stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Hry >> Logické hry >> Scribble
 
 

zpět na výpis

Scribble

Scribble 1.0 beta

 ZDARMA   

 
Zajimavá logická hra
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Scribble manažerem stahování
 

 Scribble

Tato hra se nazývá "SCRI*BBLE", jelikož je částečně založena na populární hře SCRABBLE® od Hasbro Inc. Jak postřehnete, jsou zde velké rozdíly mezi touto hrou a originální SCRABBLE®.

Hrací plocha má jinou sestavu. Písmena jsou vybrána randomně a v každém kole jsou vyměněna. Hodnoty barevných čtverců jsou počítány pouze jako jednotlivá písmena. Další body nejsou připočteny za písmena, která se již nacházejí na hlavní ploše. Bonus 50 bodů je připočten za položení všech 7 písmen na hlavní plochu.

Na začátku hry stlačte tlačítko START a držte se pokynů v textové tabulce.

Nejprve si kliknutím do patřičného čtverce vyberte Anglickou nebo Českou versi. V příští versi bude možné si zahrát hru i v dalších jazycích. Slovník není přiložen.

Tato hra je vytvořena pro jednoho nebo dva hráče, proto si vyberte patřičně kliknutím do výběrového kroužku a poté vyplňte jméno do tabulky pod ním. Ve hře pro 2 hráče vrhněte kostkou kdo hraje první. Nyní jste připraveni hru začít.

Hrajete tak, že si kliknutím vyberete písmeno, které hodláte použít a položíte je kliknutím do patřičného čtverce na hlavní ploše. Na začátku musíte položit první písmeno veprostřed do H8 červeného čtverce! Poté další písmena pokládáte tak, aby vytvořila slova buď ve vodorovném či svislém stylu. Tak jako v originální hře SCRABBLE®, následující slova musí použít některé z písmen, které se již nachází na hlavní ploše.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Scribble
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.0 beta
Výrobce   (vše od výrobce)Jaroslav Verner
Stránka produktuhttp://jerry.verner.sweb.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem49
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 98/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru233,84 KB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceMicrosoft Office 2007
Oznámit novou verzi mailem
 
download Scribble
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace