 32-bitovými a 64-bitovými edicemi Windows, včetně Windows 10 a Windows Server 2016.

Varianty licencí

  1. Licence AIDA64 Extreme: Tato licence je určena pro domácí použití a umožňuje jedinému uživateli nainstalovat a používat tento výrobek až na 3 počítačích.
  2. Licence AIDA64 Network Audit a AIDA64 Business: Jedná se o obchodní licenci, která umožňuje, aby byl produkt použit v lokální síti společnosti nebo instituce na daném počtu počítačů. Umožňuje použití produktu pouze na počítačích, které jsou ve vlastnictví společnosti nebo instituce.
  3. Licence AIDA64 Engineer: Tento obchodní licence umožňuje, aby jeden firemní inženýr nebo IT technik nainstaloval a používal produkt na neomezeném počtu počítačů v rámci dané firmy. To také umožňuje odborníkům na volné noze poskytovat potřebné služby svým klientům.
 

Jak získat informace o základní desce ve Windows 10? MAGAZÍN

náhledRychlé zjištění informací o základní desce se může hodit v různých situacích. Na mnohých strojích navíc nelze vinou restrikcí využít nástroje třetích stran, a je proto třeba využít systémové utility....

Celý článek...

Jak rychle zjistit informace o BIOSu? MAGAZÍN

náhledVe Windows 10 se dají snadno a rychle zjistit základní informace o BIOSu, aniž by člověk restartoval či musel využít nástrojů třetích stran. Vše obstará příkazová řádka či nástroj Systémové...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu AIDA64
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) Extreme 6.00.5100
Omezení30 dní, některé diagnostické prvky nejsou dostupné
Výrobce   (vše od výrobce)FinalWire Ltd.
Stránka produktuhttp://www.aida64.com
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, ...
Datum vydání
Stažení za týden63
Stažení celkem18 414
Hodnocení Instaluj.cz522
Hodnocení uživatelé
5 (22 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 22) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 27.01.2020, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru44,45 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download AIDA64
  
Naše cena
1 021 vč. DPH   koupit
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world