stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Systémové nástroje >> Optimalizace systému >> Windows Registry Recovery
 
 

zpět na výpis

Windows Registry Recovery

Windows Registry Recovery 1.5.3

 ZDARMA   

 
Prohlížeč fyzických souborů obsahujících Windows Registry
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Windows Registry Recovery manažerem stahování
 

 Windows Registry Recovery

Windows Registry Recovery funguje jako prohlížeč fyzických souborů obsahujících Windows Registry. Umožňuje vyhledávání a export do REGEDIT4 formátu. Pro soubory obsahující NT registry lze prohlížet i bezpečnostní záznamy. Obsahuje nástroje na analýzu důležitých systémových informací prohlížeč binárních dat s inspektorem hodnot. 

Security Record Explorer 
Zobrazí všechny bezp.záznamy použité v daném souboru. Pro každý záznam je vytvořen čítač,SID skupiny, SID vlastníka, seznam klíčů pro který je záznam platný, a seznam DACL a SACL s příznaky a povoleními (Pro registry ze systémů NT).
SAM 
Zobrazuje SID počítače a část kódu SYSKEY, lokální skupiny uživatelských a skupinových účtů a jejich vlastnosti. Prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SAM ze systémů NT.
Windows Installation 
Zobrazuje verzi systému, registrační kódy, datum instalace, instalovaný software a seznam aplikovaných záplat. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SOFTWARE a SYSTEM.
Control Set 
Zanalyzuje a zobrazí veškerá konfigurovaná zařízení a zobrazí je formě Správce zařízení. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SYSTEM.
User Data 
Zobrazuje název počítače a uživatelký účet a také uřivatelské Start Menu. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory obsahující uživatelskou část registrů (NTUSER.DAT nebo USER.DAT).
Startup Applications 
Zobrazuje seznam aplikací spouštěných při startu systému. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory registry obsahující klíč SOFTWARE.
Services and Drivers 
Vyhodnocuje všechny nainstalované služby a ovladače systému. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SYSTEM.
Network Configuration 
Zobrazuje všechny nainstalované síťové protokoly, služby a klienty. Vyhodnocuje všechna nadefinovaná síťová spojení s jejich TCP/IP konfigurací.Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SYSTEM.
Environment 
Zobrazuje proměnné prostředí zkoumaného systému. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SYSTEM.
Shell Folders 
Zobrazuje všechny pojmenované složky systému a jejich umístění. Tento prohlížeč je k dispozici jen pro soubory NT registry obsahující klíč SOFTWARE.
Raw Data 
Poskytuje plnohodnotné rozhraní pro procházení nahraného souboru jako registry. Obsahuje silný vyhledávač a skvělý prohlížeč dat s mnoha funkcemi.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Windows Registry Recovery
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.5.3
Výrobce   (vše od výrobce)Michal Mutl
Stránka produktuhttp://www.mitec.cz/wrr.html
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem21
Hodnocení Instaluj.cz
30
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 13.10.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7
Velikost souboru961,67 KB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Windows Registry Recovery
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace