[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

UPX manager

 CZ    ZDARMA   

 
Grafické rozhranní pro komprimační program UPX.
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 UPX manager

Pro jeho využití je potřeba vlastnit vynikající komprimační nástroj UPX, který umí komprimovat spustitelné exe soubory a výrazně tak snížit jejich finální velikost, přitom zkomprimovaný soubor je až o 60% menší a stále stejně funkční jako před vlastní komprimací.

Ovládání manageru pro UPX je velmi jednoduché a zvládne to i začátečník. Při prvním spuštění programu budete vyzváni k nalezení samotného UPX komprimátoru na vašem PC. Cestu k němu si manager bude pamatovat, pouze v případě že bude cesta neplatná, vyzve Vás znovu. V manageru si můžete zvolit komprimační úroveň, která má hodnoty 1 až 9 a Best (Nejlepší). Vyhledáte si soubor, který máte v úmyslu komprimovat nebo dekomprimovat a stisknete tlačítko pro zvolenou funkci. Pro rychlou komprimaci stačí na zvolená soubor dvakrát kliknout. Dále je možné testovat zda je soubor již komprimován a nechat si zobrazit informace o síle stlačení.

V nastavení manageru je uložená cesta k samotnému programu UPX, ta ovšem nelze měnit, pokud bude neplatná manager to zjistí a vyzve Vás k opětovnému zadání. Co však měnit lze jsou asociační oblasti, jsou to vlastně typy souborů které bude manager zobrazovat a dovolí práci s nimi. Ve standardním nastavení je možné komprimovat/dekomprimovat soubory typu com, exe, scr. Já používám UPX i na komprimaci OCX knihoven a jiných binárních souborů. Nové nastavení asociačních oblastí je potřeba potvrdit stiskem tlačítka "Uložit". Program UPX užijí hlavně programátoři ale může se hodit každému kdo z jakéhokoli důvodu potřebuje zmenšit velikost spustitelných souborů.

 

UPX manager - komprimujeme a komprimujeme MAGAZÍN

náhledJestliže se vám zdá nadpis výše jako trošku zmatečný a nepochopili jste odborné slovo, které se v něm hned dvakrát nachází, rozhodně nemusíte zoufat, v následujících několika málo odstavcích si dokonalou...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu UPX manager
Licencezdarma
Výrobce   (vše od výrobce)crapper
Stránka produktuhttp://www.volny.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem684
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
AVG a NOD32Kontrola dne 02.04.2020, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Velikost souboru22,50 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download UPX manager
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama