[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Fotky & Design >> Ostatní >> SoftOrbits Icon Maker
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

SoftOrbits Icon Maker

SoftOrbits Icon Maker 1.4

 TIP   

 
Tvorba vlastních ikon
 

 

Stáhnout zdarma

Získat snadnější vyhledávání na Seznam.cz

 

 SoftOrbits Icon Maker

SoftOrbits Icon Maker nabízí vše, co potřebujete pro navrhování, úpravy a převádění malé grafiky, je nezbytným nástrojem pro všechny vývojáře aplikací. I když neumíte kreslit, nástroj vám pomůže vytvořit skvěle vypadající ikony z jakéhokoli obrázku, automaticky aplikuje efekty a vytvoří ikony s normálním, zvýrazněným, aktivním a deaktivovaným vzhledem.

Komplexní úpravy ikon - SoftOrbits Icon Maker přichází s některými z nejkomplexnějších grafických funkcí pro úpravy, které můžete od editoru ikon očekávat. K dispozici jsou nástroje pro oříznutí, rotaci, kreslení a úpravy na úrovni pixelů, které vám umožní vytvořit jedny z nejlépe vypadajících ikon.

Ohromující speciální efekty - s SoftOrbits Icon Maker můžete snadno vylepšit své ikony širokou škálou speciálních efektů. Můžete zaostřit ikony nebo přidat rozmazání, změnit jas a sytost a použít více než 20 dalších speciálních efektů dostupných ve vestavěném editoru. Můžete barvit ikony, přidávat stíny a záře, vytvářet aktivní a deaktivované verze ikon a používat širokou škálu ovládacích prvků včetně geometrické korekce a zkreslení.

Podporuje animované ikony (.ani) a kurzory (.cur), což umožňuje upravovat více snímků a generovat animované sekvence v reálném čase.

Automatické vytváření ikon v dávkovém režimu - SoftOrbits Icon Maker přichází s výkonným dávkovým režimem, který vám umožňuje aplikovat předdefinované efekty a vytvářet systémové ikony pro vaši cílovou platformu z řady různých obrázků. 

Import ikonových knihoven z ICL, DLL a EXE  - SoftOrbits Icon Maker umožňuje importovat ikony z různých knihoven, včetně souborů ICL, DLL a EXE, vytvářet ikony ze souborů JPEG, TIFF, GIF, BMP a PNG a importovat mnoho dalších grafických formátů.

 
 
 
 
 
Detail produktu SoftOrbits Icon Maker
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.4
Výrobce   (vše od výrobce)SoftOrbits
Stránka produktuhttps://www.softorbits.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem3
Hodnocení Instaluj.cz30
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 09.11.2019, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/8/10
Velikost souboru7,61 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download SoftOrbits Icon Maker
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world