stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Internet & Sítě >> Komunikace >> Yahos Miranda Pack
 
 

zpět na výpis

Yahos Miranda Pack

Yahos Miranda Pack 4.8 Dark Edition

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Pack s nejnovějšími pluginy a skiny!
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Yahos Miranda Pack manažerem stahování
 

Aktuální Yaho's Miranda Pack je založen na stabilní verzi Mirandy 0.8.1 Unicode. V době vydání obsahuje nejnovější verze všech obsažených pluginů a skinů a také poslední beta verzi češtiny. Pack spolehlivě pracuje pod Windows XP, Windows Vista i Windows 7 a to také ve 64-bitové verzi každého z těchto systémů. Funkčnost pod staršími systémy není zaručena. Základem packu jsou protokoly ICQ a Jabber, což znamená, že veškerá nastavení jsou přizpůsobena právě pro ně. Případné přidání dalších protokolů ovšem není problém.

Pack obsahuje v základu pseudo protokoly pro příjem počasí, poslech rádia a přehled TV programů. V základu jsou nastaveny dvě rádia, čtyři televizní stanice a dvě meteorologické stanice. Ostatní si můžete přidat sami podle vašeho výběru. Vše jde udělat snadno přes vyhledání, stejně jako když si přidáváte další kontakty do ICQ.

Pack je dostupný ve dvou barevných provedení, světlé a tmavé variantě. U obou je použit skin jak na contact list tak na message log, a proto spolu barevně ladí, ať máte jakýkoliv vzhled Windows. Světlá varianta je celkově laděna do bílé a šedé barvy, naopak u tmavé převládá černá v kontrastu s hnědo-oranžovou. Součástí obou verzi jsou také Logan smajlíci pro ICQ a Jabber.

INSTALACE: Pokud se při spouštění Mirandy objeví problém s chybějícími knihovnami "MSVCR70.dll", "MSVCR71.dll" a podobně, stáhněte si http://miranda-easy.net/pack/knihovny.rar a rozbalte do složky "c:windowssystem32" případně přímo do hlavní složky s Mirandou.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Yahos Miranda Pack
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 4.8 Dark Edition
Výrobce   (vše od výrobce)miranda-easy.net
Stránka produktuhttp://www.miranda-easy.net
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem762
Hodnocení Instaluj.cz
53
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 3) 
AVG a NOD32Kontrola dne 08.10.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows XP/Vista/7/8
Velikost souboru7,30 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Yahos Miranda Pack
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace