stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Hry >> Akční >> Second Sight
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Second Sight

 TIP   

 
Skvělá akce v napínavém thrilleru
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Second Sight pomocí akcelerátoru
 

 Second Sight

Second Sight je kombinací výpravného thrilleru, využívání paranormálních schopností, opatrného plížení a adrenalinem nabité akce. Herní zážitek navíc umocňuje působivá atmosféra. Ocitnete se v roli Johna Vattica, bývalého vědce, který se pokusí rozplést sled tajemných událostí, jež vedly k jeho uvěznění v přísně střeženém lékařském výzkumném středisku. Během svého útěku Vattic zjistí, že vládne nadpřirozenými psychickými schopnostmi, díky nimž může například manipulovat s lidmi či okolním prostředím.

Tento titul nabízí zcela nový dynamický herní systém, ve kterém budete moci plnit mise několika různými způsoby – tichým plížením, zuřivými přestřelkami, za pomoci svých psychických schopností či samozřejmě kombinací všech těchto postupů. Díky neuvěřitelně realistickému a přitom otevřenému fyzikálnímu enginu může Vattic využít naplno svých nadpřirozených schopností – silou mysli zvednout ze země omráčeného hlídače, s pomocí telekineze jej odhodit na druhou stranu místnosti či vystřelit psychický impulz – kouli mentální energie, která rozrazí blížící se protivníky jako kuželky.

Budete-li chtít postupovat opatrněji, budou se vám hodit schopnosti jako třeba Projekce, kdy vyšlete na průzkum éterickou verzi Vattica, která bude pro nepřátele neviditelná. A nezapomeňte na Posednutí, kdy budete moci převzít kontrolu nad tělem vašeho protivníka a přinutit jej, ať udělá veškerou těžkou práci za vás! Vattic může dokonce mysli svých nepřátel očarovat, aby si mysleli, že tam není. Musíte však neustále sledovat ukazatel Vatticova zdraví a psychické síly – čím obtížnější kousek provedete, tím výrazněji se vám sníží.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Second Sight
Licencezdarma k vyzkoušení
Výrobce   (vše od výrobce)Free Radical Design
Stránka produktuhttp://www.codemasters.co.uk
Podporovaný jazykAnglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem650
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 2000/XP
Velikost souboru604,04 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Second Sight
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace