[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Utility >> Datum a čas >> SPRINX PTimer
 
 

zpět na výpis

SPRINX PTimer

SPRINX PTimer 2.4.1

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Evidence času stráveném na úkolech
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

Potřebujete vědět, kolik času Vám zabralo provedení nějaké práce na projektu? Nástroj PTimer vám umožní nejen sledovat čas strávený na jednotlivých úkolech, ale i čas strávený jednotlivými aktivitami, které jsou s plněním úkolů svázány. Můžete tak přesně změřit, kolik minut/hodin jste u projektu strávili telefonováním, psaním e-mailů, vytvářením grafických návrhů a mnoha dalšími aktivitami, které si sami definujete. PTimer je možné používat samostatně, zároveň jej lze propojit s oblíbeným CRM řešením SprinxCRM.

Hlavní funkce:

  • Evidence času stráveném na úkolech
  • Snadné a rychlé přepínání mezi aktivními úkoly jedním kliknutím na ikonu v liště nástrojů
  • Úkoly lze přiřadit dlouhodobějším projektům
  • Automatické připomínání
  • Automatické ukládání naměřeného času
  • Start aplikace při startu operačního systému
     

Projekty
Každý dílčí úkol může být součástí nějakého většího projektu. Nástroj PTimer obsahuje přehlednou stromovou strukturu, díky níž se nejen snadno zorientujete a rychle najdete příslušný úkol/projekt, na kterém potřebujete právě pracovat, ale také vám umožní vidět informace zvlášť pro jednotlivé úkoly a zvlášť pro projekty. Snadno se tak dozvíte, kolik času zabralo řešení dílčích úkolů i celých projektů.

Úkoly
Uživatel si může založit v hlavním okně aplikace libovolný počet projektů a úkolů. Pomocí tlačítek pak může přepínat mezi úkoly a označit tak, na kterém úkolu pracuje. Aktivní úkol je označen písmenem "A" a na tomto úkolu se postupně načítá strávený čas.

Ikona v systémové liště
Pokud aplikace běží, zobrazuje se v systémové liště její ikona. Po najetí kurzorem nad ikonu se v tooltipu zobrazí aktivní úkol. Rychlé přepínání aktivního úkolu Uživatel může kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu a v kontextovém menu přepnout aktivní úkol.

Evidence úkolů
U každého úkolu lze evidovat projekt a typ aktivity, který je při plnění úkolu prováděn. Ve výsledku lze tedy sledovat celkový čas strávený plněním úkolů na sledovaném projektu za delší časové období. Kromě těchto údajů lze u každého úkolu doplnit podrobný popis. Každý požadavek/úkol je opatřen vlastním identifikátorem (BugID), na jehož základě jej snadno a rychle vyhledáte.

Uložení do databáze
Časy strávené na jednotlivých úkolech lze následně zapsat do databáze aplikace spolu s podrobným popisem. Nejčastěji se tak děje na konci pracovního dne. Uživateli se zobrazí okno s přehledem naměřených časů. V tomto okně má možnost přidělit k úkolům projekty a typy aktivit.

Prohlížení dat
Po uložení do databáze lze tuto databázi prohlížet v samostatném okně. Při prohlížení je možno záznamy filtrovat podle data, projektu a typu aktivity.

Automatické upozornění
Uživatel si může nastavit, aby se jej aplikace v pravidelných intervalech dotazovala, zda stále pracuje na označeném úkolu. V takovém případě se u ikony aplikace zobrazí informační bublina.

Automatické ukládání
Čas, který je naměřen na jednotlivých úkolech, je v pravidelných intervalech ukládán do systémového registru. Při vypnutí počítače jsou tedy naměřené hodnoty uchovány. Stejně tak v případě neočekávaného výpadku operačního systému.

Upgrade na verzi klient-server
Jednouživatelskou verzi aplikace lze jednoduchým způsobem nahradit verzí klient-server, která data ukládá do databáze systému SEP. Uživatelské rozhraní je stejné jako u jednouživatelské verze. Stažení popisu produktu je možné na produktových stránkách, kde se také dozvíte více informací o možnosti verze klient-server.

 
 
 
 
 
Detail produktu SPRINX PTimer
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 2.4.1
Výrobce   (vše od výrobce)SPRINX Systems a.s.
Stránka produktuhttp://www.sprinx.cz
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden5
Stažení celkem2 685
Hodnocení Instaluj.cz52
Hodnocení uživatelé
5 (2 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 2) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 08.07.2019, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8
Velikost souboru418,00 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download SPRINX PTimer
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world