kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

WIDI Pro

WIDI Pro 4.0.3

 
Program pro převod zvuku na MIDI
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení WIDI Pro manažerem stahování
 

 WIDI Pro

WIDI Professional
Hlavní funkcí programu WIDI je převod polyfonní digitalizované hudby (audio souboru) na MIDI soubor s možností provedení tohoto převodu i v reálném čase.

WIDI Professional obsahuje speciální MIDI editor „True Tone Editor“.

Hudba může být reprezentována dvěma různými formami:

  • Vlnovým průběhem  - záznam průběhu akustického tlaku v čase (záznam na magnetofonu, soubor WAV nebo MP3 atd.) V tomto případě slyšíme to, co bylo zaznamenáno. Mnoho nástrojů a zvuků, které znějí souběžně se navzájem překrývá. Z toho plyne, že editace takového záznamu (změna not, změna aranžmá atd.) je v podstatě nemožná.
     
  • Hudební notací – tištěná partitura, MIDI soubory, jde prakticky o seznam příkazů, které udávají, jaká nota, jakým nástrojem má v určitém okamžiku hrát. Tento způsob záznamu hudby je snadno upravovatelný a zabírá obecně mnohem méně prostoru (co do množství dat) než  předchozí případ. Ačkoliv ne každý zvuk je možné tímto způsobem zaznamenat (lidská řeč, hluky atd.).

 

Rozpoznávání hudby je speciální, závažný, matematický úkol, který nemá univerzální řešení, ale přesto vám rozpoznávací systém WIDI s  použitím   moderního algoritmu  nabízí s dostatečnou přesností zpracovat i polyfonní skladby. Rozmanitost nastavení dává možnost přimět program k rozpoznání různých hudebních stylů a nástrojů.

WIDI je multifunkční aplikace, která obsahuje takové funkce, jako nahrávací hudební program, okna pro zobrazení průběhu zvuku, speciální notový editor (jen u profesionální verze) a další, které umožňují vizuální porovnání spektrogramu zaznamenané originální hudby a výsledku získaného po rozpoznání programem WIDI.

Program WIDI podporuje nekomprimované soubory typu WAV, WMA, MP3, CD stopy a dokonce i zvuk, který přichází z mikrofonu, bez nutnosti záznamu do souboru (rozpoznávání v reálném čase).

 
 
 
 
 
Detail produktu WIDI Pro
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 4.0.3
Omezení20 dní, zpracování 10-ti sekund hudby
Výrobce   (vše od výrobce)Midimaster
Stránka produktuhttp://www.midimaster.de
Podporovaný jazykNěmecky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem50
Hodnocení Instaluj.cz
40
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 14.06.2018, soubor je bezpečný
Operační systémWindows XP/7
Velikost souboru4,22 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download WIDI Pro
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace