[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

diskuse k programu Skype

Diskuse Skype

Diskuse s ostatními uživateli o tomto programu. Podělte se o své zkušenosti, rady a tipy jak software lépe využívat, jak jej vylepšit atp.

Vaše přezdívka
Email (nepovinné)

 Chci dostávat reakce uživatelů na email

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 
profilové foto

Liduš · Kdo se připojí jako host? · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, prosím o radu ve vytvořené skupině přátel. Opakovaně se připojuje do hovoru host, potřebuji zjistit kdo je host?rnMá Skype tuto možnost nebo nemám jako zakládající

Reagovat · 16. prosinec 2023 15:37

profilové foto

Rajdek · Re: Kdo se připojí jako host?

Host se může připojit pouze na základě pozvánky, jinak tam nemá co dělat. Neposílali jste někdy někomu pozvánku? viz zde www.skype.com/cs/feature...

profilové foto

MichalCZ · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Relativně starý program ale pořád dobrý! :D

Reagovat · 04. říjen 2022 20:31

profilové foto

RA · sdílení

prosím o radu, když chci sdílet film třeba na hbo nebo netflix tak jde vidět jen černé okno, vše okolo jde vidět, ale film jen zvuk bez obrazu nevíte čím to je?

Reagovat · 29. květen 2022 18:14

profilové foto

Rajdek · Re: sdílení

může jít o zabezpečení proti sdílení filmu a nebo o technickou funkci Skype proti zátěži jejich serverů u přenosu obrazu, ale spíše to první, filmy na těchto platformách mají určité zabezpečení přímo ve videu, aby se nedaly stahovat atd.

profilové foto

TK · skype vyskakovací okno

Dobrý den, prosím o radu, stahla jsem Skype-8.83.0.408, mám to pouze na chatování. Okno rozhovoru zavírám. Jde nějak nastavit, aby při příchozí zprávě pouze zazněl zvuk, ale nevyskočilo okno s textem ? Děkuji

Reagovat · 27. duben 2022 12:03

profilové foto

Rajdek · Re: skype vyskakovací okno

Dobrý den, toto nastavení najdete v nastavení Skype (tři tečky) dále v nabídce Oznámení - kde lze pak oznámení různě nakonfigurovat.

profilové foto

Betty · zmenšení · uživatel obdrží odpověď emailem

Podařilo se mi nějak omylem zmenšit kompletně celé skype tak, že se nedá vůbec nic přečíst. Podobně jako když si změnšíte stránku ctrl a kolečkem myši, ale to u Skype nefunguje. Ani příkazové zkratky ctrl+shift+plus a všechny možné kombinace. Po přeinstalování to stejné. Neví někdo co s tím?

Reagovat · 26. leden 2022 11:03

profilové foto

Rajdek · Re: zmenšení

Dobrý den, měnit velikost písma lze pouze pro chat, to najdete v nastavení - posílání zpráv - velikost textu. Pokud je ale písmo malé i všude jinde než v chatu s uživatelem, bude problém v nastavení písma Windows, zkuste pak postupovat podle support.microsoft.com/cs...

profilové foto

Betty · Re: zmenšení

Všechno ostatní je normální, jenom to skype mikroskopický.

profilové foto

Betty · Re: zmenšení

prnt.sc/26jkeat

profilové foto

Janča · skype

Obnovit

Reagovat · 30. listopad 2021 00:57

profilové foto

Nela · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím o radu, na skype volaného slyším a on mě ne, kde je chyba. Při zkoušce echa zpětný zvuk nefunguje, poradíte, děkuji.

Reagovat · 09. říjen 2021 10:37

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Zkontrolujte zda je mikrofon dobře nastavený, viz např. support.microsoft.com/cs...

profilové foto

boby · volaný neslyší · uživatel obdrží odpověď emailem

mám problém se zvukem na skype, volaný mě vidí, ale neslyší, já volaného slyším i vidím - poradí mi někdo, stalo se po aktualizaci

Reagovat · 22. září 2021 23:07

profilové foto

Rajdek · Re: volaný neslyší

v programu Skype v Nastavení zvolte Zvuk a video a zkontrolujte, zda je zvolený správný vstup mikrofonu, popř. můžete různé nastavení pak testovat na testovacím hovoru v kontaktech jej naleznete pod názvem Echo / Sound test service, normálně na něj zavoláte a on nahraje pak pár sekund váš hovor a zjistíte tak jestli už nastavení pracuje správně.

profilové foto

HoP · Nejde video · uživatel obdrží odpověď emailem

Děkuji za odpověď, ale poraďte jak to udělat, aby se Skype při každém vypnutí neaktualizoval na verzi 8,72. Pokud aktualizaci zakážu, Skype nejde otevřít. Při pokusu o otevření vždy požaduje aktualizaci. Takže nastává postup, který jsem již popsal.

Reagovat · 28. květen 2021 19:17

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde video

Koukal jsem a Skype opravdu neumožňuje vypnout aktualizace, na internetu jsem našel řešení jednoho uživatele: Řešení, jak zakázat automatickou aktualizaci aplikace Skype 8.x v systému Windows. Zdá se, že tento proces je řízen souborem skype-setup.exe, ale i když tento soubor odstraníte, bude znovu doplněn, pokud jej Skype nenajde. Záludné! Zde je tedy řešení, které je řízeno z uživatelského GPO: 1. Ukončete Skype / ujistěte se, že Skype neběží; 2. Najděte adresář se souborem skype-setup.exe, můj byl ve složce usersMyNameAppDataRoamingMicrosoftSkype for Desktop; 3. Odstraňte soubor skype-setup.exe nebo jej přejmenujte na skype-setup-old.exe nebo podobně; 4. Vytvořte v tomto adresáři novou složku a pojmenujte ji skype-setup.exe; 5. Hotovo.

profilové foto

HoP · Nejde video · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím o technickou pomoc. Mám stejné potíže jako Jarda. Volaný mě vidí, ale já jeho ne. Kameru nemohu zapojit do jiného USB, kameru mám nainstalovanou z výroby v rámu počítače. Tato závada se objevila po aktualizaci z verze 8,68 na verzi 8,72. V místním servisu zjistil, že pokud verzi 8,72 odinstaluji a nainstaluji starou verzi, video pracuje bez závad. Provedli přeinstalování W10 a dokonce jsem měnil i disk. Závada trvá. Při verzi 8,72 se video nezobrazí i ve funkci nastavení. Takže po každém vypnutí, nebo restartu PC, musím odinstalovat 8,72 a naistalovat verzi 8,68. Poraďte co s tím.

Reagovat · 28. květen 2021 11:34

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde video

Zjišťoval jsem v diskuzích a na webech Microsoftu a tento problém má více lidí, dodnes neexistuje ale oprava a jediné řešení je tak zatím používat verzi 8.68 dokud nevydají nějakou verzi Skype, kde bude problém opraven. Jde tedy o problém přímo ve Skype, nesouvisí to s operačním systémem ani s provozovanými programy. Osobně mě jedině napadá že problém může být u určité značky nebo typu kamery a možná by pomohlo vyměnit kameru, např. za nějakou jinou přes připojení USB, ale nemohu to zaručit.

profilové foto

Pavluna · Skype

Nejde my skype;chci nové heslo

Reagovat · 24. květen 2021 14:12

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Dobrý den, návod jak resetovat heslo najdete např. zde www.instaluj.cz/magazin/...

profilové foto

JARDA · Kamera.......

Zdravím, z ničeho, nic jsem se přestal vidět při skype hovoru, volaný mě vidí, já pro kontrolu jen po zaškrtnutí kamery vidím černé políčko. Cos tím???

Reagovat · 30. duben 2021 12:58

profilové foto

Rajdek · Re: Kamera.......

Pokud jde o počítač, může být na vině třeba ovladač web kamery, zkusil bych webkameru vložit do jiného USB, tím se kamera znovu inicializuje, popř. pak i otestujte v nastavení jestli se zobrazuje, popř. je možné i různě obraz konfigurovat.

profilové foto

Miloš · Rose Paul

Ahoj....

Reagovat · 14. duben 2021 21:22

profilové foto

Jara · Nefunkční verze 8.68 Win7

Dobrý den, upgrade skype na verzi 8.68 se donekonečna snaží vykonat znovu. Při opětovném nainstalování verze 8.67 se spustí pouze mašinerie upgrade na 8.68 a smyčka se opakuje. Přijde mi to, že nová verze programově filtruje Win7. Je to tak? A má někdo nějaké řešení? Děkuji. Jara

Reagovat · 02. březen 2021 09:46

profilové foto

effdddddddcv · hg

To snad ani není možný nejde stáhnout starší verze

Reagovat · 23. únor 2021 09:46

profilové foto

Rajdek · Re: hg

Prověřoval jsem, stahování starších verzí u nás funguje ale to zda budou fungovat už je věc jiná, starší verze Skype fungovat nemusí protože došlo ke změnám v protokolu komunikace a způsobu přihlašování přímo ve zdrojových kódech programu.

profilové foto

Marie · Lze sdílet jen desktop

Dobrý den, měla bych dotaz. Mám Macbook a skoro celý rok vše perfektně fungovalo, ale od minulého týdne mi nejde sdílení obrazovky. Respektive jde, ale jen se mi nabídne možnost sdílet desktop, tzn. plochu a nenabídne mi to možnost jako kdysi sdílet další okna - webové stránky, cvičení apod. Mám nejnovější verzi Skypu, zkoušela jsem odinstalovat, nainstalovat, v počítači mám zakliknutý přístup ke sdílení obrazovky. Nevíte prosím Vás co s tím? Moc děkuji

Reagovat · 16. únor 2021 13:53

profilové foto

Rajdek · Re: Lze sdílet jen desktop

Dobrý den, tady vám bohužel neporadíme, zaměřujeme se pouze na OS Microsoft Windows, zkuste např. prohledat podporu na stránkách Skype, zde support.skype.com/en/faq... bohužel jen ale anglicky.

profilové foto

vendas · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

měl jsem skype nastaven před 4roky a chtěl bych ho vytvořit

Reagovat · 24. listopad 2020 20:32

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Stačí stáhnout a nainstalovat Skype např. z našich stránek a po spuštění vám nabídne přihlášení nebo registraci, stačí pak postupovat dle pokynů na obrazovce.

profilové foto

vousatej · nemám heslo SKYPE · uživatel obdrží odpověď emailem

Zapomněl jsem heslo na SKYPE .... dík

Reagovat · 22. listopad 2020 21:06

profilové foto

Rajdek · Re: nemám heslo SKYPE

Zkuste postup dle článku na www.instaluj.cz/magazin/...

profilové foto

Zaaa · Vyhazování z výuky Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, prosím dá se zjistit zpětně, kdo koho při on-line hodině vyhazoval ze skupiny? Dohledá to aspoň správce? Děkuji

Reagovat · 11. listopad 2020 12:56

profilové foto

Rajdek · Re: Vyhazování z výuky Skype

Dobrý den, bohužel pokud vím tak toto dohledat nelze, Skype touto funkcí není vybaven.

profilové foto

Maty · Dotaz

Dobrý den. Po nějaké době jsem se opět přihlásila ke Skypu na mobilu. I když se uvádí , že je zdarma , ve chvíli kdy, se snažím s někým spojit hlásí mi to hlásí ,že mám nedostatečný kredit a spojení nefunguje. Co s tím? Rozhodně tuto službu nehodlám využívat ,pokud by se měla platit. Děkuji z odpověď.

Reagovat · 10. listopad 2020 09:28

profilové foto

Rajdek · Re: Dotaz

Dobrý den, pokud voláte na kontakty s telefonním číslem tak je pak vyžadován kredit, je třeba zvolit kontakty ze Skype - na lidi co mají nainstalován Skype a jste s nimi spojeni, zde je volání stále zdarma.

profilové foto

Vašek · Skype - dvě různé verze běžící současně.

Dobrý den.Po update na verzi W10 2004 19041.572 se mi nainstalovala verze Skype 8.66.0.74. Tato verze ale neodinstalovala starší verzi Skype, která běží společně s novou. Mám prostě dva Skype dole v liště se stejným účtem. Nevím jak se zbavit staré verze Skype. V seznamu aplikací vidím pouze verzi novou.

Reagovat · 06. listopad 2020 18:41

profilové foto

Rajdek · Re: Skype - dvě různé verze běžící současně.

Dobrý den, v počítači se vám nyní nachází dva druhy Skype a to Skype pro desktop a Skype z Windows store, je tak na vás který si chcete nechat, a který odinstalovat, Skype pro desktop můžete odinstalovat přes staré ovládací panely a Skype z Windows Store přes novou nabídku Start - Nastavení - Aplikace. Nebo před odkaz www.microsoft.com/cs-cz/...

profilové foto

blažena · nejde mi skype · uživatel obdrží odpověď emailem

nejde mi skypa

Reagovat · 26. září 2020 09:20

profilové foto

Marie · Skype

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jak mám odstranit chybu. Přes měsíc si bez problému chatuju s jedním kontaktem a najednou to nefunguje. Objeví se oznámení, že se aktualizuje konverzace a vypadne to. Pak ještě naskočí oznámení, že aplikace přestává pravidelně fungovat. Mám staženou nejnovější verzi, několikrát jsem skype odinstalovala, znovu nainstalovala a pořád stejný problém. Mobil jsem před instalací také restartovala. Vytvořila jsem si další nový účet, ale bez úspěchu. Děkuji.

Reagovat · 24. červenec 2020 13:11

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Bohužel pokud jde o Skype v mobilu, s tím Vám osobně neporadím, zkuste se obrátit na jiné stránky, např. na www.androidforum.cz/ kde můžete s ostatními uživateli zkusit problém vyřešit.

profilové foto

tompazb@outlook.cz · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Při dnešním spuštění PC jsem zjistil, že na žádné kliknutí nereaguje ikona Skype. Jak Skype uvést do provozu ?

Reagovat · 22. červenec 2020 16:41

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Zkusil bych Skype reinstalovat, nejprve jej přes ovládací panely odinstalujte a následně stáhněte nejnovější verzi z www.instaluj.cz/skype a opět nainstalujte a přihlaste se svým účtem. Tato reinstalace uvede Skype do továrního nastavení a odstraní případné problémy.

profilové foto

Krsevan · Nechodí zprávy u Skype

Dobrý den, reaguji na stejný dotaz, mám totiž úplně stejný problém → Dobrý večer, dnes mi přestaly přicházet zprávy od jednoho kontaktu, ale jemu moje zprávy přijdou.vse ostatní funguje.prosim o radu

Reagovat · 16. červenec 2020 21:35

profilové foto

Marta · skype už není

Otevřela jsem dnes skype a objevila se hláška Váš skype byl odhlášen. Dosud fungoval, nic jsem neudělala a skype a kontakty jsou pryč. Kdo to mohl udělat? Co mám udělat, moc to neumím, jsem již docela starší ...A za druhé mohu mít i dva skypové účty, pro případ, že se nějak podaří obnovit starý účet a mít ještě jeden rezervní, když se opět něco stane?

Reagovat · 14. červen 2020 12:26

profilové foto

Rajdek · Re: skype už není

Skype se Vám je odhlásilo a je potřeba se znovu přihlásit, po přihlášení se kontakty vrátí zpět jak byly. Stalo se to zřejmě proto, že se Vám Skype automaticky aktualizoval na novější verzi.

profilové foto

mikes · Pridani skupiny do kontaktu

Dobry den, da se ve Skype pridat skupina mezi kontakty? jsem clenem skupiny, ale mam ji jen v hovorech a chatech, pritom bych ji radsi mel v kontaktech, protoze vetsinou volam prave celou skupinu, nikoli jednotlivce

Reagovat · 01. červen 2020 19:39

profilové foto

Jaroslav · Staršíverze-nová verze..? · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, poté co jsem si -na výzvu Microsoftu- nainstaloval novou verzi 8,60.0,76 /5/ exe mně polovina Skypových jmen přestala fungovat..nejde otevřít a zahájit videovýuku, jména na liště zůstávají..kde je problém? U druhé půlky jmen to jde normálně.. Děkuji za pomoc a vysvětlení. Jaroslav

Reagovat · 22. květen 2020 12:53

profilové foto

Nemám · Skype jeho obnova. · uživatel obdrží odpověď emailem

Měla jsem nainstalovaný SKYPe,včera jsem ho chtěla spustit a jen se to dvakrát protočilo a pak nic.Nevím,proč mi to nejde,chtěla bych ho více používat.Děkuji

Reagovat · 21. květen 2020 17:08

profilové foto

Rajdek · Re: Skype jeho obnova.

Zkuste z tohoto odkazu www.instaluj.cz/skype stáhnout a nainstalovat Skype znovu do počítače v nejnovější verzi, věřím že pak spustit už půjde, pro jistotu bych před instalací ještě restartoval počítač příkazem Start - Restartovat, při obyčejném vypnutí a zapnutí se může spustit jen hibernační režim a ten nemusí ukončit všechny vlákna systému.

profilové foto

Irena · Odebírání z hovoru · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám online výuku se žáky přes skype, sdílíme obrazovku všechno super. Jen se děcka vzájemně vyhazují z hovoru....šesťáci, někteří lumpové...Tak je z hovoru odebere. Jde zjistit, kdo dělá a případně jde nastavit, aby směl odebírat jen ten, kdo skupinu vytvořil? Děkuji. Jányšová

Reagovat · 07. květen 2020 12:09

profilové foto

Rajdek · Re: Odebírání z hovoru

Dobrý den, bohužel nelze odebírání zakázat a není ani možnost zjistit kdo koho vyhodil, nevím proč to má Skype takto naprogramováno, ale momentálně s tím nejde nic dělat, musela by se leda použít úplně jiná aplikace pro volání.

profilové foto

Verča · Re: Odebírání z hovoru

Dobrý den, nám to dělá taky. Ale dělá to skype ne děti. Stala jsem u dcery a někoho to vyhodilo a napsalo, ze to udelala ona, ale pritom ne.

profilové foto

Tomáš · Skype

Dobrý den, dnes mi přestal fungovat skype a píše mi to, MS už nepodporuje skype, nebo něco takového a mám W7. Děkuji předem za odpověd.

Reagovat · 06. květen 2020 12:45

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Starší verze Skype už nejsou podporovány, nainstalujte tak nejnovější verzi např. z www.instaluj.cz/skype a mělo by se to opět rozjet.

profilové foto

Jiří · Dotaz · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den.Potřeboval bych,aby mi p.Rajnek odpověděl.Moc děkuji,třeba mi to pomůže.

Reagovat · 04. květen 2020 17:00

profilové foto

Rajdek · Re: Dotaz

Pokud se podíváte do Nastavení - Zvuk a audio - a u mikrofonu se signalizuje zvuk, zkuste kliknout ještě na Uskutečnit bezplatný testovací hovor, nejdříve vás nahraje a pak vám nahraný zvuk přehraje, pokud toto bude funkční máte Skype v pořádku a je možné že problém je u uživatele, kterému voláte. Pokud ne, napište jaký máte operační systém a jakou verzi Skype, zkusil bych dohledat na internetu bližší informace.

profilové foto

Jiří · Dotaz · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den.Moc se omlouvám za předchozí příspěvek.Napíši to znovu.Mám 3týdny nový notebook Lenovo V145.Na tom SKYPU mi nejde mikrofon ane reprák.V nastavení mi to ukazuje,že je plně funkční.Děkuji za radu

Reagovat · 01. květen 2020 16:29

profilové foto

Jiří · Dotaz · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den.Mám 3týdny nový notebook Lenovo V145.Do teĎ běžel nádhreně bez problémů,až nyní mi přestal fungovat reprák na skypu a nevím jak jej zapnout.V nastavení mi to ukazuje,že je plně funkční.Děkuji za radu Hajný

Reagovat · 30. duben 2020 15:50

profilové foto

Rajdek · Re: Dotaz

Dobrý den, v seznamu kontaktů by jste měl najít kontakt s názvem Echo / Sound Test Service, zkuste na něj zavolat, jde o diagnostický automat, v první fázi vás nahraje a ve druhé vás přehraje. Podíval bych se na nastavení reproduktoru i pod Windows ne jen na Skype, např. zkuste spustit nějaké video, zda zvuk bude slyšet.

profilové foto

Edit · Problém · uživatel obdrží odpověď emailem

Nevím co dělat. Nemůžu psát ani volat prý nemám kredit? Co to jako znamená?

Reagovat · 21. duben 2020 12:22

profilové foto

Rajdek · Re: Problém

volání ze Skype na Skype je zadarmo, uživatele musíte mít přidaného v kontaktech, na tlačítku Kontakty, tlačítkem Nový kontakt jde prohledat databází kontaktů Skype. Pokud zadáváte telefonní číslo, nebo máte uložený kontakt i s telefonním číslem a uživatel zrovna není online, pak to vyžaduje kredit protože jde o volání na klasického operátora.

profilové foto

Olea-Anna · videohovor

Dobrý den, prosím o radu. Mám poprvé nastavený Skype na notebooku, nevím si rady s videohovorem. Kamera je zabudovaná. Když spustím zkušební verzi, pro kontrolu zvuku, jsem na obrazovce já, což chápu, že při zahájení hovoru můžu nějak? přepnout- jako při videohovoru v mobilu. Obrázek je ale malé velikosti a nevím, jak jej zvětšit na celou obrazovku. Prosím o jednoduchou radu pro začátečnici pokročilejšího věku, dík, O.

Reagovat · 07. duben 2020 17:43

profilové foto

Olea-Anna · Re: videohovor

omyl

profilové foto

Martin · Odpojení jiným uživatelem

Dobrý den. Dá se zjistit kdo mne odpojil ze skupinového hovoru, když se objeví hláška: jiný uživatel vás odpojil od hovoru Nebo lze to nastavit tak, aby odpojování někým jiným nebylo možné? Syn má skype výuku a zřejmě nějaký spolužák se takto neustále baví, že ho odpojuje.

Reagovat · 06. duben 2020 11:59

profilové foto

Paulie · skupinové hovory

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s nastavením práv ve Skype skupině? Konkrétně mi jde o to, aby se dalo členům skupiny zakázat odebírat z hovoru, případně zakazovat mikrofon jiným členům. Ideálně aby tyto práva měl pouze zakládající člen. Nemohu to v nastavení najít a přijde mi to dost na hlavu, když se do skupiny může přidat i host bez účtu. Budu rád za každou radu. Díky.

Reagovat · 04. duben 2020 22:15

profilové foto

Paulí · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím o radu.Když se chci přihlásit do skypu,tak mi to hlásí: Narazili jsme na problém s vaším účtem Microsoft. Pokud ho chcete vyřešit, přihlaste se v prohlížeči k webu account.live.com. Zkoušela jsem se přihlásit k webu account.live.com,ale tam žádná pomoc není. Mám windows 7 ultimate, Skype mám 3 den a už to takto blbne. www.instaluj.cz/magazin/... Tuto adresu mám odzkoušenou, vše jsem udělala podle rad, bohužel se nehnu z místa. Už jsem z toho nešťastná, prosím pomoc :/

Reagovat · 03. duben 2020 20:11

profilové foto

libor · skype se otevře při spuštění pc na obrazovce

Když pustím pc otevře se na obrazovce Skype nevim jak to vypnout

Reagovat · 03. duben 2020 10:26

profilové foto

marie · skype

Nainstalovala jsem si novou verzi skype,dnes už zase nefunguje. Odhlasili mne kvůli zabezpečení

Reagovat · 01. duben 2020 17:09

profilové foto

Blanka · přeinstalace

Dobrý den, skype mi už dlouho nefunguje. Musím ho přeinstalovat na novou verzi? Mám Apple. Je stále zdarma? Děkuji za pomoc.

Reagovat · 31. březen 2020 20:08

profilové foto

Rajdek · Re: přeinstalace

dobrý den, Skype bude vždy zdarma, pokud používáte starší verzi tak zcela určitě je potřeba ho aktualizovat nebo nainstalovat verzi nejnovější.

profilové foto

Katka · Ve skupijně neslyšíme jednoho uživatele · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, prosím moc o radu. Teprve před týdnem jsem si nainstalovala Skype. Potřebuji ho pro komunikaci v tří-členné skupině. Můj problém je, že dvě ze skupiny se vidíme i slyšíme, třetí uživatelku však jen vidíme, ale neslyšíme ji a ona neslyší nás. Přitom třetí uživatelka běžně skypuje s jinými a problém nemá. Prosím můžete poradit? Může to být třeba tím, že jsme si s druhou uživatelkou stáhly skype teprve teď a ta třetí ho má už dlouho, např. jiná verze? Moc děkuji.

Reagovat · 25. březen 2020 16:09

profilové foto

Rajdek · Re: Ve skupijně neslyšíme jednoho uživatele

Dobrý den, bohužel se skupinovým hovorem nemám moc zkušeností, ale když jsem pracovně volal, vždy fungoval a nebylo potřeba nic speciálně nastavovat, určitě však je vždy dobré používat nejnovější verzi, Skype měnil volací protokoly a je možné že problém je způsoben starší verzí, nemůžu to však z praxe potvrdit.

profilové foto

Rou · Rada ohledně Skypu · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, poprosil bych o radu se skupinovým chatem. Když je přihlášeno více lidí na konverzaci tak se stane že někdo z přihlášených mě ,,vyhodí z konverzace a nebo mi ztlumí hovor . Jak dohledám např. z 25přihlášených kdo to byl? Předem děkuji za odpověď .

Reagovat · 23. březen 2020 23:10

profilové foto

josef · nejde mi přijmout video hovor na muj mobil · uživatel obdrží odpověď emailem

mám mobil zn Xiaomi ,když mě někdo volá ze skype z p.c na skype co mám v mobilu ,tak když zvednu sluchátko ,tak mě tam nejde ani obraz ani zvuk ,nevím co s tím mám dělat ,aby ,když mě někdo volá na skype ,abych je mohla přijmout jak zvuk ,tak i video ,děkuji za odpověd

Reagovat · 21. březen 2020 21:41

profilové foto

Rajdek · Re: nejde mi přijmout video hovor na muj mobil

Tedy bohužel nejsme přeborníci v mobilech a Androidu, spíše Windows ale zkuste Skype z mobilu odinstalovat a pak znovu nainstalovat přes Google Play, a pokud se vás aplikace zeptá na povolení přístupu ke kameře, tak zvole Ano. Při hovoru pak by měla jít kliknout ikonka kamery, aby se kamera zapnula a video hovor uskutečnil. Aspoň takto to funguje na mém telefonu, ale mám jinou značku.

profilové foto

Ivan · Echo při volání

Zdravím, máme Skype pro firmy a při kolektivním volání s kolegy nám hovor ruší silné echo, který nemůžeme odstranit. Podmínky: všichni mají NB v dokovací stanici, mikrofon a repro v NB, ty máme zavřené, jedeme přes monitor. Děkuji za radu

Reagovat · 11. březen 2020 14:07

profilové foto

Rajdek · Re: Echo při volání

Pomoc řešení tohoto problému nabízí přímo Skype na svém webu zde support.citrix.com/artic... sw řešení dle Skype je nainstalovat RealTime Optimization Pack.

profilové foto

babca16 · skype

neukazuje se mě kdo volá

Reagovat · 24. únor 2020 11:31

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Pokud máte na mysli video volajícího, toto neovlivníte, volající může kameru vypnout a nebo ji vůbec nemusí mít a tím pádem se nezobrazí.

profilové foto

Antonie Jurušková · nejde mi skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, snažím se nastavit skype už nějakou dobu a nedaří se mi to. Je možné mi s tím pomoci? Jurušková

Reagovat · 23. únor 2020 10:27

profilové foto

Rajdek · Re: nejde mi skype

Video návod jak nainstalovat skype najdete např. zde www.youtube.com/watch?v=... popř. můžete upřesnit kde jste se zasekli, budu-li vědět pomůžu.

profilové foto

kapelnice · dopis

kapelnice

Reagovat · 19. únor 2020 08:21

profilové foto

Lada · Nefungující Skype ve W7

Od té doby, co Microsof koupil Skype a začal v něm řádit, jsou s ním samé problémy.. Už několik dní mně Skype ve W7 nefunguje. úUdajně pro příliš velký počet špatných přihlášení. Je to lež, byl spuštěn automaticky a den předtím fungoval. Nelze se přihlásit ani přes jméno Skype, ani přes e-mail, ani přes jiný účet. Oři pokusu o přihlášení na jejich stránce vyzvídá krom osobních údajů i údaje o platební kartě! - samozřejmě zůstalo nevyplněno. Ani tak nelze zprovoznit. Mám silné podezření, že Microsoft tímto trestá ty, kteří odmítli přejít na jejich špionážní systém mzmetek W10, ve kterém nefungují ani v režimu kompatibility programy fungující bezproblémově ve W7 a W8.1.

Reagovat · 01. únor 2020 12:17

profilové foto

babca16 · skype

nezobrazuje se mě zvonění skype když někdo volá

Reagovat · 14. leden 2020 13:03

profilové foto

Kenedz · Velikost zobrazení Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Mně a dalším se zmenšilo zobrazení seznamu /vlevo/ a také u psaní zpráv Skype. V nastavení to je na největší velikost. Jak to vrátit zpátky?

Reagovat · 23. prosinec 2019 16:59

profilové foto

emška · skype vrátit do P.C. · uživatel obdrží odpověď emailem

Šel mi skype na p.c. najednou se stratil,zkoušel jsem to znova přihlásit a ono nic.Učet mám pod MICROSOVTU pod heslem ,které nechci měnit taky proč.Jestli jsem řádně přihlášen tak proč to nejde.Kdo za to zodpovídá,kdo je opovědný nebo nikdo za nic neodpovídá já tomu nerozumím.Doufám,že mě to vrátíte do mého P.C. Děkuji beru to za vyřízenou věc sokol emil.

Reagovat · 05. prosinec 2019 19:26

profilové foto

Rajdek · Re: skype vrátit do P.C.

Dobrý den, za Skype je odpovědný Microsoft, my zde se jen snažíme pomoci lidem dobrovolně, pokud Vás Skype nechce přihlásit a přihlašovací jméno i heslo máte správně, pravděpodobně bude problém v tom že na PC se vám nachází již stará verze Skype a je třeba ji aktualizovat. Mělo by stačit stáhnout z tohoto odkazu www.instaluj.cz/skype nejnovější verzi a spustit její instalaci a nainstalovat ji na váš PC, následně by již mělo přihlášení fungovat.

profilové foto

Hampejznice · Skype

Zdravím mám problém Skype chce volat pouze na telefon když dám hovor chce zaplatit dá se nějak vrátit volání pouze na pc a ne na telefon ? poslední verze ,reinstalace nepomohla. Díky

Reagovat · 05. prosinec 2019 12:09

profilové foto

dědek · skype

Dobrý den. Při přihlašování na Skype s mi pořád dokola objevuje hlášen í- Něco se stalo........ Nedá se dostat k užívání Skype. Děkuji za radu ke by mohla být chyba.

Reagovat · 27. listopad 2019 14:20

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Dobrý den, doporučil bych Skype přeinstalovat, viz návod zde www.instaluj.cz/magazin/...

profilové foto

Petra · Skype kredit

Dobrý den. Prosím o radu.. Mám nainstalovaný Skype v tel. Chtěla jsem volat do zahraničí. U skypu je v nabídce měsíční kredit zdarma. Vyplnila jsem všechny potřebné údaje, číslo kredity atd. Banka mi transakci neschvaluje. Je problém v cenné když je tam nula? Jak si s tím poradit?

Reagovat · 17. listopad 2019 14:25

profilové foto

Rajdek · Re: Skype kredit

Problém bude spíše v bance, pokud banka transakci neschválí ikdyž jde o nulovou částku, zkuste kontaktovat banku, možná bude třeba jen na vaší kartě povolit internetové platby nebo aktivovat 3D secure.

profilové foto

pepyno50 · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

chci obnovit skype

Reagovat · 08. listopad 2019 16:30

profilové foto

Rajdek · Re: skype

nevím přesně co tím myslíte, ale mrkněte na www.instaluj.cz/magazin/... je zde popsáno jak obnovit heslo či přeinstalovat Skype.

profilové foto

Edita · historie

Dobrý den, prosím jak se dostanu v chatu na staré zprávy, 2,3,6,9 mesicu atd.a treba az od začátku konverzace, tak jak to šlo v dřívejsim skypu.A zmizely mi fotky po aktualizaci z galerie.Děkuji

Reagovat · 29. říjen 2019 11:33

profilové foto

Rajdek · Re: historie

Dobrý den, staré zprávy lze zobrazit tak, že budete rolovat stále nahoru a starší zprávy se budou postupně načítat a zobrazovat, pokud v nich potřebujete něco najít stačí použít klávesovou zkratku CTRL+F a prohledá se celá historie. Galerie po aktualizaci mi taky fotky hned nezobrazila ale když jsem poklikal na zobrazení jen dokumentů a vrátil se na galerii tak fotky byly zpátky, nejspíš tak jde o nějakou drobnou chybku aplikace.

profilové foto

Iveta · Nemohu se přihlásit na Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den,prosím o radu.Když se chci přihlásit do skypu,tak mi to hlásí: Narazili jsme na problém s vaším účtem Microsoft. Pokud ho chcete vyřešit, přihlaste se v prohlížeči k webu account.live.com. Zkoušela jsem se přihlásit k webu account.live.com,ale tam žádná pomoc,rada není.Můžete mi prosím poradit? Děkuji moc.

Reagovat · 14. říjen 2019 08:35

profilové foto

Rajdek · Re: Nemohu se přihlásit na Skype

Dobrý den, zkuste pomocí návodu zde www.instaluj.cz/magazin/... obnovit heslo k vašemu Skype účtu, mohlo by to tak lépe pomoct zjistit kde je problém s přihlášením. Doporučuji rovněž mít nainstalovanou nejnovější verzi, starší skype mívá problém s přihlášením.

profilové foto

Věra · Skype

měla jsem po celé roky Skype a najednou nemůžu otevřít tento Skype

Reagovat · 12. říjen 2019 14:52

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Zkuste Skype aktualizovat na nejnovější verzi, stáhnout jej můžete zde www.instaluj.cz/skype starší verze Microsoft odpojil protože používalo jiné přihlašovací algoritmy.

profilové foto

bubo3691 · porucha · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, prosím o radu, neslyším vyzvánění ani volajícího, oni mě slyší. Před pár dny bylo vše v pořádku.

Reagovat · 06. říjen 2019 14:37

profilové foto

Rajdek · Re: porucha

Zkuste si projít nastavení Skype v menu na Zvuk a video, popř. zde i můžete otestovat hovor. Zkontrolujte i jestli Vám správně funguje zvuková karta a zvuky počítač přehrává např. při spuštění mp3 nebo videa na youtube. Při aktualizaci Windows mohl vypadnout ovladač zvukové karty a nebo se nějak přenastavit.

profilové foto

nemám · prosím obnovit skype · uživatel obdrží odpověď emailem

prosím poraďte, jak obnovit skype, snažím se, ale nestačí to

Reagovat · 19. září 2019 08:06

profilové foto

Rajdek · Re: prosím obnovit skype

nevím co přesně se snažíte obnovit, jestli heslo pro přihlášení na Skype, postup najdete v našem článku zde www.instaluj.cz/magazin/...

profilové foto

janina · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

měla jsem skype a už rok mi nefunguje a teď ho vůbec nemůžu nainstalovat co mám dělat.

Reagovat · 16. srpen 2019 14:37

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Pokud máte Windows 7 nebo Windows 10 zkuste instalaci ještě z našeho odkazu www.instaluj.cz/skype kde se nachází instalace Skype pro desktop, pokud by i tak nešlo instalovat, napište jaké chybové hlášení se zobrazuje.

profilové foto

haninka · nejde spusti skyp,stále jsem ho využívala · uživatel obdrží odpověď emailem

Točí se mi kolečko k přihlášení a ukončí se to .Děkuji

Reagovat · 08. srpen 2019 22:55

profilové foto

Rajdek · Re: nejde spusti skyp,stále jsem ho využívala

Pokud máte Windows 7 nebo 10 tak si stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi Skype www.instaluj.cz/skype jinak se přihlásit nepůjde, měnili tam přihlašovací protokoly.

profilové foto

petrdepo · Nelze se přihlásit k účtu · uživatel obdrží odpověď emailem

Po přeinstalování počítače a nové instalaci Skype 8.39 se nelze přihlásit pod původním jménem a heslem. Systém mám Windows XP profesional a zkoušel jsem nainstalovat i starší verze Skype, ale bez úspěchu. Přitom podle popisu měly být funkční i v systému Windows XP. Můžete mi poradit, kde by mohl být problém ?

Reagovat · 06. srpen 2019 10:06

profilové foto

Rajdek · Re: Nelze se přihlásit k účtu

Bohužel co jsem zjišťoval tak Skype už pod Windows XP neběží, starší verze Skype nainstalovat jdou ale nejde se v nich přihlásit a nové skype napíše hlášku že systém není podporován.

profilové foto

karelmrak · Kredit Skype

Skype mi ukradl 10? kredit. Píše, abych si opětně aktivoval, ale po přihlášení do účtu tam aktivační tlačítko není. Takže jen krádež?

Reagovat · 21. červenec 2019 18:07

profilové foto

Rajdek · Re: Kredit Skype

Těžko říct kde je problém, zkuste se obrátit přímo na podporu Microsoftu třeba přes support.microsoft.com/cs...

profilové foto

Venca · Nefunkční Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Mám notebook AcerMate 5520G s Windowsem Vista, který teď nepodporuje Skype a tudíž nemohu ho provozovat. Do té doby Skype byl bez problému a fungoval výtěčně. Je možné do starého počítače nainstalovat W 10 nebo jiný, který by Skype znovu zprovoznil? Nechce se mi kupovat nový. Děkuji.

Reagovat · 08. červen 2019 10:16

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunkční Skype

Pokud váš PC zvládne minimální parametry Windows 10 což si myslím že jo, protože máte Windows Vista, tak by stačilo nainstalovat Windows 10, levnou variantu ověřené licence Windows 10 najdete např. tady shop.instaluj.cz/windows...

profilové foto

KIKLOP · Skype

Ahoj Asi tak do nedávné doby jsem používal sedmičkový skype tu starší verzi ....A byl jsem spokojený ,docela jsem se těšil jak to šlape ..ALE ano ale ?. pak přišla osmiočková řada , a byl jsem trochu zklamaný ale zvykl jsem si nato až do doby kdy to házelo neopravitelnou chybu kterou způsobovalo nevím co !!!! Takže výsledek ??? ŠEL odkud přišel skype sem zrušil a hotovo ...

Reagovat · 01. červen 2019 10:25

profilové foto

terka · skype

Už jsem aktualizovala a nešlo to a následně vymazala a znova nainstalovala, a stále mi to nejde. Prosím poraďte co s tím.

Reagovat · 07. květen 2019 15:54

profilové foto

Rajdek · Re: skype

A co vám konkrétně nejde? Můžete skype z PC vyčistit pomocí www.instaluj.cz/skype-re... a pak znovu nainstalovat, pokud jde o technický problém, pokud problém s přihlášením, bude třeba možná resetovat heslo.

profilové foto

braith@seznam.cz · Skype 2 účty současně na mobilu · uživatel obdrží odpověď emailem

Lze mít dva účty současně na mobilu s androidem??? Poradíte jak!!!

Reagovat · 06. květen 2019 12:30

profilové foto

Rajdek · Re: Skype 2 účty současně na mobilu

Současně toto myslím nejde, jedině přepínat vždy přihlášení ale naráz mít dva skype mít nepůjde.

profilové foto

ladislav · skype

proč nejde skype

Reagovat · 28. duben 2019 13:51

profilové foto

FP · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

04.04.2019 mi prestal fungovať Skype v programe Vista 64 bit a nejde ani v novej ani z jednej zo starých verzii.

Reagovat · 08. duben 2019 08:46

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Skype přestal Windows Vista již oficiálně podporovat, podporovaný systém tak už je jen Windows 7, 8 a 10. Komunikační protokoly které jsou ve starších verzích Skype byly vypnuty a proto se vám nejde na Skype přihlásit. Doporučil bych tak přeinstalovat PC na novější systém, třeba Windows 7. Více zde support.skype.com/en/faq...

profilové foto

důchodkyně · SOS

Dobrý den, prosím o radu.Po provedení povinné aktualizace ze strany Skype se mi ztratily kontakty přátel vč. záznamů od nich.Díky moc..

Reagovat · 19. březen 2019 15:19

profilové foto

Rajdek · Re: SOS

Dobrý den, pokud máte Windows 10 je možné že máte teď skype 2x, jeden z Windows Store a druhy klasický. V každém případě by mělo stačit se odhlásit a znovu přihlásit vašimi údaji, protože vás teď Windows přihlásil údaji z Microsoft účtu, kde nemáte žádné kontakty, vznikly tak totiž dva účty na skype. MS toto vyřešil trochu nešťastně a je třeba si na přihlášeni tak teď více posvítit aby bylo správné, to kde máte své kontakty.

profilové foto

vosel brněnský · obnova dat na skype

nevíte někdo, jak se dá na fonu s androidem obnovit smazaná konverzace? moc díky! VB

Reagovat · 08. březen 2019 22:25

profilové foto

Rajdek · Re: obnova dat na skype

toto myslím nejde.

profilové foto

Daja · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobry den nainstalovala jsem si skype a kdyz snekym volam tak mne na kamere vidi vzhuru nohama zkousela jsem to nejak zmenit ale bohuzel to nejde poradtemi prosim co mam delat.dekuji

Reagovat · 07. březen 2019 18:11

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Pokud máte kameru nainstalovanou i s doprovodným SW, je třeba spustit konfiguraci té kamery a tam by mělo otáčení jít nastavit, bohužel kde to přesně je vám neřeknu, protože každý výrobce kamery to má trochu jinak. Každopádně musíte se dostat do nastavení kamery. Viz např. obrázek i.ibb.co/yfHYYVQ/2010-11...

profilové foto

vaclav.novak835 · vasek,jozka@seznam,cz

jak si mám nainstaliovat novou verzi skype

Reagovat · 13. únor 2019 17:37

profilové foto

Rajdek · Re: vasek,jozka@seznam,cz

Stačí stáhnout z www.instaluj.cz/skype a nainstalovat do PC, pokud na vašem PC už skype je tak se aktualizuje, pokud není, bude provedená instalace nejnovější verze.

profilové foto

Bubu · Nemuzu se prihlasovat telefonem

Nejde se přihlásit na přihlašování telefonem. A také nemůžu dostat na listu ikonu na plnosti baterie

Reagovat · 11. únor 2019 08:34

profilové foto

kerbr · skype

Dobrý den ,mám tento problém. Skype je přihlášen a když mě někdo volá nic se neozývá a já tím pádem nevím že volá. Zjistím to až když sednu k počítači a otevřu Skype. Co s tím.

Reagovat · 08. únor 2019 17:53

profilové foto

standa · instalace instaluj.cz

dobrý den, stáhl jsem nějak, nevím jak, server instaluj.cz - chtěl jsem jen jednoduchý word, no a nyní te server nemohu odstranit ze stažených věci a v programu není.když chci odstranit, tak to piše, že ůkon nebude proveden nebot věc je otvřená v down.nechápu, nevyznám se v tom, prosím pomozte mi, děkuji

Reagovat · 31. leden 2019 13:40

profilové foto

HELCA · RADA

DOBRY DEN JIZ KSEM PSALA O SVEM PROBLEMU KIDYŽ MI VOLA KONTAKT TAK TO NEZVONI A ROVNOU JE U ME V POKOJI UDELALA JSEM CO JSTE MI PORADIL ALE DNES BYLA KONTROLA ALE NIC SE NEZMENILO TAK JA NEVIM CIM TO JE MUZETE MI PORADIT JESTE NECO JINEHO .dEKUJI

Reagovat · 04. leden 2019 15:19

profilové foto

Rajdek · Re: RADA

Můžete ještě zkusit pomocí aplikace www.instaluj.cz/reset-se... provést tovární nastavení Skype, a pak se znovu přihlásit jménem a heslem. V aplikaci vyberte vaše přihlašovací jméno a zvolte Skype Settings, AppData folder a Windows Registry a pak klikněte na Perform. Poté Skype znovu spusťte a přihlaste se. Skype bude v továrním nastavení.

profilové foto

PETR · sdělení

skype je dobrá věc, ale jen když funguje. U mne už podruhé vypadl zatím nejede už dva dny. Teď čtu reakce dalších účastníků a škoda, že jsem vůbec něco psal.

Reagovat · 03. leden 2019 18:19

profilové foto

Rajdek · Re: sdělení

Také bych doporučil zkontrolovat zda máte nejnovější verzi, starší verze skype se již nepřihlásí na server, popř. zkuste přeinstalovat skype stažením a spuštěním instalace např. z www.instaluj.cz/skype

profilové foto

tona gavel · Nejde skype na windous 7

Už delší dobu jsou potíže se skype na windous 7,ale teď už to nejde vůbec....

Reagovat · 17. prosinec 2018 17:53

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde skype na windous 7

Zkontrolujte jestli máte nejnovější verzi, starší verze se již nepřihlásí na server Skype.

profilové foto

Dáša · Skype překladač

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, nefunguje mi na skype překladač. Do pátku ještě fungoval.

Reagovat · 16. prosinec 2018 21:52

profilové foto

helca · rada · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobry den muzete mi nekdo poradit kdyz mi vola druha strana na Skype tak mi to nezvoni a rovnou se automaticky zapne kamera takze kdyz mam zaply pocitac nejsem u toho druha strana je automaticky u nas v pokoji a ja o tom ani nemusim vedet. Poradte co s tim.A pry nesvitim i kdyz jsem na pocitaci.

Reagovat · 15. prosinec 2018 14:45

profilové foto

Rajdek · Re: rada

Máte zapnutou funkci funkci Automaticky přijímat příchozí hovory, její nastavení - vypnutá najdete v Nastavení - Volání - dole Rozšířené - povolte Automaticky přijímat příchozí hovory.

profilové foto

zoufalá · Nemožnost spojit se s některými kontakty · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, mám problém s kterým si nevím rady. Na novém skype se mi nezobrazuje, že kontakt, který mi volá, je online chybí zelený puntík. Pokud mu zavolám normálním telefonem, ujistí mne, že je online. Pokud jsem zatím stačila zjistit, je to u kontaktů, u kterých je kromě jména také jejich monogram v kolečku před jménem. Můžete mi poradit?

Reagovat · 05. prosinec 2018 13:57

profilové foto

bocan · skype mám na ploše ale nemohu ho spustit · uživatel obdrží odpověď emailem

skype mam na ploše.ale nejde spustit

Reagovat · 18. listopad 2018 16:29

profilové foto

janynka · nelze otevřít skype · uživatel obdrží odpověď emailem

nelze otevfřít skype

Reagovat · 28. říjen 2018 18:13

profilové foto

martin · skype

Dobry den, jak se dostanu do skypu kdyz sem zapomel heslo a cislo co sem tam mel to uz neexistuje . dekuji za radu :

Reagovat · 14. říjen 2018 02:31

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Dobrý den, mrkněte na článek na www.instaluj.cz/magazin/... kde je postup jak postupovat při ztrátě hesla.

profilové foto

zoufalý · Jak obnovit Skype?

Dobrý večer přestal mi fungovat Skype.Jak ho lze znovu obnovit?Děkuji Vám za odpověď. Zoufalý

Reagovat · 14. říjen 2018 00:35

profilové foto

Rajdek · Re: Jak obnovit Skype?

Dobry den, starší verze skype již nejsou funkční, je třeba na PC nainstalovat nejnovější verzi Skype třeba z www.instaluj.cz/skype stáhnout a spustit soubor, instalace automaticky aktualizuje stávající skype.

profilové foto

Kristýna · Nefunguje Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám v práci Windows 10, nainstalovaný Skype - verze 8.31 ...... ten mi ale nefunguje, když napíši kolegyni zprávu, vůbec jí nepřijde, nebo je jí doručena až večer na jejím osobním tabletu. Zkoušela jsem Skype restartovat - dle Vašeho návodu a rady, včera to šlo hezky, ale dnes opět nefungoval. Tak jsem ho odinstalovala a nainstalovala znovu. Když jsem chtěla dát opět restart, už jsem toto tlačítko u programu nenašla. Vůbec netuším, co si s tím mám počít. Můžete mi, prosím, poradit? Děkuji moc za jakoukoliv odpověď.

Reagovat · 12. říjen 2018 08:43

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunguje Skype

Dobrý den, pokud jde o problém v práci, zkusil bych na toto zavolat vašeho IT technika, možná vám komunikaci skype blokuje firewall, na Windows 10 je možné používat i dvě verze Skype (desktop a verzi ze store) tak bych zkusil tu druhou zda problém bude tam i tam, hledal bych problém na PC nebo v síti, takhle bohužel těžko řici kde by mohl být problém.

profilové foto

verča · skype

Na starším počítči jsem používala skype bez poproblémůna Windows xp , v seznamu jsem viděla i zelené kolečko u každého jména, takže jsem viděla že můžu volat. Pak se mi tato služba zcela ztratila, že počítač není podporován. Tak jsem si zakoupila cela nový noťas a v tom se vúbec nevyznám. Mám instalován windows10 a nevím co s tím-

Reagovat · 28. září 2018 22:38

profilové foto

kamila · nespokojenost s novou verzy skaypu

Dříve jsem věděla kdo mi volá protože se oběvilo zelené označení už mě naháněla několikrát dcera a diví se proč nejsem na skaypu

Reagovat · 25. září 2018 10:18

profilové foto

kamila · chci vrátit starou verzy skaype

Vubec nejsem spokojená z novou verzí

Reagovat · 25. září 2018 10:03

profilové foto

madlina · nefunguje mi skype. · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, nevím proč,ale nefunguje mi. mám windows 7,nejnovější verzi skypu ale nefunguje.sice se přihlásí,.skype mne pozná,přivítá,ukaže kontakty ale nejde voalt,nejde ani echo,nejdou poslat zprávy. nefunguje po nejnovější aktualizaci před týdnem.místo volacího vyzvánění se ozývá poue takové žblunk,žblunk.

Reagovat · 18. září 2018 14:06

profilové foto

Rajdek · Re: nefunguje mi skype.

Dobrý den, zkuste skype resetovat do továrního nastavení, postup viz video zde youtu.be/bPP_QVeznBQ možná i zkuste na PC vypnout na zkoušku firewall jestli porty neblokuje on.

profilové foto

Robert · automatické přijímání hovorů · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, na mobilu mám v nastavení SKYPU automatické přijímání hovorů. Na notebooku Windows 10, SKYPE 210 ale tato volba není . Chtěl jsem jí využít k připojení domácí kamery. Jak na to ? Děkuji

Reagovat · 29. srpen 2018 11:07

profilové foto

Rajdek · Re: automatické přijímání hovorů

Dobrý den, Skype pro desktop toto umí, musíte mít ale verzi pro desktop, ne ze Windows store, skype tak odinstalujte z PC a nainstalujte tuto verzi www.instaluj.cz/skype po přihlášení pak tuto funkci najdete v Nastavení - Volání - dole Rozšířené - povolte Automaticky přijímat příchozí hovory.

profilové foto

Honza · Skype

Je to stále dokola, pouze to jinak vypadá. Funguje všechno, spokojenost.

Reagovat · 29. srpen 2018 09:18

profilové foto

Honza · Skype

Odinstalováno - nainstalováno - nastaveno a bez problému. Pro mne vyhovující.

Reagovat · 29. srpen 2018 09:10

profilové foto

Jana · Zobrazení skypu · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, po aktualizaci mi nesvítí na liště telefonní hovor, a nezovrazuje na monitoru když mi někdo volá. Také zprávy to neukazuje. Jak pokračovat.

Reagovat · 23. srpen 2018 12:09

profilové foto

Rajdek · Re: Zobrazení skypu

Dobrý den, toto chování moc nechápu, zkuste odinstalovat a nainstalvat tuto verzi www.instaluj.cz/skype nebo pokud máte Windows 10, spusťte z nabídky Start aplikaci Store a tam vyhledejte Skype a nainstalujte tuhle druhou variantu aplikace, snad jedna z nich bude správně funkční.

profilové foto

blauza · web kamera · uživatel obdrží odpověď emailem

Děkuji moc za odpověď, nechám si zatím dělat kameru co chce...:-

Reagovat · 20. srpen 2018 11:23

profilové foto

blauza · web kamera · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, mám nejnovější verzi Skype... nemám s tím problém, ale je možné upravit Web kameru, např změnit zaostření atd. jako to šlo dříve? Díky díky

Reagovat · 18. srpen 2018 15:20

profilové foto

Rajdek · Re: web kamera

Dobrý den, máte pravdu v novém Skype toto nikde není a nejde nic nastavit ohledně kamery, na skype pro Desktop i Skype pro Windows 10 ze Store, je to naprosto stejné a ač jsem hledal kde se dalo, dialog pro nastavení kamery jsem nenašel ani v systému přes ovládací panely. Jedna z možností je tak nainstalovat software příslušné kamery od výrobce (ne jen ovladače ale pokud mají i doprovodný software pro ovládání kamery), kde jde jejich aplikaci spustit a tam nastavit pak kameru globálně pro všechny aplikace stejně, skype si pak nastavení přebere, nicméně ne všechny kamery mají takovýto doprovodný software od výrobce k dispozici.

profilové foto

Petr · Instalace Skype

Mám Windows 8.Skype přestalo fungovat.Obinstaloval jsem jej.Po čase při nové instalaci se po použití instalačníhoi programu objeví pouze modrá tabulka s textem přihlášení se nezdařilo,zkuste to znova.Stisknutím tlačítka přihlásit to samé pořád dokola.Instalace starší verse již nejde,přehazuje to na novou. Děkuji

Reagovat · 16. srpen 2018 06:39

profilové foto

Rajdek · Re: Instalace Skype

Někdy pomůže si nechat obnovit heslo, návod jak na to najdete na www.instaluj.cz/magazin/... pod nadpisem - Jak obnovit heslo Skypu? přihlášení se tím resetuje a Skype by mělo naskočit zpět.

profilové foto

dina · nejde skype

Dobrý den, v posledních dnech má skype stále poruchy, většinou nejde psát v chatu,ale jde volat, někdy nejde ani volat. Skype jsem několikrát reinstalovala a restartovala počítač. Jsou teď nějaké výpadky nebo poruchy? Děkuji

Reagovat · 11. srpen 2018 11:36

profilové foto

Rajdek · Re: nejde skype

Ano jsou, sleduji problémy také, někdy třeba ani fotka nepřijde, jindy přijde rozmazaná apod. Pokud vám internet jede v pořádku (např. když pustíte video z youtube nebo jinde v prohlížeči online a neseká se) tak to bude skypem.

profilové foto

žádná · zrušení ikony skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, obracím se na Vás s problémem, který mě nastal díky posledních dvou vašich nových instalací na skype . Před tím jsem měla v dolní části obrazovky ikonu skype a tudíž jsem věděla, že mě někdo volá, protože se na ní vždy objevila číslice, nebo i žluté zabarvení, když jsem otevřela počítač. Nyní, když otevřu počítač, tak se mě hned objeví tabulka skype, ale ani zde nesvítí nikde zelená na kontaktech, že mě někdo volá, což se stalo zrovna dnes. Žádám tímto o obnovení ikony skype na dolní obrazovce , protože i touto ikonou jsem si teprve otevírala skype pro vlastní kontakt s nějakou osobou. Bylo to daleko přehlednější, protože, když nemusím, tak skype nepoužívám.Nepotřebuji po otevření hned koukat na prázdný a neoznačený skype, i když mě někdo volá. Navrhuji, aby na kontraktu, který mě volá také svítila zelená . Děkuji za vyřízení.

Reagovat · 09. srpen 2018 10:31

profilové foto

Rajdek · Re: zrušení ikony skype

Dobrý den, rád bych předem upozornil že my nejsme autoři programu a nemáme na něj žádný vliv, pouze se snažíme reagovat zde v diskuzích na dotazy je li to v našich silách, což právě u vašeho problému nejste sto pomoci, skype je nově přeprogramován na jinou platformu a spousty funkcí zmizelo, chová se také úplně jinak a nezbývá než jen počkat, zda autoři programu doplní opět funkce tak, jak jsme byli zvyklí, nebo se alespoň pokusí nám staré skype přiblížit.

profilové foto

kamila · Re: zrušení ikony skype

chci vrátit starou verzy skaype

profilové foto

babička · žádost o radu · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, mám nově nainstalovanou poslední verzi Skype. Prosím o radu:1/ dnes jsem začala psát zprávu, a po několika písmenech mi celé Skype zčernalo, tisk je bílý, fotky u kontaktů zůstaly v původní barvě. Jak se mám vrátit k bílému podkladu? 2/ U původního starého Skype mě zvukové znamení upozornilo, když se někdo z mých přátel na Skype připojil. U této verze mi jen naskočí zelená tečka. Jak si mám zvukové znamení nainstalovat? 3/ při korespondenci mi zvukové znamení oznámí, že mám od někoho zprávu, ale jen v tom případě, když mám Skype částečně zakryté Seznamem. A to jen první zprávu, další při diskusi už neoznamuje. Jak si mám toto zvukové oznamování nainstalovat? Děkuji Vám předem za radu. babička

Reagovat · 08. srpen 2018 13:24

profilové foto

Rajdek · Re: žádost o radu

Dobrý den, pokusím se pomoci, 1) změna barvy skype je nastavitelná zde, viz video youtu.be/VpmwZJUOmJk 2) a také 3) pokud jde o upozornění, zvuky apod. bohužel tady vás zklamu, skype toto už neumí, snad později bude opět naprogramováno, autoři programu totiž skype celé přeprogramovali resp. udělali znovu na jiné platformě a tak veškeré funkce ubrali či zjednodušili.

profilové foto

Kadlec · skype

Já také nevím proč mě to vyzvalo k zadání účtů ale mohu vám zaslat foto ze zprávou co tam bylo napsáno bylo tam je li vám 18 roku zašlete vaše číslo učtu bude vám odečtena poměrná částka k uspěšnému dokončení přihlášení skype vás Microsoft.

Reagovat · 07. srpen 2018 12:44

profilové foto

Kadlec · Skype

Mám ten samý problém chce to po mně svolení rodičů když postupuji dle návodu přes stránky Microsoft a dojdu až na konec chce to po mně číslo učtu že se odečte nějaká částka nevím kolik a že to vrátí tak jsem v koncích uplně.instaloval jsem starší verze na pc ale píše mi máte již starou verzi byl jste odhlášen a přitom jsem se ani nepřihlásil skype mám již od prvopočátku.

Reagovat · 07. srpen 2018 10:01

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Nevím proč by to po vás mělo chtít vůbec nějaké číslo účtu pro ověření, napadá mě zavolejte nebo napište na českou pobočku Skype sídlící v Praze, jejich kontakty jsou např. na adrese www.edb.cz/firma-899511-...

profilové foto

bess · tato aktualizace se nepovedla · uživatel obdrží odpověď emailem

Dnes jsem si stáhla nové skype. Zmizely mi všechny kontakty, tudíž i komunikace s nimi. Je to jako by mi někdo ukradl soukomé dopisy od přátel. Zmizela mi i profilová fotografie a poněvadž jsem se musela znovu přihlašovat a heslo jsem dávno zapoměla, žádali po mně i telefonní číslo, které já nejsem ochotna nikomu sdělovat. Tohle vidím jako neopávněný zásah do soukromí.

Reagovat · 31. červenec 2018 21:00

profilové foto

Rajdek · Re: tato aktualizace se nepovedla

Pokud zmizely všechny kontakty a chaty, budete přihlášena pod jiným účtem na skype, možná dokonce pod novým, usuzuji takto protože bylo po vás vyžadováno i telefonní číslo, staré registrace neměli povinnost mít nastavený telefon. Kdysi byla registrace dle přezdívky, pak Microsoft vyžadoval pro registraci emailovou adresu a nově se jde registrovat i jen dle telefonního čísla. Chtělo by to tak zjistit jaká byla stará registrace (její přihlašovací přezdívka nebo email) a obnovit pak heslo k ní, pak by se vám zpět i vrátili kontakty a obsah chatů.

profilové foto

Pavelh · 2x Skype na jednom počítači · uživatel obdrží odpověď emailem

Potřebuji spustit na jednom počítači současně dva různé účty na Skype. Ve staré verzi to šlo /secondary, ale v nové verzi 8.xxx to nejde. Nevíte jak to udělat v nové verzi?

Reagovat · 24. červenec 2018 14:37

profilové foto

Rajdek · Re: 2x Skype na jednom počítači

Zdá se že tam došlo k nějakým změnám co se týká parametrů spouštění, mrkněte na answers.microsoft.com/en...

profilové foto

reditelka · Jak nastavit velikost písma a historii v nové verzi · uživatel obdrží odpověď emailem

Včera jsem si, bohužel, stáhla novou verzi skype, která mi byla stále nabízena a nemohu si teď nastavit velikost písma text je teď na úrovni 7-8 a nemůžu nic dělat s historií, chci si nastavit mazání, ale nedostanu se nikde na nástroje.

Reagovat · 16. červenec 2018 08:50

profilové foto

Rajdek · Re: Jak nastavit velikost písma a historii v nové verzi

Zkuste Skype odinstalovat a znovu nainstalovat, nebo pokud máte Windows 10 tak jsou tam k dispozici dvě varianty Skype, a to by mohl být ten problém, vy budete chtít používat Desktio verzi skype, viz náš článek www.instaluj.cz/magazin/...

profilové foto

ladkajar · skype

Konečbě jedna starší verze funguje

Reagovat · 07. červen 2018 20:00

profilové foto

Scraeder · Re: skype

jakou prosím? Mám stejný problém

profilové foto

majda · skype

dobrý den prosím o pomoc již pul roku nemužu skypovat nejde mi nic nefunguje ani přihlaseni nic je to tím že mam windows XP ??dekuju

Reagovat · 20. květen 2018 11:53

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Dobrý den, bohužel ano, Skype pod Windows XP už nerozchodíte ani ve starší verzi, sice nainstalovat půjde, ale pak se nejde přihlásit, neexistuje ani alternativní software a bylo by potřeba nainstalovat alespoň Windows 7 aby jste Skype mohla používat, pokud novější Windows nezle na váš PC nainstalovat, zkuste třeba přejít na Android na vašem PC více zde www.instaluj.cz/android-...

profilové foto

pavilek9258 · souhlas rodičů · uživatel obdrží odpověď emailem

Pane Rajdku, skajpa používám spoustu roků je mi 69 a poraďte, kde mám sehnat zmiňovaný a vynucovaný Souhlas rodičů? Nechci zakládat nový účet - chci si ponechat starý nick, který zná spousta lidí. Zkoušel jsem na základě jiných diskuzí stáhnout starší verzi a je to naprosto bez šance. Při instalaci staré verze se objeví hláška že je problém s download serverem a nabízí to stažení jiné verze - což je ta dokurvená nejnovější.

Reagovat · 17. duben 2018 18:34

profilové foto

Rajdek · Re: souhlas rodičů

Zkuste tuto offline starší verzi co se nepřipojuje na server www.instaluj.cz/skype/st... mě se povedla nainstalovat (v menu Nápověda - O skype byla uvedena verze 7.4.0 z roku 2015) jiné můžou být online a tak stahují vždy tu nejnovější. Nicméně, do budoucna se vám skype může stejně znovu aktualizovat a tak pak v menu Skype - Profil - Upravit profil - si nastavte vaše datum narození, aby vás skype znovu nechtěl pak autorizovat u rodičů. Buď kliknete na Spravovat nebo datum narození najdete někde tam, je to dle toho jaký máte skype účet, jestli Microsoft, nebo ještě staré přihlášení z dob kdy skype Microsoft nevlastnil.

profilové foto

miksha69 · SKYPE

zdravím, po aktualizaci se nemůžu přihlásit do skype, po zadání jména a hesla mi tam naskočí okno ,, Potřebujete svolení od rodičů Předtím, než můžeš používat tento účet, potřebujeme vzhledem k tvému věku svolení od rodičů. Přes webový prohlížeč se přihlas na adresu account.microsoft.com, opatři si svolení rodičů, pak se vrať a zkus to znovu.

Reagovat · 17. duben 2018 09:45

profilové foto

Rajdek · Re: SKYPE

Dobrý den, ano toto se týká zákona GDPR, budete tak muset si opatřit opravdu svolení rodičů dle postupu Microsoftu nebo druhou možností je lhát v kolonce váš věk u registrace :-)

profilové foto

VeraSova · emotikony

Kamarádce nejdou otevřít zaslané pohyblivé emotikony, objeví se modrý obdélník se zámkem, co s tím?

Reagovat · 16. duben 2018 17:03

profilové foto

Rajdek · Re: emotikony

mělo by to být rozdílnými verzemi, zkontrolujte zda vy i kamarádka máte stejnou verzi skype (novou), pokud ne, aktualizujte na nejnovější verzi. Aktuální je verze 7.41.0.101 najdete to v menu Nápověda - O Skype.

profilové foto

kozich · vymazání všech kontaktů

Dobrý den, mám prosím dotaz,lze vymazat všechny kontakty ze skypu? Pokud možmo najednou,,,né jednotlivě...A lze-li jak? děkuji

Reagovat · 01. duben 2018 06:43

profilové foto

Rajdek · Re: vymazání všech kontaktů

Můžete to udělat tak, že v kontaktech ve skype stisknete kombinaci kláves CTRL+A (označit vše) a pak pravým tlačítkem myši zvolíte Odebrat z kontaktů. Návod je na skype pro Windows.

profilové foto

otakar · sms

dobry den já se nemůžu dostat na můj stary skype a otakarcupak@outlook.cz dekuji

Reagovat · 27. březen 2018 17:51

profilové foto

Rajdek · Re: sms

Dobrý den, mrkněte k nám do magazínu na článek www.instaluj.cz/magazin/... a zkuste dle něj obnovit heslo, případně i přeinstalujte skype na nejnovější verzi, mohlo by to také pomoci.

profilové foto

Tamara · mac

Dobrý den, mám nový MacBook Air a nejde mi nainstalovat skype. Zkoušela jsem stahovat různé verze, ale nic... Děkuji za radu.

Reagovat · 19. březen 2018 13:51

profilové foto

Rajdek · Re: mac

Bohužel s MacBookem vám nepomůžu, tento operační systém jsem nikdy nepoužíval, zkuste tak třeba google www.google.cz/search?q=m...

profilové foto

Helča · Chybové hlášení: Skype se nemůže připojit

Dobrý den, mám úplně nový notebook, Skype je nainstalován, ikona na ploše, když se chci přihlásit, přijde mi výše uvedené hlášení. jsem na WIFI a internet mi funguje. Poradíte prosím, jak to rozchodit ? Moc děkuji

Reagovat · 10. březen 2018 20:06

profilové foto

Rajdek · Re: Chybové hlášení: Skype se nemůže připojit

Zkuste Skype odinstalovat a znovu nainstalovat, nebo pokud máte Windows 10 tak jsou tam k dispozici dvě varianty Skype, viz náš článek www.instaluj.cz/magazin/...

profilové foto

FanFanTulipan · Pozdrav · uživatel obdrží odpověď emailem

Vzkaz pro Aličku ....

Reagovat · 05. březen 2018 17:38

profilové foto

Rudolf · Obnova skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím o postup při obnovení skype

Reagovat · 19. únor 2018 10:13

profilové foto

Rajdek · Re: Obnova skype

Pokud nemáte skype ještě v počítači, nainstalujte si jej, např. i zde viz nahoře záložka Popis software, je tam odkaz na stažení, jakmile je na počítač nainstalujete, je třeba se přihlásit, pokud neznáte své heslo, na adrese login.skype.com/account/... je možné požádat o obnovu hesla tak, že zadáte vaše původní skype jméno nebo email, který je u skype zaregistrován, následně vám pak emailem dorazí odkaz na reset hesla. Pokud skype přihlašovací jméno nebo email neznáte, nedá se nic dělat a budete se muset nově zaregistrovat.

profilové foto

evinaln · Spojení skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, mám skype , internet od UPC tedy bez omezení dat. Moje dcera bydlí kousek od Slap u lesa,musí se připojovat často přes mobil Vodafone nebo je na notebooku, opět přes wifi Vodafon. Pokud zavolá ona a já přijmu hovor skype, platí nehorázné peníze.Když jí zavolám já, platím tedy zmíněné neomezené volání.Musí i dcera platit za to, že skype hovor přijme? Odečítají se ji tím data?Děkuji moc za pomoc, Eva Miklíková

Reagovat · 16. únor 2018 14:28

profilové foto

Rajdek · Re: Spojení skype

Dobrý den, program skype funguje stejně jako internetové připojení, pokud internetové připojení na PC není, nefunguje ani skype a tak je jedno jestli voláte vy dceři nebo dcera vám, vždy dochází k připojení na internet a poplatkům. U dcery by tak bylo vhodné domluvit nějaký lepší internetový tarif, aby měla ceny nižší, nebo se připojovat jiným způsobem než přes Vodafone. Data se tedy odečítají vždy stejně, ať už jako odchozí nebo přichozí volaní přes skype.

profilové foto

Jarka · Dodatek

Už je to OK, sice nechápu, proč text mizel, ale pomohlo odhlášení a přihlášení na sk.

Reagovat · 12. únor 2018 12:44

profilové foto

Rajdek · Re: Dodatek

super, děkuji za info co pomohlo, kdyby se to stalo ještě někomu, aspoň budu vědět co s tím :)

profilové foto

Jarka · Nejdou odesílat zprávy

Od včerejška mi nejdou odesílat zprávy, skype mám na laptopu. Příchozí zprávy vidím, odeslané jdou napsat, když zprávu odešlu, zmizí. Děkuji.

Reagovat · 11. únor 2018 17:37

profilové foto

Rajdek · Re: Nejdou odesílat zprávy

Doporučil bych taky odinstalovat skype, PC pak od skype vyčistit pomocí programu www.instaluj.cz/skype-re... a pak znovu nainstalovat nejnovější verzi, třeba z našich stránek, zdá se totiž se se něco zaseklo, jakoby skype se synchronizuje ale odeslání zprávy neprojde, proto to pak mizí.

profilové foto

louis65@volny.cz · modre rotujici kolecko

Zdravim. Skype moc nepouzivam, ale casto ho pouziva muj otec. Na PC nam oboum vyskocilo okno na stazeni nove verze. Od te doby nam na ikonce avataru misto stavu pripojeni rotuje modre kolecko a i kdyz na nej kliknu, nejde stav zmenit napr. na online, pryc, nerusit atd.. Navic vsechny kontakty jsou offline, i kdyz vim, ze nektery by mel byt online otec. I presto spojeni funguje. Co s tim? Dekuji.

Reagovat · 11. únor 2018 12:49

profilové foto

Rajdek · Re: modre rotujici kolecko

Zdravím, vypadá že se něco zaseklo, zkuste skype odinstalovat a požít čistící nástroj www.instaluj.cz/skype-re... a pak znovu nainstalovat nejnovější verzi, a přihlásit se, přepínat stavy online/pryč/offline by mělo určitě jít.

profilové foto

kivdul · Neumím navázat spojení s protějškem

povinně jsem si musel zřídit novou adr. na skype.Mám prý nejnovější verzi.Byl mi při tom vymazán celý adresář.Asi s 30-ti adres se mi zatím podařilo obnovit čtyři.I když obě strany chceme,neumíme navázat spojení.Se všemi adresami jsem mě spojení několik let .Kdomi poradí ?

Reagovat · 10. únor 2018 18:38

profilové foto

Rajdek · Re: Neumím navázat spojení s protějškem

pokud máte nový skype účet, tak adresář je třeba založit znovu, pokud kontakt vyhledáte a požádáte o přidání, musí jej potvrdit druhá strana, jinak budete na čekačce, pokud jsou pak oba kontakty zelené tedy povolené a přidané, spojení by mělo proběhnout v pořádku. Microsoft doporučuje vždy nejnovější verzi (pro obě strany), starší můžou mít pak problémy, protože tam v protokolech pořád něco mění.

profilové foto

Vojta · Nefunkční skype v mobilu

Mám úplně stejný problém jako Bára

Reagovat · 08. únor 2018 21:23

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunkční skype v mobilu

V tom případě viz má odpověď u Báry :-))

profilové foto

Bára · Nefunkční aplikace skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, mám skype nainstalovaný v notebooku a aplikaci v telefonu s Android. Poslední tři dny mi nefunguje aplikace v telefonu = nezobrazují se mi příchozí zprávy, všechny kontakty jsou nedostupné. Na notebooku skype funguje bez problému. Zkoušela jsem i aplikaci odinstalovat a nainstalovat znovu ale problém stále přetrvává. Když aplikaci otevřu, tak v levém horní roku je text Připojování... a dál se nic neděje. Internet v mobilu jinak funguje normálně. Prosím o radu, kde by mohl být probém. V diskuzích jsem žádný podobný problém neobjevila.

Reagovat · 08. únor 2018 17:13

profilové foto

Bára · Re: Nefunkční aplikace skype

oprava: ...v levém dolním rohu...

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunkční aplikace skype

Dobrý den, bohužel nejsem přímo odborníkem na Android, spíše na Windows, ale podle strejdy google pokud jste aplikaci zkusila přeinstalovat, mrkněte do nastavení telefonu - aplikace - Skype - uložiště a vymažte mezipaměť případně i data, aby se aplikace resetovala do továrního nastavení. Údajně může být i zakázáno připojení této aplikace k síti, toto se řeší reinstalací (to jste provedla) pokud se tak objeví hlášení o povolení k přístupu sítě a kontaktům, musíte je povolit. Doporučují i otestovat jak Wifi tak i mobilní internet, a používat nejnovější verzi Skype, starší mohou mít také problém s přihlášením. Pokud nepomůže zkuste různé další postupy na www.google.cz/search?q=s... jak jsem psal, moc nejsem odborníkem na Android.

profilové foto

Jarmila · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Při instalaci skype, musím předtím smazat současnou nefungující verzi?

Reagovat · 07. únor 2018 19:45

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Před novou instalací není nutno odinstalovat starší verzi, instalace stávající verzi přepíše / opraví, ale někdy v případě problémů je lepší aplikaci přes ovládací panely odebrat / odinstalovat. Případně zkuste i aplikaci www.instaluj.cz/skype-re... pro dokonalejší odinstalaci skype.

profilové foto

pepina · že se nestydíte!

Místo pomoci mne honíte hodinu zadávat všechna možná i nemožná hesla, a pak mne nutíte koupit jakýsi produkt......a skype normálně na pc!!!! mi dál pochopitelně nejde! Jste podvodníci, dělá se mi z vás všech zle :- !!

Reagovat · 07. únor 2018 10:46

profilové foto

Rajdek · Re: že se nestydíte!

My nejsme autoři programu Skype, ani neposkytujeme oficiální podporu, nic z toho nemáme a pomáháme zde z dobré vůle.

profilové foto

Jarmila · přestala fungovat konverzace · uživatel obdrží odpověď emailem

Na ikoně skype se objevilo modré kolečko se 2 šipkami v kole za sebou, přátelé jsou všichni označeni jako neaktivní a záložky u konverzace a volání je světlé barvy, tedy nepřístupné, děkuji za radu

Reagovat · 06. únor 2018 21:06

profilové foto

Rajdek · Re: přestala fungovat konverzace

zkontrolujte jestli se vám nepřepnul online stav na offline nebo na skrytý, mohlo by to být ono. V menu Skype - Online stav - nastavte Online.

profilové foto

Jíra · Jiří - problémy s přihlášením

Dobrý den, patrně mojí vinou jsem při dnešní aktualizaci změnil heslo. Všechny kontakty a historie je vymazána. Jsem na začátku :-. Lze nějak obnovit původní stav? Staré heslo k účtu nefunguje? Děkuji.

Reagovat · 01. únor 2018 13:50

profilové foto

Rajdek · Re: Jiří - problémy s přihlášením

Dobrý den, zkuste heslo obnovit, dělá se to pomocí formuláře na této adrese a.login.skype.com/diagno...

profilové foto

Lenka · nejde se připojit

Skype se nemůže připojit -tato hláška se mi objevuje už od rána - heslo je správné - mám Windows 7 - poradíte díky L

Reagovat · 25. leden 2018 09:28

profilové foto

Rajdek · Re: nejde se připojit

může jít o výpadek sítě, taky se mi to občas stává, a pak se to zase rozjede, pokud ne, zkusil bych Skype odinstalovat a pak znovu nainstalovat.

profilové foto

Pavel · Translator · uživatel obdrží odpověď emailem

Zdravím, ve Skype přestal fungovat překladač. Nejde nikde v nastavení najít. Poradí prosím někdo? Díky P.

Reagovat · 24. leden 2018 10:30

profilové foto

Rajdek · Re: Translator

Dobrý den, translator nepoužívám ale hledal jsem ho a taky nenašel, podle webu skype by měla být možnost kliknout pravým na kontakt a chat zahájit tam, za mě pamatuju že v chatu šlo nastavit jazyk a pak se překlad prováděl automaticky. Pokud máte Windows 10 zkuste nový Skype z Windows Store www.skype.com/cs/get-sky... tam by překlad měl být zachován. Více informací jsem bohužel k tomuto nějak nenašel.

profilové foto

PC laik · Skype hlásí - Zvuková karta nebyla nalezena

Zdravím, mám Windows Vista, skype normálně dlouhodobě fungovalo a najednou nejde na skype zvuk, je slyšet pouze spojování hovoru, vyzvánění ani hovor není slyšet. Já neslyším druhou stranu a ona mne také ne. Předem děkuji za reakce. PC laik

Reagovat · 12. leden 2018 20:26

profilové foto

Rajdek · Re: Skype hlásí - Zvuková karta nebyla nalezena

Doporučuji prověřit nastavení skype jestli je tam správně nastavená zvuková karta, popř. přeinstalovat ovladače zvukové karty či základní desky, pokud máte instalační CD, pokud se objevuje chyba že nebyla nalezena zvuková karta, bude problém v tomto.

profilové foto

Karel · dotaz na skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Na počítači s Win.10 se nainstalovala nová verze Skypeskype.com. 1.Na obrazovce se neobjeví příchozí hovor. 2.V celosvětovém hledání osob se nenačtou žádné osoby s adresou. 3.Na ploše v ikoněSpřihlašování Skype se nenačte počet příchozích hovorů ani zpráv. Původní verze byla bez závad Děkuji za odpověď.Havlíček Karel

Reagovat · 12. leden 2018 13:07

profilové foto

Rajdek · Re: dotaz na skype

Na počítači v nabídce Start naleznete teď skype 2x, jedno je staré, původní na které jste zvyklý a druhé je to nové, moderní v rámci rozhraní metro. Vyhledejte a spusťte si tak skype staré, já jej taky používám, nové se mi nezamlouvá. Pokud už jej v nabídce Start nenajdete, nainstalujte jej třeba z této naší stránky www.instaluj.cz/skype

profilové foto

Elzet · text počas hovoru · uživatel obdrží odpověď emailem

Poprosím pekne,čím to je,že pri skype-hovore sa automaticky zobrazuje text rozhovoruru. Dá sa to niekde nastaviť?

Reagovat · 07. leden 2018 16:56

profilové foto

Rajdek · Re: text počas hovoru

zkuste vypnout funkci translatoru či veškeré možné překlady, bude to tím. Nastaveno to může mít zle i druhá strana a pak to takto zobrazuje když druhou stranu identifikuje jako jiný cizí jazyk.

profilové foto

Nat · Zvuky · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím lze na skype změnit zvuk na zprávu chat...zkoušela jsem co jsem mohla v mobilu i v nastavení skype, ale nedá mi možnost změnit zvuk zprávy.Moc děkuji za odpověď

Reagovat · 01. leden 2018 20:27

profilové foto

Rajdek · Re: Zvuky

Bohužel zvuk upozornění chatu Skype změnit nejde, hledal jsem osobně v nastavení jsem nenašel, kolegyně hlásí že taky hledala ale nejde a na Google jsem pak našel že opravdu toto změnit nejde.

profilové foto

Elzet · Re: Zvuky

Ďakujem veľmi pekne,to bude iste ono

profilové foto

IWA · vymazávají se zprávy od jednoho kontaktu · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, nevíte někdo , proč se po několika minutách vymazávají zprávy kontaktu a objeví se tam ZPRÁVA BYLA VYMAZÁNA, ale ten kontakt ji nesmazal??

Reagovat · 24. prosinec 2017 05:29

profilové foto

Ica · Nechodí zprávy

Dobrý večer, dnes mi přestaly přicházet zprávy od jednoho kontaktu, ale jemu moje zprávy přijdou.vse ostatní funguje.prosim o radu

Reagovat · 19. prosinec 2017 22:53

profilové foto

kaba · nastavení kamery v nové verzi skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, na tabletu acer mám Windows 10 a novou verzi skype. Samostatná kamera funguje správně, ale když chci videohovor na skype, kamera snímá obraz vzhůru nohama. Prosím o radu a pomoc s nastavením.

Reagovat · 10. prosinec 2017 09:39

profilové foto

Rajdek · Re: nastavení kamery v nové verzi skype

Samotné Skype otáčení obrazu kamery údajně nepodporuje, může být otočení tak nastaveno s samotném ovladači webkamery, zkuste otevřít Skype v menu zvolte Nástroje - Nastavení - Nastavení videa - a klikněte pod videem na Nastavení webkamery - zobrazí se vlastnosti ovladače webkamery, kde by mohla být i možnost otočení obrazu. Další možností je pak dohledat v nabídce start nastavení webkamery a pokusit se správné otočení nastavit tam.

profilové foto

Marsi · Odinstalovani skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobry den, potrebuji si z mobilu Samsung galaxy J5 odinstalovat skype, ale nejde to. Mobil ma Android. Zere mi to baterku a zjistila jsem ze je to zbytecnost. Prosim o pomoc. Info prosim na email. Dekujo Marsi

Reagovat · 27. listopad 2017 18:57

profilové foto

Rajdek · Re: Odinstalovani skype

V nastavení telefonu, v přehledu aplikací je možné integrované aplikace vyhledat a zakázat, jejich úplná odinstalace není možná ale tím že ji zakážete, vůbec se nespustí a baterku vám pak nebude ubírat. Zkuste, toto je moje osobní zkušenost.

profilové foto

ŠPÉLECEKV · KOMUNIKACE NEFUNGUJE · uživatel obdrží odpověď emailem

POTŘEBUJI SKYPY U KTERÁHO FUNGUJE KOMUNIKACE ABYCH MOHLA VOLAT S PRATELI ANEZKA

Reagovat · 22. listopad 2017 19:51

profilové foto

miki · skype

už ma to serie,budem chodit radsej na pivo,ako na skype,obera ma to o čas.

Reagovat · 08. listopad 2017 20:01

profilové foto

borec2001 · Re: skype

Řešení Ahoj tak se mně ho podařilo rozběhat chce verzi 8.10.09. pak funguje bez problémů. Na win 7 nemám Win10. Snad pomůže i odkaz www.skype.com/cs/get-sky...

profilové foto

borec2001 · Skype nejde se smajlíkem co brečí · uživatel obdrží odpověď emailem

Ahoj Skype nejde přihlásit brečící smajlík, který říká, že má problémy se spuštěním protože na přihlášení používá ie a že prý v něm mám nainstalované pluginy blokující reklamy, nebo, že používám sw pro blokování reklamy. Vše jsem prohledal a nic nenalezl. U mé sestry ve stejné konfiguraci Skype běhá . Moje konfigurace WIN7 64 bit před aktualizací v říjnu fungoval. Už by jste to mohli konečně opravit. Dále dát tam prohledávací sw, který najde blokovací SW nebo pluginy.

Reagovat · 02. listopad 2017 20:49

profilové foto

Rajdek · Re: Skype nejde se smajlíkem co brečí

Ahoj, skype bohužel není náš výrobek, snažíme se ale pomoci co jde. Chtěl bych se tak zeptat, zda skype spouštíte přes prohlížeč? Je to divné že by to hlásilo problém s blokováním reklamy. Zkuste stáhnout verzi z www.instaluj.cz/skype a nainstalovat, co se bude dít s touto verzí, u nás běží bez problému..

profilové foto

borec2001 · Re: Skype nejde se smajlíkem co brečí

Ahoj nevím jak Ti mám odpovědět tak reaguju na sebe zjistil jsem, že je to verze 7:40.003. Zkusím tu tvojí instalaci, skype mně funguje v práci na mailu live, ale na mém notebooku doma hlásí toho ubrečence. Mohli by s tím něco provést, když mají problém mají ho řešit a ne se vymlouvat, že je něco nefunkčního. Je to ostuda Microsoftu. Díky za pomoc. Zkusím odinstalovat verzi 7.40 a dám ta m tu tvoji 7.35. Tak odinstaloval jsem a nainstaloval tvoji verzi 7.35 a žádná změna. Teď mně napadlo nemůže být zakázaná brána pro Skype?

profilové foto

sateli · proxy · uživatel obdrží odpověď emailem

tady je můj mejl,aby jste nemusel zveřejňovat Váš.a já vám to pošlu.díky moc za pomoc. origihyla@seznam.cz

Reagovat · 25. říjen 2017 13:12

profilové foto

Rajdek · Re: proxy

odepsáno na váš mail z mého :-)

profilové foto

sateli · proxy. · uživatel obdrží odpověď emailem

Mám nainstalovaný přes Váš odkaz.Hlásí to Je nám lito ale skype se nemůže připojit.Zkontrolujte připojení k internetu..Připojení je v pořádku. Je chyba někde v nastavení připojení . Kam bych Vám mohla poslat tu nafocenou tabulku.Určitě je to tam.Asi tam má být něco někde napsáno,ale nevím co.

Reagovat · 25. říjen 2017 13:08

profilové foto

sateli · skype proxi · uživatel obdrží odpověď emailem

Zdravím,nejde mi skype,nainstalovala jsem znova pro win 10.Pořád mi skype hlásí že se nemuže připojit. Nafotila jsem tu tabulku ale nejde sem vložit soubor :- . Děkuji za radu .

Reagovat · 24. říjen 2017 19:20

profilové foto

Rajdek · Re: skype proxi

Dobrý den, zkuste nainstalovat skype pro desktop, tak jak máme video zde youtu.be/2KKqvdY9h1M skype ve Windows store může mít problémy, je ještě docela nové. Popř. pokud píše hlášku s chybou napište jakou.

profilové foto

hed5@centrum.cz · mám nainstalovaný skype a nejde mě hovor co s t0ím?????????

skype trucujje

Reagovat · 23. říjen 2017 15:46

profilové foto

Standa1142 · SKYPE · uživatel obdrží odpověď emailem

Chci nainstalovat Skype.cz

Reagovat · 15. říjen 2017 19:10

profilové foto

Rajdek · Re: SKYPE

Video jak nainstalovat Skype jsem připravil na youtube zde youtu.be/2KKqvdY9h1M

profilové foto

kutil · Potíže s příjmem SKYPE · uživatel obdrží odpověď emailem

Mám nejnovější versi SKYPE. Při přhlášení známých se seznamu,abych mohl komunikovat musim Pc.restartovat !!! U staré versi bylo vše v pořádku ! v Pc.jenamontován i nový Hard disk .

Reagovat · 23. září 2017 12:37

profilové foto

Rajdek · Re: Potíže s příjmem SKYPE

Bohužel moc nerozumím dotazu, přihlásíte se na Skype účtem známého a pak se chcete odhlásit a přihlásit na jiný Skype účet, např. váš?

profilové foto

jikala 39 · žádost o radu

dnes po náhodném zapnutí přestal fungovat

Reagovat · 21. září 2017 18:37

profilové foto

Rajdek · Re: žádost o radu

zkuste program aktualiovat, pokud byly aktualizace zakázány, skype se pak nemusí umět přihlásit, protože selže komunikace, hlášení se objeví ale jen že je špatný login.

profilové foto

samuel · pokazdem kdyz mi nekdo vola hlasi mi to ze sem obsazen · uživatel obdrží odpověď emailem

mam win10 když mi někdo vola tak mi to pise ze jsem obsazen ale není to pravda

Reagovat · 17. září 2017 18:18

profilové foto

Rajdek · Re: pokazdem kdyz mi nekdo vola hlasi mi to ze sem obsazen

Zkuste odinstalovat novou verzi skype a nainstalovat verzi 6.9 www.instaluj.cz/skype/st... popř. zkuste dočasně vypnout firewall a antivirus, někdy se stane že tyto programy komunikaci blokují.

profilové foto

stoupa · Nemohl se mi znenadání nikdo dovolat přes Skype.

Možná to sem nepatří. Mám netbook s WinXP používaný jen na Skype a čtení informačních serverů a zálohování videodat pořizovaných v cizině. Čas od času data vyčistím a zbytek přejedu antivirem, který pak odinstaluji. Asi 1.9.2017 se mi dovolala známá z Ubuntu, ale ne už další z Win7 a Win10. Ani já se z dalšího svého Win10 nespojil. Volajícímu nešel vyvolávací tón, na netbooku nešlo vyzvánění, chodily jen zprávy. Jinak vše fungovalo normálně, echo, volání jakýmkoliv kontaktům, zprávy. Provedl jsem vše možné, ale bez výsledku. Netbook více jak WinXP neutáhne a nové PC si pro ten účel pořizovat nehodlám. Stačilo ale na něm odinstalovat novější verzi Skypu měl jsem tam 7.33 a nainstalovat starší náhodně jsem stáhnul 6.9 a vše chodí perfektně. MS s aktualizacemi čaruje, přečetl jsem hodně rad, ale nikde se nevyskytuje zmínka o možném vlivu různých OS na straně volajících a volaných. Možná je to problém více uživatelů starších OS.

Reagovat · 07. září 2017 16:31

profilové foto

Rajdek · Re: Nemohl se mi znenadání nikdo dovolat přes Skype.

Perfektní, děkujeme za informace z praxe, určitě se budou hodit i ostatním co sem na Skype chodí. Děkujeme!

profilové foto

evve · 1.9.2017

jsem skajpovala a nebyly problémy, jen jsem pak další den zrušila, abych po přihlášení nebyla vidět, a už jsem se nepřihlásila.. Nastavovala jsem, co se dalo a nakonec nejnovější verzi bohužel. Když jsem si stáhla skype přes Google už se nemůžu třeba vyfotit, musím stáhnout foto z mých uložených fotek, není tam nic, ani nastavení nahoře jak bylo dřív. CHCI SKYPE, ale původní verzi, ale nevím jakou a kde ji hledat. Pr o s í m

Reagovat · 04. září 2017 23:57

profilové foto

Rajdek · Re: 1.9.2017

pokud se bavíme o mobilu, z webu www.androidapksfree.com/... si stáhněte verzi 7.34 ta ještě nezobrazuje hlášení že se nelze přihlásit a funguje, v mobilu je pak třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů a jde to. Pokud jde o PC tak používejte verzi pro Desktop, ja je také ještě původní.

profilové foto

Emil Bistiak · Nejde mi nastavit Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den měl jsem Skype ale se mi Stratil jsem ročník 1928 ale už ho naumim nastavit pomůže mi někdo dekuji

Reagovat · 14. srpen 2017 16:25

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde mi nastavit Skype

Dobrý den, na naší stránce v záložce Popis programu klikněte na červený odkaz Stáhnout Skype 7... následně se vám uloží do PC soubor, spustit jej můžete pak přímo z prohlížeče nebo jej najdete ve složce Stažené, 2x na něj kliknete myší a Skype pak zahájí instalaci, pak postupujte dle pokynů na obrazovce.

profilové foto

Lidska · Skyp

Prosím chci nastavit skyp na tablet

Reagovat · 11. srpen 2017 19:13

profilové foto

mila · zakazat aktualizace skype

toto vsechno jsme zkouseli dokonce zakazali aktualizace windous a presto skype dal aktualizuje na nove verze chova se jak malwer v pc

Reagovat · 10. srpen 2017 12:28

profilové foto

Rajdek · Re: zakazat aktualizace skype

bude zřejmě třeba fakt oslovit ajťáka a zkoušet a zkoušet, našel jsem teď třeba video na www.youtube.com/watch?v=... kde pomocí úpravy v registru zastavili updaty skype, poslední komentář videa je rok starý a píšou tam že to fungovalo.

profilové foto

Rajdek · Re: zakazat aktualizace skype

Našel jsem na internetu ještě utlitu www.instaluj.cz/skype-re... přidal jsem ji ke stažení hned i k nám, můžete ji také zkusit, odinstaluje kompletně skype z PC tak aby nezůstaly žádné záznamy, pak jej znovu nainstalujete a můžete zkusit zakázat aktualiazace znovu, zda se třeba tímto problém neopraví.

profilové foto

mila · clownfish na skype

velmi si vazim vasi odpovedi pc je preinstalivany tak dva mesice popuzivam nejnovejsi verzi skype i nejnovejsi verzi clownfish tam problem nebude on funguje tak nekdy i pul hodiny bez problemu aby se potom skype odhlasil a ja zacala mit problemy s prihlasovanim ze muj ucet neexistuje nebo ze je chyba v databazi dela to na pc kde je windosu 7 i na tabletu kde je windous 10 zkousela jsem jejich prekladac preklada mozna jednoduche vety ale jinak z ceskeho jazyka nesmysly ano castokrat jsem komunikovala s majitelem clowfish doporuceni pouzivejte starsi verzy skype a starsi verzi clownfish ktera funguje perfektne bohuzel je problem dalsi i kdyz zakazete aktualizace skype si stejne bez vaseho vedomi zekdy za den nekdy za par hodin skype sam aktualizuje neumi anglicky abych napsala na skype kde je problem pouzivam verzy skype 7.39.0 102 clownfish 4.50 velmi si vazim vasi odpovedi bez problemu jsem pouzivala preklady clownfish 6 let

Reagovat · 10. srpen 2017 07:43

profilové foto

Rajdek · Re: clownfish na skype

fiha, ať přemýšlím tak mě nenapadá jak z toho ven, možná, všiml jsem si že pokud zakážete aktualizace skype, tak se skype pak zaktualizuje pomocí aktualizací Windows, zkusite tak po instalaci starší verze skype kde v něm zakážete aktualizaci taky pak zakázat aktualizace systému Windows přes ovládací panely, aby se nestahovaly a neinstalovaly, třeba to pomůže k tomu aby se skype neaktualizovalo, jinam mě už moc nenapadá jak Vám pomoci. Chtělo by to pak asi nějakého ajťáka a zkoušet různé varianty, pak ještě pokud vypnete automatické aktualizace ve skype, je třeba nezapomenout kliknout na tlačíko Uložit, viz zde návod www.laptopmag.com/articl...

profilové foto

Rajdek · Re: clownfish na skype

Dokonce by mohlo pomoci v souboru C:WindowsSystem32Driversetc přidat řádek 127.0.0.1 download.skype.com díky tomu stahování aktualizace skype selže. Je to v tom odkazu na laptopmag.com co jsem výše posílal teď

profilové foto

mila · muj ucet na skype neexistuje

problemy s mym uctem pokracuji dal pokud zkusim nainstalovat clownfish fubguje tak 10 minut aby se potom sam odpojil a zdelil mi vas ucet neexistuje kdyz se po odinstalaci pripojim kontakty jsou s otaznikem tezko je pridavam zpatky a zmizi i moje fotokrafie dela to i na windous 7 i na windous 10 uz jsem fakt nastvana neuveritelne jak spatne skype funguje neustale aktualizace i kdyz je zakazete aktualizuji samy

Reagovat · 05. srpen 2017 12:10

profilové foto

Rajdek · Re: muj ucet na skype neexistuje

Podle popisu mě napadá že aplikace Clownfish má problém se spolupráci se Skype, zkontrolujte prosím jestli máte nejnovější verzi programu Clownfish a také nejnovější verzi Skype, pokud by tomu tak bylo, bude to tedy problém. Ještě mě napadá, Skype má již nějakou dobu integrovaný vlastní překladač, zkoušeli jsme ho a vcelku funguje, nestačil by tak samotný Skype aby byl stabilnější a bez rozšíření Clownfish? Další možností by bylo přeinstalovat PC aby konfigurace byla opět čistá, že by pak aplikace Clownfish získala pak stabilnější přístup k souborům chatu ze Skype, ale není to jisté že to pomůže. Další možností je pak napsat na Clownfish na clownfish-translator.com... problém bych viděl totiž v něm, než ve Skype.

profilové foto

mila · chyba v databazy skype

prosila bych o radu pouzivam prekladac clownfish novou verzy a novou verzy skype windous 7 a neustale se mi sam od sebe vypina skype vzdy mi ukaze odhlaste se a prihlaste se znovu chyba v databazy uz si nevim rady dela to pouze pokud je nainstalovany clownfish podotykam ze preklady potrebuji dekuji zkousela jsem odinstalovat skype a nic nepomaha

Reagovat · 03. srpen 2017 20:02

profilové foto

Lenka · Skype - nefungují hovory · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, prosím o radu. Mám Windows 10, nainstalovala jsem Skype, ale nefunguje volání. Když zapnu vytáčení, hned po cca 2 vteřinách je ukončeno. Vlastně to ani nezačne zvonit. Vůbec nedojde ke spojení. Když jsem to včera zkoušela s dcerou, při vytáčení se nám oběma zobrazovalo, že ta druhá má obsazeno.... Zprávy oboustranně fungují. Předem děkuji za odpověď.

Reagovat · 29. červenec 2017 11:48

profilové foto

Rajdek · Re: Skype - nefungují hovory

Zkuste vypnout firewall nebo dočasně na zkoušku i antivirus, zdá se že něco blokuje komunikaci pro hovory, další možný problém pak může být např. na routeru, který tam může také komunikaci blokovat. Zkoušet pak můžete volat na Echo / Sound Test Service kontakt, zda se něco změnilo. Další co mě napadá pak za problém může být nějak poškozený Windows, to by pak vedlo k reinstalaci PC.

profilové foto

Julius · skype problem · uživatel obdrží odpověď emailem

Dovolte mi požádat Vás o radu. Skype 'signed me out' cituji moji používanou verzi a zdůvodnili mi to tím, že používám 'outdated' verzi. Tím mě nutí updatedovat můj Mac OS.X. 10.8.5. na OS. X. 10.9.5. Kromě toho, že k tomu je potřeba zálohovat všechny soubory a další záležitosti, mám také Office pro Mac a je více než pravděpodobné, že v nové verzi to začne dělat problémy. Můžete mi poradit nějaké řešení. Ke staré verzi Skype mi už nedovolí se vrátit. Dekuji Julius

Reagovat · 28. červenec 2017 13:05

profilové foto

Rajdek · Re: skype problem

Napadá mne u vás přejít z desktopové verze aplikace Skype na webovou aplikaci web.skype.com/ kde je Skype pak používáno online přes prohlížeč, jiné řešení mne nenapadá, ale na Mac OS X nejsem častým hostem.

profilové foto

Pavel · on line skype

Zdravim, jsem v Mexiku a kopil jsem laptop z druhe ruky. Kvuli heslum jsem nechal preinstalovat system - Windows 10, ale pocitac se nerozjel. V servisu zkouseli ruzne varianty, ale neslo to. Ted laptop bezi pouze na Windows 7. Nejde vsak do nej nainstaloval skype. Zkousel jsem take on-line verzi, nainstaloval plugin, ale volat nejde. Nekolikrat jsem to opakoval, ale nic. Zkousim to na echo test, ale vzdy slysim jen ten prvni ton, ktery se opakuje dokola. Ikona na vypnuti hovoru nefunguje a rusim to tim, ze jdu o stranku zpet. Co s tim? Diky...

Reagovat · 21. červenec 2017 16:39

profilové foto

Rajdek · Re: on line skype

Dobrý den, na adrese www.offlineinstallerfile... úplně dole jsou odkazy na stažení skype v offline verzi a v portable verzi, zkuste tak tyto instalace, offline verze obsahuje všechny soubory a tak by to mohlo pomoct, a případně portable verze zase není třeba instalovat tak by to taky mohlo pomoct.

profilové foto

Momoniak · nejde se přihlásit na skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, nejde mi přihlásit se na skype na mobilu. Je to Windows 8. Přihlašovací údaje jsou v pořádku, vyzkoušeli jsme snad všechno: restartovat mobil, odinstalovat a znovu nainstalovat skype, nepomohlo... Vždy, když se přihlašujeme, vyběhne okno, že je problém se sítí. Nevíte, co s tím mám dělat? Předem děkuji za odpověď.

Reagovat · 20. červenec 2017 19:57

profilové foto

Rajdek · Re: nejde se přihlásit na skype

Dobrý den, bohužel s Windows Phone nemám žádné zkušenosti, zkuste se ale obrátit třeba přímo na podporu Skype support.skype.com/en/faq... popř. navštivte nějakou mobilku, kde vám snad pomohou.

profilové foto

Petra · nefunguje skype

Dobrý den,nemohu se přihlásit na skype v mobilu.Včera to ještě šlo,ale dneska už ne.Nevíte co s tím?Děkuji

Reagovat · 19. červenec 2017 13:50

profilové foto

Rajdek · Re: nefunguje skype

Dobrý den, a zobrazí Skype nějaké chybové hlášení? nebo se jen točí a nemůže připojit?

profilové foto

Jiřik · Nefungují Skype hovory na PC

Na PC mi nefunguje ani přijímání Skype hovorů ani volání, i přestože dříve vše fungovalo. Přitom Skype zprávy mohu z PC jak odesílat tak i přijímat. Mohu měnit svůj stav a ostatní to vidí. Na mobilu normálně mohu volat i přijímat Skype hovory. Provedl jsem přeinstalaci Skype na PC a problém přetrvává. Pokud mi někdo volá a jsem jen na PC druhé straně se zobrazuje jen propojování, ale Skype nezačne ani vyzvánět.

Reagovat · 19. červenec 2017 11:21

profilové foto

Rajdek · Re: Nefungují Skype hovory na PC

Zkuste vypnout firewall nebo dočasně na zkoušku i antivirus, zdá se že něco blokuje komunikaci pro hovory, další možný problém pak může být např. na routeru, který tam může také komunikaci blokovat. Zkoušet pak můžete volat na Echo / Sound Test Service kontakt, zda se něco změnilo. Další co mě napadá pak za problém může být nějak poškozený Windows, to by pak vedlo k reinstalaci PC.

profilové foto

Nstrom · Aktualizace skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, nainstalovala jsem si Skype do mobiluale skype me zvukově neupozorni na nové zprávy. Take jsem nepřišla na to, jak vlozit přílohu v podobě textového souboru. Děkuji předem za info.

Reagovat · 07. červenec 2017 15:15

profilové foto

Rajdek · Re: Aktualizace skype

Dobrý den, pokud jde o zvuk upozornění, zkuste zkontrolovat nastavení skype, jestli je upozorňování povoleno a nebo mě i napadá podívat se na hlasitost upozornění nebo multimédií, jesli nejsou potichu, android má vice možností hlasitosti. Pokud jde o přílohu textového souboru, např. na PC je třeba kliknout na kancelářskou sponku a vybrat pak odeslat soubor, na mobilu to bude podobné, vybrat sdílení a zvolit soubor.

profilové foto

Lidka · Nelze se přihlásit

Dobrý den, včera jsem si musela chtě nechtě aktualizovat skype na mobilu jink mě to nepustilo dál. Po aktualizaci se mi ale nejde přihlásit pod starou přezdívkou, ani email mi to nebral a musela jsem si založit nový učet. Nevítě jak se přihlásit pod starou kde mam kontakty atd.? heslo i nick je správny

Reagovat · 07. červenec 2017 10:23

profilové foto

Rajdek · Re: Nelze se přihlásit

Dobrý den, zkuste se přihlásit na PC nebo na webu skype, jestli vás přihlášení pustí. Pokud ano bude problém na telefonu, pokud ne, zkuste resetovat heslo k účtu.

profilové foto

Sandriska · Nový skype na mobile VS. Volanie na staršie verzie · uživatel obdrží odpověď emailem

Dd. Na mobile sa mi nainštaloval nový Skype. Nemôžem volat na kontakty so staršou verziou, A nevidím kto je online. Čo s tým prosim?

Reagovat · 01. červenec 2017 09:36

profilové foto

skypac · volani · uživatel obdrží odpověď emailem

uz jsem to asi vyresil,vypl jsem AVG a vse funguje...AVG to musi nejak blokovat.

Reagovat · 29. červen 2017 15:33

profilové foto

simona · skype na windows 10 prestal pracovat

ahoj, mam par mesicu windows 10 a jednoho dne mi proste prestal fungovat skype. Vlastne jsem pouzivala ten, co tam byl. Takze jsem ted zkusila stahnout skype ze skype.com a zase nic. Vlastne jen kliknu na ikonku a vidim prakticky jen bilou obrazovku, chvili se pokousi to nahodit a pak to napise: Doslo k chybe. Skype ted neni dostupny. Zkuste to znovu prosim pozdeji. Mate nekdo pro me nejakou radu? Dik

Reagovat · 28. červen 2017 19:26

profilové foto

Rajdek · Re: skype na windows 10 prestal pracovat

napadá mě zkuste vypnout firewall nebo antivirus, jestli něco nebrání komunikaci se skype a internetu

profilové foto

skypac · volani · uživatel obdrží odpověď emailem

echo sound test service hovor neprijima...toto je skoro pokazde,kdyz se na nej snazim dovolat...v cem je chyba???

Reagovat · 25. červen 2017 22:35

profilové foto

Rajdek · Re: volani

je to divné, mě echo / sound test service hovor zvedl okamžitě bez vyzvánění a zatím jsem problém se dovolat tam neměl, jiné hovory vám fungují?

profilové foto

Jirka · skype není online · uživatel obdrží odpověď emailem

Narazil jsem na takový nešvar, když se přihlásím do skype, tak se skype tváří jako bych nebyl online nebyl připojený na net, lidi o kterých vím že jsou online mi svítí jako offline taková ta ne zelená tečka, ale zeleny kruh a bílá uprostřed. Dokonce když někomu zavolám tak to jde a dovolám se a spojím se, naopak když on hned zavolá zpět, tak to nejde. Nevíte někdo co s tím? Win10 po nejnovější auktualizaci creators update, skype nainstalovaný nejnovější

Reagovat · 20. červen 2017 13:16

profilové foto

Rajdek · Re: skype není online

Zkuste v menu kliknout na Skype - Online stav - a tam zvolit Online, pokud jste třeba nastavený jako - Nejsem vidět, tak by se to přesně takto chovalo.

profilové foto

|Janaanna · Porucha v přenosu zpráv na skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Volanému nepřichází mluvené slovo na skype já ho slyším, on mne ne, nezobrazují se mu ani mnou odeslané písemné zprávy od něho se mi nepřenášejí písemné zprávy - moje zprávy odcházejí, ale nezobrazují se druhé straně.

Reagovat · 20. červen 2017 12:34

profilové foto

luke · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

skype je strasny kram..jednou jede,pak nejede..nechapu

Reagovat · 18. červen 2017 21:16

profilové foto

greg · nejdou otevrit videa · uživatel obdrží odpověď emailem

v nove verzi skypu nejdou stahnout videa ktere mi kontakt posila.jen to nacita a nic.ani na wifi. mam s7 edge

Reagovat · 17. červen 2017 13:23

profilové foto

Rajdek · Re: nejdou otevrit videa

bohužel v mobilech se moc nevyznám, zkuste jiné fórum, nějaké pro mobily, třeba androidforum.cz/

profilové foto

norre · Opětovně potíže...

Stále mi nejde vyhledávat kontakty, píše mi : nenašly se žádné výsledky pro....asi jsem si někde něco omylem zmáčkl a nemůžu na to přijít?? mužu zadat cokoliv, ani to nereaguje...stále píše....nenašly se.......???

Reagovat · 16. červen 2017 09:43

profilové foto

Rajdek · Re: Opětovně potíže...

a jde o mobil a nebo o PC?

profilové foto

LG · potíže nový skyp

Zdravím a prosím o radu ...nainstaloval se mi do mt H P9 lite nový skyp aniž bych chtěl : no a nejde mi zvuk při oznámení zprávy, při přihlášení vše zapnuté , již si nevím rady děkuji moc za radu, hezký den

Reagovat · 15. červen 2017 18:37

profilové foto

norre · problémy se skypem

Zdravím, potřebuji poradit....na skype mi nejde vyhledávat kontakty??? Do včera to fungovalo bez problémů a dnes ráno to nejde, píše mi to : nenašly se žádné výsledky.... Děkuji a pomoc

Reagovat · 14. červen 2017 08:01

profilové foto

Rajdek · Re: problémy se skypem

Dobrý den, u skype není kontakt jako kontakt, je otázka tedy zda hledáte jen ve svém adresáři kontaktů, pokud ano mrkněte do menu - Kontakty - Seznamy kontaktů - Zobrazit Všechny, nebo pokud hledáte kontakt v online databází skype, zkuste zadat přímo přezdívku nebo email protistrany, kterou chcete přidat aby ji našlo. Zde klidně může být ale i výpadek a je třeba to průběžně zkoušet, teď to ale funguje u mě v pořádku a našlo i thajsko, rusko apod. když jsem zadal jen kousek jména.

profilové foto

MAJKO 99 · SKYP

DOBRY DEN PROSIM NAINSTALOVAL SA MI NOVY SKYP AKTUALIZACIA A BEVIEM NASTAVIT CESTU KAM CHCEM UKLADAT PRIJATE SUBORY PORADTE MI

Reagovat · 09. červen 2017 20:52

profilové foto

Rajdek · Re: SKYP

já to řeším tak, že např. na obrázek kliknu pravým tlačítkem a zvolím uložit jako, pak se mi nabídne cesta, kam uložit přijatý soubor, jinak se ukládají kamsi do cesty k programu automaticky a myslím že změnit to nejde.

profilové foto

Zvědavý · Videohchat

Dobrý den, jde u skypu videohovor a při tom si s daným člověkem místo mluvení psát?Ale tak, aby jsme se stále viděli...popř jak to nastavit? Děkujii.

Reagovat · 06. červen 2017 22:04

profilové foto

Rajdek · Re: Videohchat

ano je to možné, stačí u jeho jména kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat v menu Chat, následně se zobrazí možnost chatování i při zapnutém videohovoru.

profilové foto

opice · skype na xp

Prosím poraďte mi, jak používat skype, budu teď potřebovat kvůli práci, mám ještě winXP. Stránka Skype se zobrazí standardně, ale když zkouším volat, chce to po mě nějaký plugin, který ale nejde na systém XP nainstalovat. Jak to mám vyřešit? Mám zkusit nainstalovat Linux?

Reagovat · 21. květen 2017 22:34

profilové foto

Rajdek · Re: skype na xp

Skype na Windows XP už bude opravdu problém, Microsoft podporu pro XP ukončil už dávno a pokud nechcete investovat např. do Windows 7 tady shop.instaluj.cz/window-... tak pak Linux bude opravdu řešení, kde Skype funguje také.

profilové foto

maruš · skype

prosím poradí mi někdo, když mi nefunguje chat na skype, mám nový PC Windows 10 a po nainstalování a přihlášení tam nejsou ani žádné kontakty ....

Reagovat · 12. květen 2017 11:38

profilové foto

Rajdek · Re: skype

pokud tam nejsou žádné kontakty tak jste se možná přihlásila jiným účtem, nebo jste založila omylem nový, zkuste zjistit jaký byl původní skype účet a pak když se přihlásíte s ním, kontakty se pak automaticky zobrazí.

profilové foto

jandaniel · zprovoznit skype · uživatel obdrží odpověď emailem

dobry

Reagovat · 11. květen 2017 13:29

profilové foto

IRENKA48 · zmizel mi skyp a novou verzi nechci · uživatel obdrží odpověď emailem

chci starou verzi-nove nerozumím dekuji

Reagovat · 10. květen 2017 10:15

profilové foto

Rajdek · Re: zmizel mi skyp a novou verzi nechci

bohužel toto nejde, Microsoft starou verzi už nepodporuje, taky bych raději měl starší verzi, byla rychlejší a měla méně problémů ale už ji nejde spustit.

profilové foto

jarmila · ztratil se z označení skype · uživatel obdrží odpověď emailem

ztratil se mi skype

Reagovat · 08. květen 2017 15:03

profilové foto

Rajdek · Re: ztratil se z označení skype

pokud zmizel z nabídky start, můžete zkusit jej nainstalovat tady z našich stránek, na záložce Popis software, klikněte Stáhnout Skype a pak jakmile se stáhne soubor do PC tak jej spusťte a pokračujte dle instrukcí, znovu se tak do PC nainstaluje.

profilové foto

stařec · prosba-o-pomoc

při-použítí-skypu-volaný-měvidí-ale-neslyší

Reagovat · 03. květen 2017 15:28

profilové foto

stařec · žádowst-o-pomoc · uživatel obdrží odpověď emailem

pripokud-je-možnost-ještě-dnes-použití-skypu-mě-volaný-vidí-ale-neslyší-prosím-pompzte-mám-ář-roku

Reagovat · 03. květen 2017 14:47

profilové foto

stařec · Re: žádowst-o-pomoc

prosí-odpověd

profilové foto

Rajdek · Re: žádowst-o-pomoc

zkuste zkontrolovat v nastavení skype jesti je správně zvolen mikrofon, ono je to komplikovanější některé webkamery mají vlastní mikrofonní vstup, některé jen obraz a mikrofon je extra. Pokud máte mikrofon extra, zkuste jej jen vytáhnout z PC, chvili počkat a zase zasunout, na PC by se mohla objevit hláška že mikrofon byl připojen, toto se občas stává u novějších desek s automatickou detekcí vstupu/výstupu. Popř. spusťte nějaký program pro záznam zvuku a zkuste jestli mikrofon nahrává.

profilové foto

babice · Dotaz

Pokud ano, tak jak.

Reagovat · 06. duben 2017 12:24

profilové foto

babice · Dotaz na dva uživatele skypu na jednom počítači

Lze na jednom počítači nainstalovat dva uživatele skypu?

Reagovat · 06. duben 2017 08:53

profilové foto

Rajdek · Re: Dotaz na dva uživatele skypu na jednom počítači

Bohužel dva uživatele skype najednou na jednom PC používat nejde, jedna možnost je vždy skype odhlásit a přihlásit tak jinou osobu, nebo používat pod Windows uživatelské účty kdy pak se jen přepnete na plochu druhého uživatele a tam poběží jiný skype. V rámci jednoho účtu na Windows nejde spustit skype 2x. Alternativním řešením je pak nainstalovat druhé skype do mobilu, tabletu, koupit skype pevnou linku apod.

profilové foto

petr · šmejdi od skype · uživatel obdrží odpověď emailem

dokonce jsem včera nainstaloval poslední aktualizaci upgrade win 10 a stále to nejde. skype exe full mi píše, že musím zrušit souběžnou instalaci. Zkoušel jsem využít z vaší stránky instalaci přímo do pc. Šlo to vcelku dobře, ale těsně před koncem se to zastavilo. Myslím si tedy že bych měl tuto instalaci nějak zrušit ale nevím jak, připadá mi to jako že to stále běží. Při instalaci full to píše že nemám dostatek místa na disku což totální pitomost, protože volného místa na disku je kolem 200Gb.

Reagovat · 05. duben 2017 07:46

profilové foto

Rajdek · Re: šmejdi od skype

Naše instalace ze seznam instalátoru pokud se zasekla tak stačí PC restartovat, pokud tam zůstalo něco viset. Napadá mě pokud full instalace píše problém s místem na disku, zkuste instalaci na jiné místo, viz návod zde www.rajdek.cz/cz/426/sof... nebo mě i napadá, klidně zkuste instalaci na USB Flash disk, co se bude dít, třeba to projde.

profilové foto

petr · šmejdi od skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Tak nevím, ale pokud Microsoft posílá aktualizace, tak je i automaticky instaluje. Soudím dle toho co při aktualizacích píše. Příprava auktalizací a poté instalace aktualizací. To tedy musím ty aktualizace které mám ve stažených odkliknout a instalovat?

Reagovat · 03. duben 2017 20:11

profilové foto

Rajdek · Re: šmejdi od skype

ono záleží jak to máte nastaveno, pokud vám to píše že se aktualizace instalují tak bude problém jinde, každopádně můžete zkusit prověřit v ovládacích panelech jestli máte nainstalovány všechny aktuální aktualizace systému Windows.

profilové foto

petr · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Který šmejd je dnes vlastníkem skype? Ti idioti mne proti mému nesouhlasu odhlásili prý mám starší verzi a musím instalovat novou. Stará nejde odinstalovat a nová nainstalovat. K odinstalaci jsem použi odinstalační program a stále něco v pc zůstává. Nová verze instalovat nejde. Píše to zhovadilost že mám málo místa ma disku i když volných 200Gb.Pomocí instalátoru to jelo, ale ždibec před ukončením se to bloklo a ani ťuk.Je to prostě svoloč ti majitelé skype kterou je nutno vyhubit jak obtížný hmyz

Reagovat · 03. duben 2017 09:40

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Podobný problém jsem řešil docela nedávno, aby nová instalace skype prošla, musel jsem aktualizovat celý systém Windows - nainstalovat všechny aktualizace, pak to šlo. PS: vlastníkem Skype je teď Microsoft :-)

profilové foto

žehlička · nové spojení

chtěl by navázat nové spojení

Reagovat · 29. březen 2017 15:31

profilové foto

Rajdek · Re: nové spojení

jaké spojení máte na mysli? nový kontakt nebo se nelze spojit s někým pro volání?

profilové foto

zuana bubilkova · nejde skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Nejde mi nainstalovat nová verze skype

Reagovat · 28. březen 2017 09:49

profilové foto

Rajdek · Re: nejde skype

a zobrazí to nějaké chybové hlášení? Popř. jaké?

profilové foto

pedrasek 1 · zde.193@email.cz

již mám dobré zkušenosli se Skype

Reagovat · 18. březen 2017 12:45

profilové foto

Slatored · Skype rozesílá ruské reklamy na všechny adresy z mého Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Přeinstaloval jsem Skype a nepomohlo. Antivir Eset v PC s Win7 nic nenašel. Co s tím PLS? jj

Reagovat · 18. březen 2017 10:33

profilové foto

Rajdek · Re: Skype rozesílá ruské reklamy na všechny adresy z mého Skype

je možné že máte PC v pořádku ale zjistili Vám heslo na skype, doporučuji změnit heslo na nějaké složitější, odesílaní reklam by mělo pak přestat.

profilové foto

jarda · odpojení skypu

starou versi mi to vyhodilo s počítače,novou 7.33 sem stáhnul s prohlížeče plus plugin.Funguje pouze přes prohlížeč hrozně bídně a na druhé straně mně neslyší.Nejde tam nic nastavit jenom vypnout nebo zapnout,už mně ser...

Reagovat · 08. březen 2017 19:28

profilové foto

Rajdek · Re: odpojení skypu

Zkuste stáhnout instalaci z adresy www.skype.com/cs/downloa... a spustit, jestli se Vám do PC nainstaluje tak jak má.

profilové foto

nula · odpojení od skypu.pro starší versi.

Nevím jak bych se měla znovu přihlásit,protože když chci novější versi,tak mi to sice načítá a říká už to bude,ale pakse objeví nelze dát novější versi chyba.Následuje meilová adresa ,heslo,ale vždy okamžitě naskočí heslo neplatné,pošlou mi nové,ale opět neplatné a tak nevím co už mám dělat

Reagovat · 07. březen 2017 15:16

profilové foto

johanka · Skype

Prosím o radu, jak zakázat aktualizace Skype. Děkuji

Reagovat · 06. březen 2017 12:22

profilové foto

Rajdek · Re: Skype

Ve skype klikněte na menu Nástroje - Nastavení - vlevo pak vyberte Rozšířené - Automatické aktualizace - a klikněte na tlačítko - Vypnout automatické aktualizace.

profilové foto

carcar · Potíže s heslem · uživatel obdrží odpověď emailem

Spustil jsem aktualizaci Skype, přišel jsem o všechny kontakty. Přestalo fungovat heslo. Pracně jsem jej resetoval. Po vypnutí počítače a spuštění Skype, zase obnovené heslo nefunguje, znovu resetování, po doručení kodu, zadání nového hesla a tak se to stále po nomém spuštění počítače opakuje.

Reagovat · 30. leden 2017 11:50

profilové foto

Rajdek · Re: Potíže s heslem

Zkuste Skype z PC odinstalovat a pak z těchto stránek znovu nainstalovat, ať ten postup změníme, třeba se v něm jen něco pokazilo a chyba v přihlašování není v hesle ale ve spojení programu se serverem skypu.

profilové foto

carcar · Re: Potíže s heslem

přesně to mám jako vy.Už si opravdu připadám jako blb nechala jsem od odborníka znovu nainstalovat skyp,ale za necelé 3 týdny potíže znovu.Odpojili mě že mám zastaralou versi.Tak proč ji neobnoví?Nikde žádné dovolání natož rada.

profilové foto

Rajdek · Re: Potíže s heslem

pokud to hlásí že máte starší verzi a nechtějí vás připojit, zkuste stáhnout z internetu verzi nejnovější a tu nainstalovat a přihlásit se, možná má skype problém sám sebe aktualizovat. Jednoznačným řešením by pak byla přeinstalace PC, protože takhle těžko odhadovat co by mohlo být špatné.

profilové foto

krovas · Zvuk ve Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Nikdo zatím nezná? odpověď!... Ve skype hovořím s druhou stranou, ale při spuštění přehrávání se mluvené slovo seká a druhá strana neslyší skoro mluvení a hlavně neslyší hudbu při přehrávání na PC. A opačně. Pokud spustí druhá strana hudbu, nic není slyšet. Na XP, Vista, W7 bylo všechno v pohodě na W10 tahle funkce zřejmě není, nebo je zakázaná? Zv. karta Realtek. I přeinstalované ovladače a zkouška starších ovl. Realteku a také přeinstalace Skypu i starší verze. Prosím PORAĎTE. DĚKUJI ZA JAKOUKOLIV RADU.

Reagovat · 29. leden 2017 10:35

profilové foto

Rajdek · Re: Zvuk ve Skype

Napadá mě ještě zkuste vypnout Firewall a dočasně i antivirový program, setkal jsem se nedávno s tím že data tekly přes antivirus a tím brzdily datový tok, což by i sedělo pokud zapnete hudbu, datový tok se zvýší a nemusí stíhat procházet přes antivirus, nebo nějaký ten firewall. Připojení k internetu máte dostatečně rychlé?

profilové foto

Ada · Načítaní skypu · uživatel obdrží odpověď emailem

kdyz dam zmenit stav na svem uctu na skypu tak se mi tam ukaze online,nepřístupný atd....kdyz kliknu treba na online tak tam mam porad takovy kolecko se sipkami ktere se porad otaci a mam wifi tak čím to je?

Reagovat · 21. leden 2017 15:28

profilové foto

Rajdek · Re: Načítaní skypu

zdá se že Skype ze nemůže přihlásit na server a tak točí s kolečkem které znamená čekání na spojení. Pokud Vám internet funguje dobře a bez potíží, zkuste na chvíli vypnout firewall, jestli např. ten neblokuje přístup Skype k internetu. Další možností je jestli Váš PC nepotřebuje k připojení k internetu mít nastavený nějaký proxy server, toto by ale měl vědět pak váš poskytovatel internetu nbo správce sítě v kanceláři.

profilové foto

Rajdek · Re: Načítaní skypu

Nedávno jsem narazil na podobný problém, zkuste ověřit jestli máte nejnovější verzi Skype, na notebooku mě z výroby naskočilo skype verze 4.0 a chovalo se to přesně takhle, nainstaloval jsem verzi novou z těchto stránek a pak se to už rozjelo.

profilové foto

Eda · Instalace Skype do mobilu Microsoft 650 DS

Při instalaci Skype do Microsoft 650 ds se ukáže hláška Chyba, viz podrobnosti. Po odkliknutí políčka se opakuje načítání a pak se znova objeví Chyba, viz podrobnosti. Potřebuji poradit co mám udělat, aby se Skype nainstaloval.

Reagovat · 18. leden 2017 12:06

profilové foto

Rajdek · Re: Instalace Skype do mobilu Microsoft 650 DS

Jej těžko říct, my se tady specializujeme spíše na Windows na PC, doporučil bych tak zkontrolovat aktualizace systému, jestli je Windows nejnovější a pokud ano tak pak provést zálohu, telefon nastavit do továrního nastavení a následně zálohu obnovit a zkusit nainstalovat skype znovu. Více Vám bohužel neporadím, zkuste spíše nějaké fórum s mobily.

profilové foto

Eda · Instalace Skype do mobilu Microsoft 650 DS

Při instalaci Skype do Microsoft 650 ds se ukáže hláška Chyba, viz podrobnosti. Po odkliknutí políčka se opakuje načítání a pak se znova objeví Chyba, viz podrobnosti.

Reagovat · 18. leden 2017 11:48

profilové foto

Dědeček · KAMERA VE SKYPE

Ve Skype přestala fungovat moje zabudovaná Lenovo EasyCamera, jen se rozsvítí bod nad obrazovkou a točí se kolečko. Samostatně kamera funguje. Protistranu já vidím. Ovladače aktualizovány. Různé nápovědy bez efektu. Windows 10 Home. NB Lenovo G50-30. Od/instalace i starších verzí nepomáhá ani se zákazem aktualizací. Nejsem sám, kdo má tento problém. Údajně je nutné vyčkat nových aktualizací? Do kdy?

Reagovat · 30. prosinec 2016 19:09

profilové foto

Rajdek · Re: KAMERA VE SKYPE

To je velice nemilé, vidím že jste zkoušel už opravdu hodně, ale napadá mě ještě něco, našel jsem že problém může být i přímo ve Windows 10, v letní aktualizaci je prý něco, co může způsobovat problémy, ale nevím jestli to už opravili, ale zkuste prověřit jestli máte všechny aktualizace Windows, popř. nějaký postup na úpravu v registrech je tady smartmania.cz/nefunguje-... ale nevím tak jistě jestli zabere.

profilové foto

Dědeček · Re: KAMERA VE SKYPE

Vámi uváděnou úpravu registrů jsem již rovněž zkoušel bez výsledku. Aktualzace Windows nejde v Nastavení provést, po zadání se cca na 2-3 vteřiny otevře a sama zavře příslušná nabídka. Někde jsem narazl na informaci, že aktualizaci nelze provést z důvodu stabiiity systému. Tak asi nezbývá, než čekat.

profilové foto

Rajdek · Re: KAMERA VE SKYPE

zkuste nástroj www.instaluj.cz/windows-... vynutí aktualizaci systému

profilové foto

Dědeček · Re: KAMERA VE SKYPE

Zkusil jsem navržený instalační nástroj s pro jistotu následným restartem a instalací Skype. V Nastavení provést Aktualzace Windows, po zadání se opět cca na 2-3 vteřiny otevře a sama zavře příslušná nabídka. Kamera na jeden pokus z mnoha "zabere" a při opakování nic, jen svítí a točí (to bylo i dřív). Už mě to, slušně řečeno, nebaví. Když v tom nejedu sám, bude chyba někde "nahoře". Ale už to trvá nějak dlouho. Dík za snahu pomoci.

profilové foto

verka · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Je mi 85 let a neumím se připojit na skype-zdarma

Reagovat · 27. prosinec 2016 15:17

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Časopis PPK vydal návod pro začátečníky na skype, PDF můžete stáhnout z adresy ppk.chip.cz/cs/archiv-vy... nebo zkuste hledání na ppk.chip.cz/cs/archiv-vy... popř. lépe objasněte kde jste se zasekla a co vám nejde.

profilové foto

Rajdek · Re: skype

oprava hledání je na adrese search.seznam.cz/?q=navo...

profilové foto

Jana radu jak na to ? · poradit s praxí

odhlásit se z SKYPU, že už jsem tam jednou zaregistrována.Nevím si rady, jsem antitechnik důchodkyně.

Reagovat · 16. prosinec 2016 21:19

profilové foto

Rajdek · Re: poradit s praxí

Pokud se potřebujete odhlásit, stačí otevřít okno se Skype, nahořev menu vyberte Skype a tam zvolte Odhlásit se, to by mělo být vše.

profilové foto

Martin · Nefunguje skype

Pořihlášení to trvá cca chvíli. V přípojení asi není problém jelikož na tu samou wifi mám připojený jiný pc kde to funguje...

Reagovat · 16. prosinec 2016 15:21

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunguje skype

nene šlo mi to o že může být problém v konfiguraci internetu v PC, např. když se vyplne TLS tak některé programy hlásí že nejsou k internetu připojené, to by způsobilo čekání na timeout a pak hlášení, inu no zkuste návod krok za krokem je zde napoveda.seznam.cz/cz/ob... píšou že je to pro Internet Explorer ale má to hodně i co dělat s celým počítačem

profilové foto

Martin · Nejde skype

Nekolikrát...

Reagovat · 16. prosinec 2016 12:54

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde skype

zeptám se ještě, když zadáte do skype Vaše údaje, kliknete na tlačítko Přihlásit, za jak dlouho to napíše že - přihlašovací údaje nebyly rozpoznány, jestli to trvá delší dobu může být problém v nastavení připojení, jestli krátkou dobu, může být problém ve skype. Můžete pak zkusit tento postup www.mrpear.net/cz/blog/8... jestli nezabere, jde o vyčištění přihlašovacího účtu skype.

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde skype

a ještě poznámka, skype rozlišuje dva druhy přihlašování, účet Microsoft a starý účet Skype loginem, může být třeba problém i v tom.

profilové foto

Martin · Nefungující skype · uživatel obdrží odpověď emailem

No ještě jsem to zkusil nainstalovat na starém PC, kde mám wid XP a vše funguje. Ale na nové PC kde mám Windows 7 Professional to nefunguje - předpokládám že to bude nějakou aktualizací ... ale co s tím? Děkuji

Reagovat · 16. prosinec 2016 12:13

profilové foto

Rajdek · Re: Nefungující skype

a nezkoušel jste např. skype odinstalovat z PC a pak znovu nainstalovat? aby se PC pročistil jestli tam je nějaký problém s uloženým nastavením

profilové foto

Martin · Nefunguje skype · uživatel obdrží odpověď emailem

kliknul jsem ale odkázalo mne to na stejnou stránku. Spíše nemůžu pochopit pro mi nelze se přihlásit klasicky přes nainstalovaný skype na PC? Děkuji

Reagovat · 16. prosinec 2016 11:18

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunguje skype

aha máte pravdu, zkuste teď kliknout na tento odkaz a.login.skype.com/diagno... je tady diagnostika přihlášení ale spíš to fakt vypadá na nějaký problém v PC pokud to pod XP jede

profilové foto

Martin · Nefunguje skype

Dobrý den na web.skype.com/cs/ mne to na účet pustí, ale jde přes to jen psat ne volat? co se týče formuláře na opravu web.skype.com/cs/ je stejny?

Reagovat · 16. prosinec 2016 09:12

profilové foto

Rajdek · Re: Nefunguje skype

stejný není ale tady v diskuzi to odkazy zkracuje, zkuste na něj kliknout a objeví se jiná stránka

profilové foto

Martin · Nefunguje skype

Dobrý den, proč se nemohu přihlásit na skype - učet u microsoftu mi funguje. NIcméně když se chci přihlásit na samotný učet - píše mi to : vaše přihlašovací údaje nebyly rozpoznány. Prosím, zkontrolujte vaše Skype jméno i heslo a opakujte přihlšení...?

Reagovat · 16. prosinec 2016 07:55

profilové foto

Martin · Dotaz · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, proč mi nefunguj skype mám správné užvatelské jméno a heslo?

Reagovat · 16. prosinec 2016 07:37

profilové foto

Rajdek · Re: Dotaz

Zkuste se přihlásit třeba na webovém skype na adrese web.skype.com/cs/ jestli Vás to pustí nebo ne, pokud ne můžete použít formulář pro opravu přihlášení na web.skype.com/cs/

profilové foto

bozenka · skype hovor · uživatel obdrží odpověď emailem

chtěla bych uskutečnit hovor přes kype,ale nemůžu,chce to pomně skype kredit,myslele jsem že volání na skype je zadarmo,tak jak to vlastně je

Reagovat · 13. prosinec 2016 00:22

profilové foto

Rajdek · Re: skype hovor

volání skype - skype je zadarmo, uživatele musíte mít přidaného v kontaktech viz tlačítko + Nový, v liště s kontakty, kde jde prohledat databází kontaktů skype. Pokud zadáváte telefonní číslo, pak to vyžaduje kredit protože jde o volání na klasického operátora.

profilové foto

vanesalakatosova · skype windouz

komunikace skype je to dobre

Reagovat · 04. prosinec 2016 11:06

profilové foto

vanda · skype

Prosím potřebuji pomoc.Mám počítač od někoho jiného a chci se na skypu přihlásit na své heslo ale nejde to.Stále se mi ukazuje předchozí majitel počítače.Skype jsem odinstalovala a zas nainstalovala ale stále se to přihlašuje na minulého uživatele.Když zadám vytvořit nový účet tak skype zmizí.Děkuji za rady

Reagovat · 04. prosinec 2016 10:05

profilové foto

Rajdek · Re: skype

Nejprve zkuste v menu Nápověda kliknout na Vyhledat aktualizace, aby jsme zajistili, že máte nejnovější skype, potom v menu vyberte Skype - Odhlásit se, a klikněte na Vytvořit účet, snad skype se udrží a už nespadne. Pokud spadne, napište jaký máte operační systém, problém může být i tam.

profilové foto

krovas · Skype poslech · uživatel obdrží odpověď emailem

Při spojení ve Skype je mluvení obou stran v pořádku. Jen pokud jedna strana spustí jakékoliv přehrávání muziky na PC, druhá strana to neslyší a když druhá strana mluví, začne se zvuk trhat nebo není slyšet mluvení ani muzika. Ve WIN 7 bylo vše v pořádku. Po instalaci Win 10, tato možnost zmizela!!!

Reagovat · 03. prosinec 2016 09:05

profilové foto

Rajdek · Re: Skype poslech

Pokud bylo pod Windows 7 vše v pořádku, zkusil bych projít ovladače zvukové karty, stáhnout aktuální nebo starší ze stránek výrobce a přeinstalovat, ono někdy ty systémové z Windows dělají problémy. Druhá možnost je že pokud je puštěná hudba, datový tok se zvětší a zvuk se nestačí přenášet, pak zkuste spojit hovor znovu a znovu, jestli problém nezmizí, připojení skype se provádí přes tzv node, a něketrá mohou i být pomalejší a při jiném spojení můžete pak narazit na lepší.

profilové foto

DarkSnipe · Instalace

Proc kdyz dam stahovat skype vyskoci tabulka s napisem Nelzete nalezt nebo spustit Microsoft Istalator Prosim aktializujte vas pocitac a zkuste spustit Skype znovu kdyz vsechny aktualizace mam stazene ? Diky za odpoved :

Reagovat · 02. prosinec 2016 14:23

profilové foto

SnipHim · Re: Instalace

Zeptej se Rajdek :)

profilové foto

Rajdek · Re: Instalace

Zdá se že Vám v systému chybí Windows Installer, což je program který pak spouští instalace a bez něj spustit nejde. Zkuste tak z adresy www.microsoft.com/cs-cz/... stáhnout Windows Installer 4.5 Redistributable a nainstalovat a pak spustit instalaci skype, mělo by to pomoct.

profilové foto

cipisek · volani · uživatel obdrží odpověď emailem

pratele, nekdy poslední dobou skoro porad nejde volat, ale psat ano, mate nejakou radu co s tim?

Reagovat · 23. listopad 2016 19:47

profilové foto

Rajdek · Re: volani

pokud máte možnost zkuste ze stejného internetového připojení zavolat z jiného zařízení, třeba v mobilu nainstalovat skype a zavolat z něj nebo z jiného PC, pokud to půjde je problém ve vašem PC a bylo by dobré ho přeinstalovat, může tam být nějaký program nebo nějak pozměněna konfigurace, která dělá problémy, pokud by ale volání nefungovalo ani z jiného zařízení připojené na stejném internetovém připojení, bude problém v internetu a pak by bylo dobré zkusit se obrátit na poskytovatele internetu ať toto prověří, může být internet přetížený, nebo se někde po cestě ztrácí ping apod.

profilové foto

Jirka_01 · Skype - malware

Je to malware.Krátce poté, co to převzal Microsoft, zablokovali malý, několika MB, perfektně fungující program a donutili uživatele nainstalovat malware, který dělá v PC kdovíco. Instalace verze 6.18.0.106 již 35 MB, po instalaci zákaz spuštění při startu PC, zákaz automatických aktualizací. Při ukončování: Odhlášeno, UKONČENO!!! vyskočí okno ohlašující, že nebude možno.... Při dalším spuštění počítače malware Skype přes zákaz aktualizací sám automaticky nainstaluje verzi 7.29.0.102 nabubřelou již na 85 MB s idiotskou hláškou, že došlo k chybě, protože mám prý zastaralou verzi Internet Exploreru. Jako kdyby dnes normální člověk používal IE. Když už není MS schopen udělat prohlížeč, který by si uživatele přitáhl svými vlastnostmi, tak se snaží ho násilně vnutit pomocí blokace jiných MS programů? To budeme muset pro použití Wordu nebo Excelu za chvíli používat IE? Mimochodem, přešel jsem na Linux Mint a nemohu si vynachválit. Běžný uživatel ani nepozná, že je v Linuxu. Bohužel tam ooVoo zatím není k dispozici.

Reagovat · 06. listopad 2016 16:15

profilové foto

Rajdek · Re: Skype - malware

Tak ono malware to tak úplně není, malware je software, který je určený ke vniknutí do nebo poškození počítačového systému, Skype toto naštěstí nedělá :-) nicméně s tou nabubřelostí máte pravdu, od doby kdy Skype převzal Microsoft tak jeho vývoj šel malinko jiným směrem, než by uživatelé chtěli. Proč Vám to hlásilo problém s IE mě napadá že možná to bylo na Windows XP kde Skype už pomalu podporu také ztrácí a může to dělat problémy. Linux je samozřejmě jedna z možností jak se vyhnout problémům s Microsoftem, nicméně pak nastanou jiné problémy, ať už s kompatibilitou nebo hledáním alternativních možností software, pro domácí surfování po internetu ale určitě stačí a poběží určitě dobře a snad i rychleji.

profilové foto

ahoj · SKYPE

Dobrý den, Nejde mi na telefon stáhnout skype, vždy když se ho pokusím stáhnout napíše mi to neznámá chyba a prostě se nestahne :D

Reagovat · 05. listopad 2016 17:43

profilové foto

Rajdek · Re: SKYPE

dobrý den, ohledně tohoto bych se spíše obrátil na specialistu ohledně mobilů, může tam být potřeba aktualizovat firmware, nebo tak něco, můžete ale i zkusit nainstalovat starší verzi Skype ke stažení zde skype.en.uptodown.com/an... kde v souboru APK stáhnete jiné verze, které můžou fungovat, ale není to zaručeno.

profilové foto

Ruda51 · Kamera ve Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Kamera chodí, pokud spustím SLIM 311R. Na monitoru se vidím. Pokud spustím Skype, tak jdou pouze hovory. Dříve ve WIN 7 byla možnost nastavení kamery. Ve WIN 10 je nějaké nastavení, oznámení a pod., ale nastavení kamery jsem nenašel. Ve WIN7 to bylo. Pokud zadám Start/ programy/ kamera, tak mi PC píše: Nemůžeme najít vaši kameru. kód chyby- 0xA00F42440XC00D36D5. Takže ovladač kamery je z dodaného CD, ale PC říká e kamera není. Takže ještě jednou. Kameru spustím a vidím se, pokud spustím Skype, tak je ikona kamery přeškrtnutá a protistrana mě pouze slyší, a samozřejmě z této kamery. Jiný snímač zvuku nemám.

Reagovat · 17. říjen 2016 21:16

profilové foto

Rajdek · Re: Kamera ve Skype

Může se stát že kamera má dva různé ovladače, jeden je přímý přístup ke kameře a druhý přes filtr nějaké aplikace, mrkněte do menu Nástroje - Nastavení - vlevo Nastavení videa, mělo by tam být toto manycam.com/images/help/... jen v Češtině, pokud tam máte tak jak na obrázku výběr kamery, zkuste je přehodit na jinou kameru. Ovladače totiž budou v pořádku pokud zvuk přes ně jede ok.

profilové foto

Hanča · Nejde mi připojení na videohovor skypu

Dobrý den, nemůžu přijmout videohovor v telefonu, když začne vyzvánět chci přijmout hovor a spadne to a hlásí to, že hovor skončil a trval 2s. Fakt nevím co s tím, do nedávna to fungovalo bez problémů. Děkuji za odpověď

Reagovat · 17. říjen 2016 08:25

profilové foto

Rajdek · Re: Nejde mi připojení na videohovor skypu

Dobrý den, na adrese skype.en.uptodown.com/an... jsou ke stažení starší apk soubory tedy instalace skype do mobilu, zkuste tak stáhnout, nakopírovat do mobilu a nainstalovat starší verzi, pokud bude fungovat tak to bude něco v nové verzi a můžete tak zůstat u staré a nebo počkat na další aktualizaci skype jestli pak chybu neopraví. Na mobilech to totiž bývá různě problematické a pokud vám to do nedávna fungovalo, mohlo by to být řešení.

profilové foto

effka · nefunkční konverzace

Po aktualizaci skypu mi nejdou psát zprávy ani nic odesílat políčko - sem napište zprávu - mám zašedivělé. Ale všechno ostatní funguje

Reagovat · 06. říjen 2016 11:40

profilové foto

Rajdek · Re: nefunkční konverzace

toto se může stát pokud byl chat vytvořen jako skupinová konverzace, zkuste otevřít jiný kontakt na skype a začít psát tam, mělo by to jít, podle fóra skype neexistuje možnost jak zakázat chat u kontaktu. Pokud by potíže přetrvávaly, zkuste Skype aktualizovat.

profilové foto

Tazika · skype videohovor

Nejde mi připojení na vodeohovor.Píše to ,že hovor selhal.

Reagovat · 28. září 2016 20:56

profilové foto

Rajdek · Re: skype videohovor

Občas pomůže v nastavení Skype projít konfiguraci kamery, někdy je tam na výběr více zdrojů kamer ikdyž máte jen jednu, zkuste tak pokud to jde je přehodit (někdy se tam cpou zdroje kamer přes nějaké aplikace), aby byla zvolená ta správná kamera.

profilové foto

Jirinaova · Prozba · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím, vás,potřebuji pomoc. mám 75 roků a koupila jsem si nový notebook. na stolním počítači vidím, kdy jsou mé kontakty online, ale na notebooku je nevidím, přitom oni mně vidí a dovolají se ke mně na notebook, nevíte v čem je problém. Předem za pomoc děkuji.

Reagovat · 24. září 2016 13:13

profilové foto

Rajdek · Re: Prozba

Je možné že na notebooku máte nastaveno že jste offline, otevřete tak Skype, v menu pak zvolte Skype / Online stav / a vyberte - Online, kontakty se pak zobrazí zprávně.

profilové foto

skype v TV · skype ve smart TV · uživatel obdrží odpověď emailem

ahoj lidi, skype se tedy evidentně rozhodl, že přestane podporovat volání přes smart tv. Máte prosím tip na nějakou jinou aplikaci, která by skype plně nahradila a fungovala by v LG smart televizi? skype běhal báječně! teď je k tomu přikoupená kamera úplně zbytečná.... děkuju za každou radu!

Reagovat · 15. září 2016 08:00

profilové foto

Rajdek · Re: skype ve smart TV

Co jsem koukal, tak máte pravdu že skype přestal podporovat některé televize, důvodem je údajně to, že vylepšují technologii a tak nemůžou podporovat starší protokoly. Náhrada aplikace, která by běžela na platformě skypu přímo není, protože skype je uzavřený formát. Pokud by jste tak chtěl nějakou alternativu, musíte najít úplně jinou aplikaci, viz hledání aplikací ve vaší televizi, druhá strana, které pak budete chtít volat, bude muset mít pak taky novou registraci u jiné služby, pokud tedy alternativa pro skype je, záleží to na výrobci televize, ale pokud teď nic není, věřím že stejný problém bude mít více lidí a najde se někdo s nějakou alternativou za skype.

profilové foto

oki · nelze se připojit · uživatel obdrží odpověď emailem

Skype se automaticky aktualizoval. Teď hlásí, že se nemůže připojit, jako bych nebyl připojený k webu. Různé staré verze hlásí stejný problém. Firewall je vypnutý. Dá se něco dělat? Díky.

Reagovat · 08. září 2016 21:00

profilové foto

Rajdek · Re: nelze se připojit

Zkuste před ovládací panely vyhledat možnost Obnovení (Ovládací panelyVšechny položky Ovládacích panelůObnovení) a zkuste se vrátit s konfigurací Windows zpět na nějaké předchozí datum, třeba to pomůže, jinak pak ještě v nápovědě skype píšou že při tomto problému máte zkusit změnit heslo, ale co to má s tím společného, těžko říct.

profilové foto

oki · Re: nelze se připojit

Nakonec pomohla odinstalace, smazání složky Skype v datech aplikací, vyčištění registru, instalace aktuální verze pro xp.

profilové foto

Rajdek · Re: nelze se připojit

supr, díky za info, kdyby měl někdo podobný problém tak už aspoň můžu lépe poradit, a nebo si to tady přečte. Děkujeme za info

profilové foto

Rencek · skype

když jsme na notebooku nevidím protějšek ale protějšek vidí mě, ale když jsem na stolním počítači vše jde jak má. čím to je ?

Reagovat · 01. září 2016 12:38

profilové foto

Rajdek · Re: skype

zkuste kontakt odebrat a znovu přidat na počítači kde vás protějšek vidí, ono pokud se tam zobrazuje u kontaktu např. otazník, tak kontakt není autorizovaný a proto není vidět jestli je online, pokud tedy jde o tohle

profilové foto

nikola · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

nejde mi se pripojit ke skype nevim proc

Reagovat · 14. duben 2016 12:44

profilové foto

Rajdek · Re: skype

a zobrazí se vám nějaké hlášení? Podle toho by se pak dalo zjistit příčinu problému.

profilové foto

marie · kamera

Na skype nejde kamera píše mi že ji nemám zpnutou přitom šla.Nodbuk AUSUS co mám dělat.

Reagovat · 22. únor 2016 19:37

profilové foto

rajdek · Re: kamera

zkusil bych jestli jede v jiném programu, a pokud ne, může to být ovladačemi, pak by se musela přeinstalovat.

profilové foto

Relax · pro honzíka

diskuze mrtvé nejsou. jediné co mrtvé je jsou staré windowsy od mrkvosoftu. já osobně bych verzi skypu kterou používáš odinstaloval a vybral nějakou starší verzi. třeba tu kde se poprvé vyskytuje podpora pro XP. BTW: Nevím o tom, že by mrkvosoft vydal verzi OS Win XP 2000 :D :D :D :D :D

Reagovat · 18. únor 2016 14:49

profilové foto

Honza · Dotazy a odpovědi

Jak vidím,tak tyto diskuze se už nikdo nesnaží komentovat,natož poradit.Asi tu všichni píšou do větru na web,který už zřejmě nikdo nespravuje,natož,aby poradil.Nezbývá,než se řídit heslem poraď si sám Honza

Reagovat · 17. únor 2016 19:51

profilové foto

Honza · Nejde mi nainstalovat Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

mám widows XP 2000 a pořád mi to hlásilo,zda chci aktualizovat.Zkusil jsem to několikrát,ale vždy vyjela hláška,že mi chybí nějaký balíček.tak jsem Skype odinstaloval a teď už nejde vůbec nainstalovat žádná verze.Při instalaci se objeví hláška:Instalace selhala-kód 1619.Instalační balíček nelze otevřít.Přesvědčte se,zda balíček existuje zda k němu máte přístup.Poraďte mi někdo,co se s tím dá dělat?? Díky Honza

Reagovat · 13. únor 2016 19:35

profilové foto

rajdek · Re: Nejde mi nainstalovat Skype

Podle všeho je chyba v samotném systému, který podléhá pak aplikaci Windows Installer, návod jak chybu opravit najdete na adrese www.myartse.com/jak-opra...

profilové foto

tomáš · NEJDE MI VOLAT NA SKYPE

Nejde mi volat na skype co mám dělat?

Reagovat · 06. únor 2016 10:47

profilové foto

rajdek · Re: NEJDE MI VOLAT NA SKYPE

A chybové hlášení je zobrazeno nějaké?

profilové foto

pepan · Skype

Prosím o radu.Nejde mi Skype,píše mi,že je plný disk.Tak co mám dělat,děkuji.

Reagovat · 20. prosinec 2015 12:05

profilové foto

Václav · Re: Skype

Doporučoval bych vyčistit disk, nějakým čistícím programem, zrychlí to pak i celý pc, pokud není volné místo, tak se musí nějaké uvolnit, nebo třeba smazat filmy nebo stáhnuté soubory.

profilové foto

františek.bezdrat · skype

nejde spustitskype

Reagovat · 12. prosinec 2015 00:30

profilové foto

petr.musi · Nejde zvuk · uživatel obdrží odpověď emailem

Prosím o radu. Nejde mi zvuk v mobilu při spojení skype s tv. V nastavení je vše v pořádku. Děkuji za radu, kde hledat vyřeší.

Reagovat · 12. listopad 2015 03:51

profilové foto

KysJuka · Skype se nemůže připojit

Ze dne na den se mi sám skype odhlásil, na správcově profilu vše normálně běží, když se chci přihlásit přes skype jméno, píše mi to: Skype se nemůže připojit. A když se chci připojit přes Microsoft účet nebo Facebook, píše mi to, že jsem již na počítači přihlášená. Firewall na správcově profilu hlásí, že Skype plně povoluje.. Tak co mám dělat, abych se přihlásila? Děkuji za odpověď.

Reagovat · 12. září 2015 14:02

profilové foto

Boldizsar18 · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Nejde mně skype.co mám dělat.Julie.Vizsgyáková

Reagovat · 09. září 2015 09:02

profilové foto

Milan · Skype

Nova verze skype na nic nezvoni neni slyset druha strana co to zase udelali?

Reagovat · 06. září 2015 06:52

profilové foto

Zdenek · Plugin do Skype

Mám nainstalovaný Skype7.5 v XPprofesional.Při stahování pluginu na videohovory hlásí,že na tuto verzi nejde stáhnout. Co s tím?

Reagovat · 04. září 2015 17:10

profilové foto

Kaja · Proc

Proč tam nemám to 28:concierge

Reagovat · 26. srpen 2015 23:23

profilové foto

hlavamapa · problém

Ke spracování tohoto příkazu není dostatečný prostor Nelze začít ani zprávy

Reagovat · 24. srpen 2015 22:44

profilové foto

sonakovacova5@seznam.cz · skype video

prosim vas poradta i nejde mi video ani kamera dakujem

Reagovat · 08. srpen 2015 12:24

profilové foto

sonakovacova5@seznam.cz · skype

nejde mi kamera na video porad te mi dakujem

Reagovat · 08. srpen 2015 12:14

profilové foto

vlasta janicova · novy skype

chcem stari zrusit a novy nainstalovat

Reagovat · 31. červenec 2015 17:26

profilové foto

leofendro · nejde přihlášení

Nemůžu se přihlásit, prostě nejde psát do kolonky heslo ....Nejde mi ti na rozum, přeinstaloval jsem skype aje to pořád stejný, jméno si pamatuje ale heslo nejde napsat

Reagovat · 29. červenec 2015 12:42

profilové foto

Kalupinka · Skype na WinXP

Doplněk k návodu od jebka dne 26.09.2014, 21:54 Pokud nefunguje poslední verze Skype7.7.0.102 lze ji nahradit. http://www.instaluj.cz/skype/starsi-verze-download/skype-7-4-0-102 Poznámka:neprováděj odinstalaci a spusť tu právě staženou. Po dokončení zakaž automatické aktualizace

Reagovat · 22. červenec 2015 11:01

profilové foto

babička · nejde mi skype · uživatel obdrží odpověď emailem

At se snažím ,nenasjičí mi skype, je mi 80 let a nejsem technický tip, mám vněmecku rodinz ,vnučku , prosí o pomoc děkuji

Reagovat · 12. červen 2015 10:31

profilové foto

ProFesIjoNal · Nezobrazování skupin

Když mě někdo pozve do skupiny tak to prostě nevidím.. Poradí mi někdo prosím ?

Reagovat · 27. květen 2015 17:14

profilové foto

Nikola · Skype

Stiahnut Skype zadarmo

Reagovat · 19. duben 2015 11:57

profilové foto

jarcalb · nová verze skype · uživatel obdrží odpověď emailem

instalovat

Reagovat · 08. únor 2015 12:13

profilové foto

Mrna · re: nejde videohovor

Už ne...

Reagovat · 12. prosinec 2014 19:12

profilové foto

skpc · Skype pro Windows XP · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den, mám Windows XP. Po nainstalování Skype se nemohu připojit. Existuje nějaká starší verze, která by fungovala i na tomto systému? Děkuji za případné rady.

Reagovat · 21. listopad 2014 11:06

profilové foto

jebka · nejde videohovor

Zatím pořád platí, že verze z níže uvedeného odkazu http://www.instaluj.cz/skype/starsi-verze/skype-5-9-0-123 funguje i na starých pc s WinXP a to i s videohovorem. Nutné je novou verzi 6.xxx odinstalovat, nainstalovat verzi 5-9-0-123 a ihned po úspěšném přihlášení zakázat aktualizace Nástroje-Nastavení-Rozšířené-Automatické aktualizace. Pokud se v této verzi pak někdo z rodiny odhlásí a přihlásí se následně pod jiným svým jménem, dojde pravděpodobně k autoomatické aktualizaci na novou verzi a Skype je opět bez videa. V takovém případě je vhodné dotyčného alespoň přetáhnout smetákem nebo si dát ze žalu pár panáků a účet poslat Mrkvosoftu. A pak znova odinstalovat a instalovat...

Reagovat · 26. září 2014 21:54

profilové foto

janacermakova · Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Odjela jsem na dovolenou na 4 měsíce . Po příjezdu domů jsem zapnula notebuk a skype nenaskočil. Chce přihlašovací jméno a heslo. To mám zaznamenané v kalendáři ale skype mě nechce pustit a pořád mele jedno a to samé, že mám špatné přihlášení. tak nevím je mi 63 let a nejsem žádný internetový mág.Prosím o pomoc. Díky

Reagovat · 25. září 2014 11:51

profilové foto

administrátor Radek Szurman · Re: skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Bohužel doba jde dopředu a starší verze jsou problém, vývoj jde dopředu a udržovat aplikace funkční i na starším systému je pro firmy nákladnější, pokud máte se skype problém, doporučuji raději popřemýšlet zda půjde Váš systém aktualizovat popř. zda by nebylo i lepší pc vylepšit popř. vyměnit za výkonnější, projeví se o i na lepší kvalitě a stabilitě hovoru skype a nejen u něj.

Reagovat · 22. září 2014 11:02

profilové foto

vera · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

prosím co mam dělat, kdyš mam starši pc a nověši skype my nejde kamera a blbne to musim stahovat starší verzi ,ale ty se rušííí proč !

Reagovat · 04. září 2014 12:54

profilové foto

administrátor Radek Szurman · Re: Re: Re: instalace skype - viz prihlaš.tabulka · uživatel obdrží odpověď emailem

Zkontrolujte jestli máte ovladače kamery v pořádku nainstalované popř. použijte automatický instalátor z http://www.instaluj.cz/ovladace/ pak by se to mělo rozjet.

Reagovat · 03. září 2014 20:59

profilové foto

administrátor Radek Szurman · Re: Re: instalace skype - viz prihlaš.tabulka · uživatel obdrží odpověď emailem

Teď jsem zkoušel na PC nainstalovat Skype 6.18.0.106 a přihlášení skype jménem tam je, jen je třeba kliknout na "Přihlásit se" - "Skype jméno", a přihlásilo mě to v pohodě, tak nevím.

Reagovat · 03. září 2014 20:57

profilové foto

administrátor Radek Szurman · Re: instalace skype - viz prihlaš.tabulka · uživatel obdrží odpověď emailem

Co se týká chyby fatal error zkuste použít náš seznam.cz instalátor http://software.seznam.cz/instaluj/ obsahuje totiž plnou instalaci než co je tady, a mohlo by to pomoct, nicméně nezaručuji, otázka je jaký fatal error to je.

Reagovat · 03. září 2014 20:56

profilové foto

lm · instalace skype - viz prihlaš.tabulka

take jsem odinstalovala a ted nejde skype nainstalovat,pise to fatal error,poradí někdo dekuji

Reagovat · 03. září 2014 17:47

profilové foto

sacredmoon · Instalovat novější verzi Skype?

Vypadá to, že Microsoft přestal podporovat přihlašování se skype jménem u starších verzí.

Reagovat · 02. září 2014 09:22

profilové foto

veverka · prihlasovaci tabulka

dobrý den nejde mi na te prihlasovaci tabulce se prihlásit k učtu,odinstalovala jsem skype nainstalovala starši verzi a je to samý poradite mi nekdo

Reagovat · 31. srpen 2014 21:46

profilové foto

Skype · Kameru mám ale nejde mi nalézt

Nevíte co stím ??

Reagovat · 25. srpen 2014 21:53

profilové foto

verona · Skype

Nejde mi Skype, domovská stránka není přístupná,jak mám postupovat. děkuji

Reagovat · 17. květen 2014 16:54

profilové foto

attewy · skype

Jaký by jste mi doporučili skype pro pc Asus Eee Windows Xp?Díky

Reagovat · 30. březen 2014 12:42

profilové foto

Shortak · Skype kontakty

V Kontaktech mám asi 3 položky Facebook User. Jak je smažu? Skype 6.14.60.

Reagovat · 28. březen 2014 07:19

profilové foto

tuffyl · zvuk ve skypu · uživatel obdrží odpověď emailem

Ve Skypu mohu mluvit s druhou stranou,zvuky mám nastavené,ale neslyším zvuk telefonu když mě někdo zavolá.Mám W7.Verze 6.13.0.104

Reagovat · 02. březen 2014 13:59

profilové foto

Eva · nejde skyp · uživatel obdrží odpověď emailem

nejde mi skyp

Reagovat · 20. leden 2014 20:12

profilové foto

emickaĚÉÉÁ · INSTALACE SKYPE

Skype mi perfektne fungoval.Vcera prestal a nemuzu hu za boha nainstalovat zpet.Poradte jak.

Reagovat · 04. prosinec 2013 20:29

profilové foto

david08 · Skyp · uživatel obdrží odpověď emailem

Chci mít skyp, abych si mohl psát kamarády

Reagovat · 06. květen 2013 20:25

profilové foto

leonka fedakova · ja su doma heheh

dekuju ze jsi muzu stahnout skipe

Reagovat · 20. duben 2013 13:16

profilové foto

zofka · poradte

ahoj mam takovy problem kdyz mluvim po skypu tak me to pusti max pul hodky pak se hovor prerusi pise mi to ze druha strana neni online a to sami pise o me druhy strane kazdej druhej den musim instalovat novej skyp abych se vubec domluvila kdyz ho nainstaluju tak ten den funguje bez problemu

Reagovat · 09. duben 2013 08:21

profilové foto

Tess · Rada

Do skypu se mi sám dal nějakej vir a teĎ se ho nemůžu zbavit.. Poraďte

Reagovat · 28. březen 2013 09:25

profilové foto

jana · skype · uživatel obdrží odpověď emailem

chci se přihlásit a nemužu i když to mám dobře

Reagovat · 02. únor 2013 21:07

profilové foto

laco · sprava

Mam Samsung galaxy ace a nemam tu webku ako si ju mam nainstalovat

Reagovat · 28. prosinec 2012 22:34

profilové foto

jak si mám udělat skype · ahoj

jak si mám udělat skype

Reagovat · 05. říjen 2012 18:33

profilové foto

Arnošt Paulík · Program Skype vygeneroval chyby · uživatel obdrží odpověď emailem

Dobrý den Mám menší problém se spuštěním programu skype. Mám starší osobní počítač 80486-D0 S pamětí 65 076 MB RAM, se systémem Windows 2000 Professional 5.00.2195 Service Pack 4 Jak jsem si na něj nainstaloval program Skype verze 3.8.0.180 Objeví se mě následující hlášení: Skype.exe generoval chyby a bude systémem Windows uzavřen. Je nutné program restartovat. Může mi někdo prosím poradit, v čím dělám chybu? Děkuji mockrát Přeji všem příjemné, a bezpro blémové skypování.

Reagovat · 07. červen 2012 07:36

profilové foto

jana.en · Skype

Přestože mám nastaveno uchovávat historii navždy, jde mi zobrazit maximálně 3 měsíce.

Reagovat · 09. listopad 2011 00:16

profilové foto

dana n · Pomozte · uživatel obdrží odpověď emailem

Ahoj všichni,prosím,potřebuji poradit,z ničeho nic se mně čeština změnila na angličtinu a já nevím, jak to zase vrátit na češtinu,prý stáhnout a nainstalovat, ale nevím jak, je mně přes 60 a nerada bych něco zvojtila, aby to pak vůbec šlo.Děkuji za rady,hezký den všem a bezproblémové skypování.

Reagovat · 19. říjen 2011 15:27

profilové foto

Jura · Skype

zahadnym zposobom ide :;D vdaka :D papalala

Reagovat · 19. leden 2011 02:43

profilové foto

JArda a Jura · Skype

Taky mam to same dokonce nejde po instalaci ani jedna verze....Po automaticke aktualizaci na novou verzi naprosto nejde volat - vše se tváří OK, ale když dám vytáčet hovor, spadne celý počítač a hlásí závažnou chybu! Nutné odinstalovat. Co dělat, když nechci novější verze?

Reagovat · 19. leden 2011 02:40

profilové foto

jura · nova verze je na nic

Po automaticke aktualizaci na novou verzi naprosto nejde volat - vše se tváří OK, ale když dám vytáčet hovor, spadne celý počítač a hlásí závažnou chybu! Nutné odinstalovat. Co dělat, když nechci novější verze?

Reagovat · 21. prosinec 2010 01:22

profilové foto

honem-v-padnem1 · skype

Já jsem docela zvyklá na tu starou verzi SKYPE, ta nová se sama nainstalovala, vymazala starý skype,a v té nové verzi nejde mi webka a ani já nevidím protějšek! Tak sem tu novou vymazala a našla si starou a zase to nainstalovala. Supel šlo to.Jenže sem pak od notebooku odešla vypla ho,a te%d se zapnu a starý skype se zase přeinstaluje na nový. Mě to docela štve. Co mám dělat když chci starou verzi a néééé tu novou????!!!

Reagovat · 11. prosinec 2010 22:57

profilové foto

Rudaa · Odpojení Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Nevím proč ale pokud zadám Zobrazit účet, naskočí okno Jste právě On line. Odinstaloval jsem Skype, dal z internetu nové ale stále tlačítko Hovor není funkční a zadám-li telef. číslo, tak za ním se udělá křížek a nejde telefonovat. Pokud mi dáte adresu, pošlu obrázek potíží. Nelze se udělat OF line

Reagovat · 14. červenec 2010 17:49

profilové foto

administrátor Radek Szurman · Re: Blbne mi zvuk ve Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Ano, v tomto pripade je dobre vypnout integrovanou kartu v BIOSu a nebo smazat jeji ovladace ve spravci zarizeni.

Reagovat · 25. březen 2009 15:03

profilové foto

Slatored · Blbl mi zvuk

Vyřešeno - zapínala se mi občas ke kartě SB Live! i integrov. zvuk.karta na zákl.desce a dvě najednou samozřejmě nešly. jj

Reagovat · 23. březen 2009 12:20

profilové foto

Slatored · Blbne mi zvuk ve Skype · uživatel obdrží odpověď emailem

Občas mám zničehonic problém se zvukem ve Skype. Už ten starovací zvuk Skype nabíhá rychle přerušovaně. Za 1 sec asi 4x zesílí a zeslábne koktá a potom při konverzaci s někým to dělá taky. Nepomáhá ani přeinstalace. Dělá to i při tom testovacím spojení. Nenapadá někoho fčem by mohl být problém?

Reagovat · 23. březen 2009 09:24

 
 
 
 

reklama

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama