stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Soft-4-Sale

Soft-4-Sale G5.28d

 CZ    TIP   

 
Nečekaně komplexní CRM, které Vám pomůže uřídit celou firmu
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Soft-4-Sale pomocí akcelerátoru
 

 Soft-4-Sale

Informační systém Soft-4-Sale představuje "nečekaně komplexní CRM" řešení, které pomáhá převážně malým a středním firmám řídit vztahy se zákazníky.

V čem spočívá jeho nečekaná komplexnost? Systém Soft-4-Sale umí řídit všechny hlavní procesy ve firmě! Jeho předností je schopnost dobře řídit proces získávání nových a udržení starých zákazníků, ale řízení firmy je téma mnohem širšího záběru.

Rozsah dodávaného řešení je velmi komplexní: od marketingu k realizaci obchodních případů, od kalkulace nabídkové ceny až po zaúčtování vystavené faktury, od záznamů plánu času až k manažerským analýzám firemních procesů, od samostatného PC až po internetové řešení dostupné neomezeně.

Všechno pohromadě potom tvoří jedno ucelené a přitom konfigurovatelné řešení, které využívá k řízení podnikatelských aktivit přes 475 zákazníků v České a Slovenské republice. Soft-4-Sale je systém modulový, to znamená, že jeho uživatelé mohou podle aktuální potřeby firmy skládat jednotlivé moduly a přizpůsobit systém požadavkům i specialitám provozu jejich firmy.

Díky velké variabilitě a flexibilitě se ze systému Soft-4-Sale stává systém šitý na míru potřeb uživatelů. Jádro systému Soft-4-Sale tvoří CRM řešení, které svým rozsahem pokrývá oblasti: operativní, servisní i analytickou.

CRM nástroje Vám pomohou rychle a efektivně pracovat s informacemi od zákazníků, využít je pro budování jejich loajality, zvýšení úspěšnosti v obchodních příležitostech a navýšení zisku Vaší firmy.

Komplexnost systému Soft-4-Sale podtrhují další moduly systému, které na sebe vzájemně navazují, doplňují se a rozšiřují rozsah celého řešení. Soft-4-Sale tak představuje profesionální nástroj, který Vám pomůže efektivně a přehledně řídit informační zdroje, marketingové aktivity, firemní operativu, obchod, dodávky služeb, projektové zakázky, výrobu, ekonomiku a v neposlední řadě e-commerci Vaší firmy.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Soft-4-Sale
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) G5.28d
Omezení90 dnů
Výrobce   (vše od výrobce)MTJ Service, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.soft-4-sale.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem412
Hodnocení Instaluj.cz
58
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 1 / + 7) 
Operační systémWindows ME/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru66,76 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Soft-4-Sale
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace