[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Systémové nástroje >> Ostatní >> Steam Deck Tools
 
 

zpět na výpis

Steam Deck Tools

Steam Deck Tools 0.6.17

 ZDARMA   

 
Steam Deck umožňuje ovládání ventilátoru svého herního zařízení
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Steam Deck Tools

Steam Deck Tools je sada nástrojů, které vám umožňují řídit nastavení vašeho herního zařízení Steam Deck a optimalizovat jeho výkon. Umožňuje vám ovládat ventilátor a zobrazovat hodnoty týkající se FPS a baterie v několika režimech.

Nástroj pro ovládání ventilátoru vám umožňuje nastavit rychlost ventilátoru podle vašich preferencí. Můžete jej nastavit tak, aby byl tichý, nebo tak, aby poskytoval maximální výkon.

Nástroj pro zobrazení výkonu vám zobrazuje hodnoty týkající se FPS, baterie a dalších parametrů. Můžete jej použít ke sledování výkonu vašeho herního zařízení Steam Deck a k identifikaci jakýchkoli potenciálních problémů.

Steam Deck Tools je užitečný nástroj pro každého, kdo chce vytěžit maximum ze svého herního zařízení Steam Deck. Může vám pomoci zlepšit výkon, snížit hluk a udržet vaše herní zařízení v dobrém stavu.

Zde je několik konkrétních příkladů toho, jak můžete Steam Deck Tools použít:

• Chcete-li zlepšit výkon, můžete použít nástroj pro ovládání ventilátoru k nastavení rychlosti ventilátoru na maximum. To pomůže udržet vaše herní zařízení v chladu a zlepšit výkon.

• Chcete-li snížit hluk, můžete použít nástroj pro ovládání ventilátoru k nastavení rychlosti ventilátoru na minimum. To pomůže udržet vaše herní zařízení tiché, ale může také snížit výkon.

• Chcete-li sledovat výkon svého herního zařízení, můžete použít nástroj pro zobrazení výkonu k zobrazení hodnot týkajících se FPS, baterie a dalších parametrů. To vám pomůže identifikovat jakýchkoli potenciálních problémů.

Steam Deck Tools je užitečný nástroj pro každého, kdo chce vytěžit maximum ze svého herního zařízení Steam Deck. Může vám pomoci zlepšit výkon, snížit hluk a udržet vaše herní zařízení v dobrém stavu.

 
 
 
 
 
Detail produktu Steam Deck Tools
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 0.6.17
Výrobce   (vše od výrobce)ayufan-research
Stránka produktuhttps://github.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem7
Hodnocení Instaluj.cz20
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
AVG a NOD32Kontrola dne 21.10.2023, soubor je bezpečný
Operační systém
Windows 7/8/10/11
Velikost souboru11,06 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Steam Deck Tools
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama