[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Fotky & Design >> Ostatní >> SoftOrbits Icon Maker
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

ikona programuSoftOrbits Icon Maker

SoftOrbits Icon Maker 1.8

 TIP   

 
Tvorba vlastních ikon
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 SoftOrbits Icon Maker

SoftOrbits Icon Maker nabízí vše, co potřebujete pro navrhování, úpravy a převádění malé grafiky, je nezbytným nástrojem pro všechny vývojáře aplikací. I když neumíte kreslit, nástroj vám pomůže vytvořit skvěle vypadající ikony z jakéhokoli obrázku, automaticky aplikuje efekty a vytvoří ikony s normálním, zvýrazněným, aktivním a deaktivovaným vzhledem.

Komplexní úpravy ikon - SoftOrbits Icon Maker přichází s některými z nejkomplexnějších grafických funkcí pro úpravy, které můžete od editoru ikon očekávat. K dispozici jsou nástroje pro oříznutí, rotaci, kreslení a úpravy na úrovni pixelů, které vám umožní vytvořit jedny z nejlépe vypadajících ikon.

Ohromující speciální efekty - s SoftOrbits Icon Maker můžete snadno vylepšit své ikony širokou škálou speciálních efektů. Můžete zaostřit ikony nebo přidat rozmazání, změnit jas a sytost a použít více než 20 dalších speciálních efektů dostupných ve vestavěném editoru. Můžete barvit ikony, přidávat stíny a záře, vytvářet aktivní a deaktivované verze ikon a používat širokou škálu ovládacích prvků včetně geometrické korekce a zkreslení.

Podporuje animované ikony (.ani) a kurzory (.cur), což umožňuje upravovat více snímků a generovat animované sekvence v reálném čase.

Automatické vytváření ikon v dávkovém režimu - SoftOrbits Icon Maker přichází s výkonným dávkovým režimem, který vám umožňuje aplikovat předdefinované efekty a vytvářet systémové ikony pro vaši cílovou platformu z řady různých obrázků. 

Import ikonových knihoven z ICL, DLL a EXE  - SoftOrbits Icon Maker umožňuje importovat ikony z různých knihoven, včetně souborů ICL, DLL a EXE, vytvářet ikony ze souborů JPEG, TIFF, GIF, BMP a PNG a importovat mnoho dalších grafických formátů.

 
 
 
 
 
Detail produktu SoftOrbits Icon Maker
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 1.8
Výrobce   (vše od výrobce)SoftOrbits
Stránka produktuhttps://www.softorbits.com
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem93
Hodnocení Instaluj.cz50
Hodnocení uživatelé
0 (0 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení uživatel
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 12.05.2024, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows 7/10/11
Velikost souboru7,61 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download SoftOrbits Icon Maker
  
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama