[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Hry >> Dětské >> šibenice
 
 

zpět na výpis

šibenice

 CZ    ZDARMA   

 
Klasická slovní hra šibenice
 

 

Stáhnout zdarma

 

 šibenice

Jistě si vzpomínáte na to, jak jste hrávali s přáteli a tužkou v ruce hru šibenice. Hádali jste písmena a soupeř je doplňoval do hádaného slova, pokud jste se trefili.

Po spuštění a vyplnění přezdívky se dostanete do menu, kde si lze změnit přezdívku, zvolit si databázi, ze které chcete načítat slova ve hře, nebo spustit editor slov, jehož pomocí si lze vytvořit vlastní databázi. Poté se hra spustí s přednastavenými parametry. V samotné hře pak hádáte slova, které náhodně vybírá z databáze generátor. Čárky _ ukazují počet písmen v hádaném slově a u každého slova je zobrazen i popis (např. Věc, Město,..).

Pod tím se nachází i váš bodový stav a tlačítka s písmeny celé abecedy. Po kliknutí se písmeno zobrazí v seznamu použitých písmen a pokud se nachází ve slově, tak se doplní a získáte bod. Pokud ne, získáte záporný bod a přibude další část šibenice. Za každé uhodnuté písmeno získáte 1 bod, za celé slovo pak 7 bodů. Pokud slovo neuhodnete a na vašem kontě bude 7 záporných bodů, čímž složíte celou šibenici, prohráváte. Neuhodnuté slovo se vám ukáže a poté se hra vrátí do menu, odkud kliknutím na ?Nová hra? můžete procvičovat slovní zásobu dál.

Pokud by vás hra omrzela, můžete si zkusit vytvořit vlastní slova pomocí editoru, do něhož se dostanete stisknutím tlačítka v menu.

 
 
 
 
 
Detail produktu šibenice
Licencezdarma
Výrobce   (vše od výrobce)Homo Computers
Stránka produktuhttp://www.hcomp.org/
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem592
Hodnocení Instaluj.cz42
Hodnocení uživatelé
5 (2 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 2) 
Operační systém
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Velikost souboru257,85 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracePC: P 266 MHz, 32MB RAM
Oznámit novou verzi mailem
 
download šibenice
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world