[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Datum a čas >> SPRINX PTimer
 
 

zpět na výpis

ikona programuSPRINX PTimer

SPRINX PTimer 2.4.1

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Evidence času stráveném na úkolech
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Potřebujete vědět, kolik času Vám zabralo provedení nějaké práce na projektu? Nástroj PTimer vám umožní nejen sledovat čas strávený na jednotlivých úkolech, ale i čas strávený jednotlivými aktivitami, které jsou s plněním úkolů svázány. Můžete tak přesně změřit, kolik minut/hodin jste u projektu strávili telefonováním, psaním e-mailů, vytvářením grafických návrhů a mnoha dalšími aktivitami, které si sami definujete. PTimer je možné používat samostatně, zároveň jej lze propojit s oblíbeným CRM řešením SprinxCRM.

Hlavní funkce:

  • Evidence času stráveném na úkolech
  • Snadné a rychlé přepínání mezi aktivními úkoly jedním kliknutím na ikonu v liště nástrojů
  • Úkoly lze přiřadit dlouhodobějším projektům
  • Automatické připomínání
  • Automatické ukládání naměřeného času
  • Start aplikace při startu operačního systému
     

Projekty
Každý dílčí úkol může být součástí nějakého většího projektu. Nástroj PTimer obsahuje přehlednou stromovou strukturu, díky níž se nejen snadno zorientujete a rychle najdete příslušný úkol/projekt, na kterém potřebujete právě pracovat, ale také vám umožní vidět informace zvlášť pro jednotlivé úkoly a zvlášť pro projekty. Snadno se tak dozvíte, kolik času zabralo řešení dílčích úkolů i celých projektů.

Úkoly
Uživatel si může založit v hlavním okně aplikace libovolný počet projektů a úkolů. Pomocí tlačítek pak může přepínat mezi úkoly a označit tak, na kterém úkolu pracuje. Aktivní úkol je označen písmenem "A" a na tomto úkolu se postupně načítá strávený čas.

Ikona v systémové liště
Pokud aplikace běží, zobrazuje se v systémové liště její ikona. Po najetí kurzorem nad ikonu se v tooltipu zobrazí aktivní úkol. Rychlé přepínání aktivního úkolu Uživatel může kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu a v kontextovém menu přepnout aktivní úkol.

Evidence úkolů
U každého úkolu lze evidovat projekt a typ aktivity, který je při plnění úkolu prováděn. Ve výsledku lze tedy sledovat celkový čas strávený plněním úkolů na sledovaném projektu za delší časové období. Kromě těchto údajů lze u každého úkolu doplnit podrobný popis. Každý požadavek/úkol je opatřen vlastním identifikátorem (BugID), na jehož základě jej snadno a rychle vyhledáte.

Uložení do databáze
Časy strávené na jednotlivých úkolech lze následně zapsat do databáze aplikace spolu s podrobným popisem. Nejčastěji se tak děje na konci pracovního dne. Uživateli se zobrazí okno s přehledem naměřených časů. V tomto okně má možnost přidělit k úkolům projekty a typy aktivit.

Prohlížení dat
Po uložení do databáze lze tuto databázi prohlížet v samostatném okně. Při prohlížení je možno záznamy filtrovat podle data, projektu a typu aktivity.

Automatické upozornění
Uživatel si může nastavit, aby se jej aplikace v pravidelných intervalech dotazovala, zda stále pracuje na označeném úkolu. V takovém případě se u ikony aplikace zobrazí informační bublina.

Automatické ukládání
Čas, který je naměřen na jednotlivých úkolech, je v pravidelných intervalech ukládán do systémového registru. Při vypnutí počítače jsou tedy naměřené hodnoty uchovány. Stejně tak v případě neočekávaného výpadku operačního systému.

Upgrade na verzi klient-server
Jednouživatelskou verzi aplikace lze jednoduchým způsobem nahradit verzí klient-server, která data ukládá do databáze systému SEP. Uživatelské rozhraní je stejné jako u jednouživatelské verze. Stažení popisu produktu je možné na produktových stránkách, kde se také dozvíte více informací o možnosti verze klient-server.

 
 
 
 
 
Detail produktu SPRINX PTimer
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2.4.1
Výrobce   (vše od výrobce)SPRINX Systems a.s.
Stránka produktuhttp://www.sprinx.cz
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden10
Stažení celkem3 499
Hodnocení Instaluj.cz52
Hodnocení uživatelé
5 (2 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 2) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 28.06.2022, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru418,00 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download SPRINX PTimer
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2022 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama