stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Zjednodušení práce >> Uživatelská nabídka
 
 

zpět na výpis

Uživatelská nabídka

Uživatelská nabídka 1.2

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Alternativa k hlavní nabídce Start ve Windows
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Uživatelská nabídka manažerem stahování
 

Uživatelská nabídka je určena ke spouštění aplikací.Program nevyžaduje instalaci do systému Windows a nevyužívá ani systémového registru, protože pro ukládání nastavených údajů používá běžný textový soubor. To umožňuje umístit program na nesystémové disky nebo dokonce na výměnné jednotky (Flashdisk). Tyto tzv. přenosné aplikace jsou v poslední době velmi populární (více na http://portableapps.com).
Program Uživatelská nabídka je současně svým řešením vhodný i právě pro spouštění přenosných aplikací, protože dovede vyhodnotit z uložené cesty k souboru případnou změnu jednotky při přenosu na jiný počítač nebo při připojení dalších zařízení v odlišném pořadí. Velké uplatnění nalezne program u uživatelů, kteří z různých důvodů obnovují systémový disk z předem vytvořené zálohy. Typicky se jedná o vývojáře a testery.
Program umožňuje evidovat celkem až 450 uživatelských položek. Pro přehlednost byl vytvořen systém dvou úrovní, kde hlavní úroveň je vytvořena devíti kategoriemi a vlastní nabídky jsou podřízené, tvoří druhou úroveň. Kategorie byly zvoleny proto, aby se mohly příbuzné nabídky sdružovat. Toto řešení se v praxi osvědčilo, a je dostatečné z hlediska kapacity i zachování přehlednosti.
Kromě spouštění aplikací lze program používat jako nástroj na správu často používaných dokumentů, multimediálních souborů nebo internetových adres.

Údaje nabídky se zapisují do jednoho ini souboru, údaje hesel do jednoho datového souboru. To umožňuje snadné zálohování všech o údajů i konfigurace programu. V případě souboru ini i přístup k uloženým informacím v textovém tvaru.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Uživatelská nabídka
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.2
Výrobce   (vše od výrobce)datales
Stránka produktuhttp://www.datales.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem5
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows XP/Vista/7
Velikost souboru903,18 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Uživatelská nabídka
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace